مشاوره سئو در پاخوروب

خدمات مشاوره سئو گروه پاخوروب شامل اقداماتی است که هدف اصلی خود را بدست آوردن رتبه بهتر کلمات کلیدی سایت شما در نتایج گوگل قرار می دهد. 

بسیاری از افرادی که بدون کمک گرفتن از سئوکار حرفه ای و متخصص اقدام به بهینه سازی سایت خود می کنند، بعد از مدتی به مشاور سئو نیاز پیدا خواهند کرد. احتمالا شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید که بدون دانش سئو به تنهایی بر روی سایت خود فعالیت سئویی دارید که غالبا بعد از مدتی و در طول پروژه سئو و همراه با بروزرسانی های گوگل با شکست مواجه می شوید چرا که از تجربه کمتری در این زمینه برخوردار هستید. در این مواقع است که شما اقدام به رزرو مشاوره سئو می کنید تا مشکلات وبسایت شما را حل کرده و راه حل قطعی برای رشد کلمات کلیدی هدفمندتان ارائه دهد.

هزینه مشاوره سئو در پاخوروب چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیاز شما متفاوت می باشد و مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، تعرفه را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه و رقبای کاری شما متغیر بوده که در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

 

CHOOSE

Your Plan

Price


مشاوره سئو آنلاین

800.000

تومان

مشاوره سئو حضوری

5.000.000

تومان

مشاوره سئو تلفنی


به صورت رایگان

WordPress Pricing Table Plugin

پیاده سازی استراتژی مناسب برای بهبود جایگاه کلمات کلیدی در نتایج موتور جستجو جزء اهداف مشاور سئو بوده که کمک زیادی به کسب و کارها برای پیدا کردن مشتریان بالقوه می کند. در واقع جلسه مشاوره سئو این پتانسیل را برای شما ایجاد می کند که در جایگاه رقابتی خود در کلمات کلیدی پولساز باقی بمانید و از این طریق به توسعه برند و حتی رشد درآمدی خود بیافزائید.

حتما می دانید که امروزه یکی از ارکان اصلی برای پیشرفت جایگاه وبسایت شما در موتورهای جستجو همچون گوگل و…، بهینه سازی و انجام سئو بر روی سایتتان می باشد. اهمیت جلسات مشاوره سئو بسیار زیاد بوده و گاها نیازمند به استفاده از تجربیات متخصص و مشاور سئو در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای بررسی مشکلات ظاهری، ایندکس شدن یا نشدن و همچنین کدها و تگ های HTML سایت و موارد دیگر می باشد.

روال جلسه مشاوره سئو در پاخوروب چگونه است؟

 اگر می خواهید بدانید که روال جلسه مشاوره سئو در وبسایت پاخوروب چگونه است، این مراحل و روال جلسه مشاوره را در قالب لیست برای شما آماده کرده ایم که عبارتند از:


روال جلسه مشاوره سئو پاخوروب
 • دسترسی سرچ کنسول 
 • میزان اهمیت کلمات کلیدی
 • بررسی رقبا در کلمات کلیدی 
 • ارائه لیستی از مشکلات وبسایت
 • ارائه راه حل برای رشد سئو سایت
 • تنظیم جلسه پرسش و پاسخ 

خدمات مشاوره حرفه ای سئو  پاخوروب

مشاوره سئو سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب با تمرکز بر بهینه سازی کلمات کلیدی شما و رشد جایگاه آن ها در نتایج جستجوی کاربران در گوگل، برای افزایش بازدهی سود کسب و کار اینترنتی شما ایجاد شده و در این راستا تلاش خود را در این زمینه برای شما به همراه دارد. در ادامه شما عزیزان را با لیستی از مواردی که خدمات مشاوره سئو گروه ما می تواند بسته به اهدافتان به وبسایت شما کمک کند آورده ایم که عبارتند از:

 

بنر خدمات مشاوره سئو پاخوروب