امروزه یکی از ارکان اصلی برای پیشرفت جایگاه وبسایت شما در موتورهای جستجو همچون گوگل و…، بهینه سازی و انجام سئو بر روی سایتتان می باشد. اهمیت جلسات مشاوره سئو بسیار زیاد بوده و گاها نیازمند به استفاده از تجربیات متخصص و مشاور سئو در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای بررسی مشکلات ظاهری، ایندکس شدن یا نشدن و همچنین کدها و تگ های HTML سایت و موارد دیگر می باشد.

پیاده سازی استراتژی مناسب برای بهبود جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو جزء اهداف مشاور سئو بوده که کمک زیادی به کسب و کارها برای پیدا کردن مشتریان بالقوه می کند. در واقع جلسه مشاوره سئو این پتانسیل را برای شما ایجاد می کند که در جایگاه رقابتی خود در کلمات کلیدی پولساز باقی بمانید و از این طریق به توسعه برند و حتی رشد درآمدی خود بیافزائید.

زمان مناسب برای مشاوره سئو 

راهنمایی از متخصص و مشاور سئو از زمان خرید دامنه و هاست تا پیاده سازی تکنیک های سئو در وبسایت شما امر ضروری بوده و نمی توان زمان دقیقی را برای آن تعیین کرد چرا که نیاز به مشاوره سئو یک نیاز همیشگی بوده و در مواقع برخورد با مشکلات(بروزرسانی گوگل، کاهش فروش و..) در وبسایت، اهمیت آن دوچندان می شود. 

جناب علیزاده
HyperJahaz.ir
بیشتر بخوانید
تکنیک های لینک سازی خارجی شون عالی بود واسم و با اینکه خودم در این زمینه آموزش هایی از اساتید مختلف دیدم اما برام تازگی داشت. بهرحال ممنونم ازشون
جناب رحیمی
www.kabirkarsan.com
بیشتر بخوانید
اوکی بود جلسه مشاوره اما زمان کافی برای آموزش رو خیلی کم هستش و تنها انتقادم همینه ولی بقیه موارد خوب بود.
سرکار خانم مومنی
www.Alomashaghel.com
بیشتر بخوانید
مدت کوتاهی از راهنمایی های جناب حشمتی استفاده شد و خوشبختانه نتیجه دلخواه واسمون رقم خوردش اما قیمت خدماتشون بالاس😊
سرکار خانم برومند
www.Zehnesevom.com
بیشتر بخوانید
همه توصیه هایی که در جلسه مشاوره بیان شد توسط سئوکار وبسایت انجام شد و خداروشکر نتیجه رو بعد از گذشت آپدیت گوگل دیدیم رو سایت و راضی بودم اما....
جناب رضایی
www.khodbidari.com
بیشتر بخوانید
آموزش هایی که در زمینه سئو از جناب حشمتی گرفتم و مباحثی رو بیان کردن که نتیجه خوبی را از موارد گفته شده گرفتم. مرسی
قبل
بعدی

سال سابقه

+ 1
رضایت حداکثری
% 0
مشاوره تخصصی
+ 0

قیمت مشاوره سئو

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیاز شما متفاوت می باشد و مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، قیمت سئو را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه و رقبای کاری شما متغیر بوده که در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

مشاوره سئو تلفنی

کاملا رایگان
0 تومان
 • پرسش و پاسخ
 • در حد نهایت 10 دقیقه
 • ارائه راه حل برای بهبود سئو

مشاوره سئو حضوری

مختص به تهران
5 میلیون تومان
 • بهبود سئو سایت
 • ارائه راه حل و چک لیست
 • تکنیک و تریک های سئو
 • آموزش تولیدمحتوا و سئو
 • بررسی سایت و رقبا
 • بررسی سرچ کنسول

مشاوره سئو آنلاین

ساعتی
1 میلیون تومان
 • بررسی سرچ کنسول
 • تکنیک و تریک سئو
 • آموزش
 • ارائه راه حل و چک لیست
 • بررسی سایت و رقبا

بسیاری از افرادی که بدون کمک گرفتن از سئوکار حرفه ای و متخصص اقدام به بهینه سازی سایت خود می کنند، بعد از مدتی به مشاور سئو نیاز پیدا خواهند کرد. احتمالا شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید که بدون دانش سئو به تنهایی بر روی سایت خود فعالیت سئویی دارید که غالبا بعد از مدتی و در طول پروژه سئو و همراه با بروزرسانی های گوگل با شکست مواجه می شوید چرا که از تجربه کمتری در این زمینه برخوردار هستید. در این مواقع است که شما اقدام به رزرو مشاوره سئو می کنید تا مشکلات وبسایت شما را حل کرده و راه حل قطعی برای رشد کلمات کلیدی هدفمندتان ارائه دهد.

خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات سئو سایت بالخصوص مشاوره سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب با تمرکز بر بهینه سازی کلمات کلیدی شما و رشد جایگاه آن ها در نتایج جستجوی کاربران در گوگل، برای افزایش بازدهی سود کسب و کار اینترنتی شما ایجاد شده و در این راستا تلاش خود را در این زمینه برای شما به همراه دارد. در ادامه شما عزیزان را با لیستی از مواردی که خدمات مشاوره سئو گروه ما می تواند بسته به اهدافتان به وبسایت شما کمک کند آورده ایم که عبارتند از:

خدمات مشاوره سئو

در حال حاضر مهمترین خدماتی که شرکت پاخوروب در شهر تهران و دیگر استان ها به مشتریان خود ارائه می دهد، مشاوره رایگان سئو سایت می باشد که سئو کار مجموعه اگر زمان کافی داشته باشد، اقدام به بررسی سایت شما خواهد کرد. در واقع آنالیز رقبا همراه با کلمات کلیدی هدفمندتان در غالب مشاوره رایگان از جمله تکنیک های است که شرکت ما برای افزایش ورودی و ترافیک وبسایت شما انجام می دهد. همچنین از دیگر خدمات ارزنده ای که به جرات می توان گفت رضایتمندترین بخش های مشاوره به کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شود، مشاوره تلفنی سئو می باشد که از هر نقطه از کشور صاحبین کسب و کار می توانند با مجموعه ما در تماس بوده و مشکلات وبسایت خود را رفع کنند. در مشاوره رایگان سئویی که به صورت تلفنی توسط پاخور وب انجام می شود، کارشناسان سئویی ما همراه با نهایت صبر و بردباری، بهترین راهکارهایی را برای برندینگ کردن وبسایت شما ارائه خواهند داد.

اولین قدم برای در ارائه خدمات مشاوره سئو برای کسب و کارهای اینترنتی, آنالیز و بررسی سایت از نظر سئو داخلی، سئو محتوا، سئو خارجی و کیفیت بکلینک ها، تگ ها و کدهای HTML سایت، ساختاربندی سایت بررسی خطاهای Google Search Console و… می باشد. گاها دیده می شود که علت افت رتبه در برخی از وبسایت ها به دلایل وجود خطاهایی در سرچ کنسول بوده که در قدم اول ما اقدام به گرفتن دسترسی سرچ کنسول خواهیم کرد.

مهمترین خدماتی که ما برای مشتریان عزیزمان در گروه پاخوروب انجام می دهیم انالیز سایت از نظر سئو محتوا می باشد. امروزه بحث کیفیت محتوا حرف اول را در بهینه سازی سایت می زند و به همین خاطر توجه به تولیدمحتوایی کاربرپسند می تواند تاثیر زیادی در افزایش قدرت و همچنین رشد کلمات کلیدی سایت شما داشته باشد.

اگر سئو سایت برای شما مهم است باید بدانید که به احتمال زیاد این موضوع نیز برای رقبایتان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مشاوران سئو عمیقاً در مورد تحرکات سئویی رقبایتان بررسی هایی را انجام می دهند تا بتوانید وبسایت خود را به نحو بهتری سئو کنید و رتبه بالاتری را کسب نمائید. در واقع ما به تاکتیک‌های سئو داخلی، کلمات کلیدی، استراتژی محتوای سایت و همچنین استراتژی بک لینک توجه خواهیم کرد که پیاده سازی تمام این موارد سبب رشد سایت می شود.

برخی از وبسایت ها به دلیل طراحی غیر حرفه ای و تجربه کاربری نامناسبی که دارند، در موتورهای جستجو رتبه خوبی را نمی گیرند. به همین خاطر گروه ما این مزیت را برای وبسایت شما در قالب مشاوره سئو به همراه دارد که طراحی بهتری را از سایت خود نسبت به گذشته داشته باشید. همگام با طراحی مجدد سایت، فاکتورهایی همچون ساختار سایت، بررسی محتوا، بهبود تجربه کاربری و…. مدنظر قرار می گیرد تا سئو شما به خوبی اجرا شود.

برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما اقدام به تحقیق کلمات کلیدی برای وبسایت شما می کنند تا کلمات هدفمند را برای رشد کسب و کارتان را بیابند. ابن مرحله از خدمات مشاوره سئو بسیار مهم و با اهمیت است چرا که بدون این استراتژی و عدم تحقیق کلمات کلیدی پولساز و هدفمند برای سایت خود، با سردرگمی و در نتیجه شکست مواجه خواهید بود.

امروزه گوگل به خوبی از لینک سازی های غیر طبیعی باخبر است چرا که یک بک لینک غیر طبیعی می تواند سایت شما را در کلمات کلیدی هدفتان با افت رتبه مواجه سازد. به همین خاطر با استفاده از ابزارهای مختلف، بک لینک های سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا رشد سایتتان در موتور جستجو پررنگ تر شود. همچنین ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد لینکسازی های باکیفیت و طبیعی جهت بهینه سازی سایت شما ایجاد خواهیم کرد تا با آپدیت های پی در پی الگوریتم گوگل، دچار افت رتبه در بلند مدت نشوید.

عمده مشکلی که می توان در جلسه مشاوره سئو میان پروژه ها پیدا کرد، جهت گیری و آموزش های غلطی است که متاسفانه منجر به افت رتبه در سئو سایت آن ها می شود. در جلسه مشاوره سئو سعی ما بر این است که پس از آنالیز سایت شما، راه حل ها را همراه با دلیل و آموزش های تخصصی همچون سئو محتوا در تعداد جلسات طولانی تر بیان کنیم. به طور مثال آموزش لینک سازی باکیفیت، آموزش سئو محتوا و… که بیشتر مشکلات سایت ها از این عوامل نشات می گیرد.

بعد از اینکه آنالیزهای وبسایت شما و رقبایتان صورت گرفت، نوبت به ارائه استراتژی مناسب برای تقویت و رشد کلمات کلیدی می رسد که در این مرحله نکات تکمیلی و تخصصی برای وبسایت شما بیان می گردد. ارائه چک لیست از استراتژی لینک سازی خارجی، استراتژی تولیدمحتوا و… از جمله مواردی بوده که همراه با نقشه راه کلی و ارائه باید و نبایدهای سئویی به شما در جلسه مشاوره سئو ارائه می شود.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های اخذ مشاوره حرفه ای سئو، ارائه گزارشی کامل از سئو سایت شما همگام با بروزرسانی های الگوریتم گوگل می باشد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو بوده و هدف ما این است که به شما جزئیات بهتری از عملکرد سایتتان بدهیم

فردی که به عنوان مشاور سئو کسب و کار خود را معرفی می کند، باید تجربه خوبی در حوزه های مختلف داشته باشد تا بتواند به اهداف مورد نیاز کارفرما در اخذ رتبه های برتر نتایج گوگل، پاسخ مثبت دهد. در واقع مشاور سئو کسب و کار تجربه خوبی در بیزینس های مختلف داشته و به وسیله دانش خود، یک کسب و کار را به قله های موفقیت و فروش بیشتر برای صاحبین کسب و کار می رساند. خب حالا که این نکته را متوجه شدیم باید به این سوال پاسخ داد که کدام تیم مشاور سئو را برای رشد کسب و کار خود در فضای اینترنتی انتخاب کنیم؟ حتما می دانید که این روزها بسیاری از افراد ادعا می کنند که متخصص سئو هستند اما در عمل نه تنها در ارائه مشاوره سئو کوتاهی کرده بلکه آسیب جدی به سایت های صاحبین کسب و کار وارد می کنند. به همین خاطر می خواهیم به شما عزیزان بگوئیم که چگونه یک مشاور سئو حرفه ای را برای کسب و کار خود استخدام کنیم و از آن ها مشاوره هدفمند برای سئو وبسایت خود اخذ نمائیم؟

اولین و مهمترین اقدام برای اثبات حرفه ای بودن یک مشاوره سئو، سوابق کاری و فعالیت وی در کلمات کلیدی سخت می باشد. در واقع شما عزیزان باید به کلمات کلیدی مورد نظر سئوکار که جزء سوابق او محسوب می شود را به صورت دستی در نتایج گوگل جستجو کنید تا حرف وی برای این منظور اثبات شود. اگر پس از جستجوی این کلمات، نمونه کارهای مشاور سئو را در جایگاه برتر نتایج جستجو مشاهده کردید، مهارت مشاور سئو در بهینه سازی وبسایت برای شما اثبات می گردد.

دریافت مشاوره سئو 

اگر می خواهید بدانید که روال جلسه مشاوره سئو در وبسایت پاخوروب چگونه است، این مراحل و روال جلسه مشاوره را در قالب لیست برای شما آماده کرده ایم که عبارتند از:

 • دسترسی سرچ کنسول
 • میزان اهمیت کلمات کلیدی
 • بررسی رقبا در کلمات کلیدی
 • ارائه لیستی از مشکلات وبسایت
 • ارائه راه حل برای رشد سئو سایت
 • تنظیم جلسه پرسش و پاسخ

لیست انتظارات ما از مشاور سئو

در جلسه مشاوره سئو مهمترین انتظاری که از فرد متخصص سئو داریم عبارتند از:

 

انتظارات ما از مشاور سئو
 • مدیریت بودجه لینک سازی خارجی
 • آشنایی کامل با حوزه کاری مرتبط
 • بهینه سازی ساختار سایت و ارائه راه حل
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • ارائه استراتژی محتوایی و آموزش تولید محتوای سئو شده
 • بهبود رابط کاربری برای افزایش بازدید سایت
 • شناسایی مشکلات سایت
 • تعریف مسیر کلی از نحوه عمل کردن برای بهینه شدن سایت و رشد کلمات کلیدی
 • آنالیز رقبا
 • شناخت کافی از سیستم مدیریت محتوایی همچون وردپرسی و..
 • آشنایی با ابزارهای سئو بالخصوص گوگل سرچ کنسول
 • ارائه گزارش ماهانه از نحوه عملکرد سایت در قراردادهای زمان بندی شده
 • بررسی وضعیت هاست و دامنه
 • مشاوره در کمپین های تبلیغاتی همچون گوگل ادز و...
انتظارات ما از مشاور سئو

وظایف مشاور سئو

مسئولیت و شرح وظایف تیم مشاوره سئو سایت شامل طیف گسترده ای از اقدامات بازاریابی به روش های مختلف در فضای مجازی برای رشد کسب و کار کارفرما می باشد. موضوع مهمی که در طول فعالیت مشاور سئو از اهمیت بالایی برخوردار است، کسب بالاترین جایگاه کلمه کلیدی در موتور جستجوی گوگل و نمایش سایت تجاری مشتری در نتایج سرچ کاربران می باشد. به همین خاطر برای دستیابی به این هدف، تیم مشاوره سئوی سایت وظایف زیادی را بر عهده دارد که در زیر تنها به مهمترین هر یک از آن ها می پردازیم.

وظایف مشاور سئو

 • درک اهداف بازاریابی مشتری
 • آگاهی از روندهای صنعت سئو
 • کسب مقام برتر در گوگل
 • تمرکز بر تجربه کاربری خوب UX UI
 • بهینه سازی سایت
 • تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی
 • تشخیص ایرادات فنی در قسمت سئو سایت و رفع آن ها
 • بررسی سایت و آنالیز رقبا
 • داشتن تجربه و اطلاعات لازم در پروژه های مختلف سئو
 • بررسی سایت از نظر ساختاربندی تگ های هدینگ H و…
 • آشنایی کافی با CMS های مختلف یا سیستم مدیریت محتوایی همچون وردپرس
 • آشنایی با ابزارهای سئو
 • ارائه استراتژی مناسب برای رشد کلمات کلیدی
 • آموزش و یاددهی در صورت نیاز
 • داشتن اطلاعات لازم در زمینه دامنه و هاست
 • آنالیز سایت از نظر سئو فنی، سئو داخلی و خارجی
 • آشنایی با روش های سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

سایر مهارت های مورد نیاز برای یک مشاور حرفه ای سئو شامل مهارت های کپی رایتینگ، تولید ایده های محتوای جدید براساس جستجوی کاربران، بهبود محتوای موجود سایت، ایجاد استراتژی محتوا، طراحی مجدد سایت برای بهبود تجربه کاربر، پشتیبانی سئو در صورت قرارداد بلند مدت، اجرای جدیدترین تکنیک های سئو، ساخت نقشه لینک سایت، تمرکز بر جستجوی موبایل، تعریف استراتژی کسب و کار در شبکه های اجتماعی، امنیت سایت، پشتیبانی از بخش بازاریابی دیجیتال، بودجه بندی هزینه های سایت، تعامل با مشتری و تضمین سئو و …. از جمه مهمترین اقدامات دیگر مشاور بهینه سازی وبسایت می باشد.

مشاوره سئو یک فرآیند برنامه ریزی شده بوده که با درک الگوریتم های موتورهای جستجو همچون گوگل و تسلط بر استفاده از تجزیه و تحلیل داده های وبسایت، اقدام به پیاده سازی استراتژی برای رشد کلمات کلیدی می کند. معمولا این مهارت ها بر عهده مشاور بهینه سازی و سئو بوده و اگر شما نیز به دنبال توسعه کسب و کار خود در نتایج جستجوی گوگل هستید، می توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

مشاور سئو به چه فردی گویند؟

مشاور و متخصص سئو فردی آشنا به الگوریتم های گوگل بوده که به دلیل تجربه زیاد در این زمینه و طی کردن چالش و مسائل مختلف در پروژه ها، قادر به اظهار نظر و راهنمایی متقاضیان همراه با آموزش می باشد.

آیا مشاوره در زمینه سئوی محلی نیز ارائه می دهید؟

در پاسخ باید بگوئیم که بله! در واقع با ایجاد صفحات فرود در وبسایت خود و بهینه‌سازی آن در Google Maps می توانید انتظار رشد کسب‌وکارهای محلی خود را داشته باشید. اگر می خواهید در نتایج جستجوی محلی سئو جزء لینک های برتر باشید، می توانید این موضوع را با مشاور مورد نظر در جلسات سئو در میان بگذارید.

آیا مشاوره حرفه ای سئو سایت به صورت تلفنی امکانپذیر است؟

حتما می دانید که سئو یک مبحث تحلیلی بوده و غالبا برای درک درست نسبت به این موضوع باید به صورت حضوری یا آنلاین جلسات آن برگزار شود. با این حال اگر شرایط لازم را برای برقراری ارتباط اینترنتی ندارید، می توانید مشاوره سئو وبسایت خود را به صورت تلفنی برگزار کنید.

هزینه مشاوره سئو در پاخوروب چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیازتان از برگزاری جلسات مشاوره متفاوت خواهد بود چرا که مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، تعرفه را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه کاری و رقبای کاری شما متغیر است. در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

چه زمانی نتایج حاصل از خدمات مشاوره سئو را مشاهده خواهم کرد؟

به دست آوردن نتایج حاصل از رزرو مشاوره سئو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله جریمه‌هایی که ممکن است در گذشته متحمل شده‌ باشید، رقابت در حوزه کاری، سن دامنه و رتبه‌بندی فعلی سایت شما بستگی داشته باشد. با این حال، با بهبود رتبه وبسایتتان، دید کلی موتورهای جستجو به وبسایت شما نیز بهبود خواهد یافت چرا که هدف سئو به دست آوردن رتبه 1 در کلمه کلیدی هدف شما در نتایج جستجوی گوگل می باشد. در این میان نیز رسیدن به نقاط هدف شما مانند بالا رفتن از صفحه 8 به صفحه 3، نشانگر کشش خوب سئو و تاکتیک های موثری بوده که در جلسه مشاوره سئو به شما ارائه شده است.

آیا امکان مشاوره رایگان سئو در مجموعه شما وجود دارد؟

این سوال را بسیاری از عزیزان از مجموعه ما می پرسند که با توجه به محدودیت زمان کنونی، شاید بتوان گفت که مشاوره رایگان سئو برای عزیزان امکان پذیر نیست. با این حال ممکن است در شرایط خاص این امکان برای دوستان فراهم باشد که در این صورت می توانید با شماره های مندرج در سایت همچون 09019154477 در ارتباط باشید. به احتمال زیاد بتوانیم برای شما جلسه ای را در قالب مشاور رایگان سئو تدوین و برگزار کنیم.

آیا مشاور سئو می تواند کسب و کار ما رشد دهد؟

مشاور سئو راهکارهایی را برای رشد کلمات کلیدی وبسایت شما می دهد که منجر به برقرای ترافیک سایتتان در کلمات کلیدی پولساز می شود. به همین خاطر می توان گفت که با برگزاری جلسات مشاوره حرفه ای سئو و پیاده سازی مباحث گفته شده بر روی سایت خود، می توانید انتظار توسعه کسب و کارتان را داشته باشید.

یک مشاور حرفه ای سئو چه کاری برای وبسایت من انجام می دهد؟
یک مشاور سئو، وبسایت شما را از نظر سئویی بررسی کرده و با استفاده از فاکتورهای بهینه سازی سایت اقدام به ارائه راهکارهای نتیجه بخش و استراتژی جامع می کند. در واقع وظیفه مشاور سئو، بررسی و تجزیه و تحلیل SEO، بروزرسانی محتوای فعلی وب سایت شما و... بوده که سبب رشد کلمات کلیدی شما در نتایج جستجوی گوگل می شود. با این راه حل ها حضور برند شما در اینترنت و در بین رقبایتان پررنگ تر شده و از طریق استراتژی‌های بازاریابی، مخاطبان بیشتری را برای کسب و کارتان جذب می شود.
یک مشاور سئو خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اغلب اوقات صاحبین کسب و کار نمی دانند که برای بهینه سازی موتور جستجو همچوب گوگل و قرار گرفتن در بالاترین نتایج جستجو از کجا شروع کرده یا چه استراتژی را باید دنبال کنند؟ در این مواقع فرد سئوکار با ارائه مشاوره رایگان به کسب و کارهایی که قصد کسب رتبه برتر در گوگل را دارند، اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد. همچنین مشاور سئو توضیح می دهد که چه مسیری را در این زمینه باید طی کرده و با در نظر گرفتن چه باید و نبایدی، به موفقیت در هدف رتبه برتر خواهید رسید. در طول مشاوره سئو، توصیه می شود که سوالات زیر را از فرد سئوکار بپرسید تا میزان حرفه ای بودن و متخصص بودن فرد برای شما مشخص شود. این موارد عبارتند از:

 • چند نمونه از رزومه کاری های خود را می توانم ببینم؟
 • آیا می توانید افرادی را که به آنها مشاوره سئو داده اید را به من معرفی نمائید؟
 • چه پیشنهادی برای کلمات سخت در حوزه کاری ما دارید؟
 • آیا تحربه ای از سئو کسب و کار ما داشته اید؟
 • مهمترین تکنیک و تریکی که برای افزایش رتبه کلمات کلیدی سخت به کار بردید چه بوده است؟
 • هزینه مشاوره سئو ساعتی جلسه ای چقدر است؟
هدف از مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو وبسایت یکی از خدماتی است که توسط گروه تخصصی پاخور وب برای کسب و کارهای آنلاین ارائه شده تا در کلمات کلیدی مهم و با اهمیت کارفرمایان جایگاه بهتری را کسب کنند. در واقع مشاوران سئو، کارشناسان حرفه ای هستند که می توانند اعضای تیم شما را بر اساس تجربه و دانش خود مدیریت و راهنمایی نمایند تا دغدغه افت رتبه در نتایج جستجوی گوگل را نداشته باشید. علاوه بر این، آن ها می توانند منابع مالی، انسانی و زمانی شما را برای بهبود و رشد وبسایت تخصیص دهند تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسید. توجه داشته باشید که هدف نهایی از این همکاری، بهبود سئوی سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو، جذب ترافیک بیشتر و در نهایت دستیابی به فروش بیشتر خواهد بود.

آیا تضمینی برای رزرو مشاوره سئو وجود دارد؟

بهترین گواه موفقیت پاخوروب در سئو وبسایت، وجود نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف می باشد که هریک از آن ها بوسیله مشاوره رایگان سئو از گروه ما توانستند رتبه های برتر کلمات کلیدی را در نتایج گوگل کسب کنند. مشتریان پاخور وب از بهترین برندها و شرکت های مطرح ایران می باشند که این موضوع یک ضمانت ارزشمند برای شما برای همکاری با ما محسوب می شود. با توجه به اینکه پیاده سازی سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، پیشنهاد می کنیم بهینه سازی وب سایت خود را به کارشناسان حرفه ای در این زمینه بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *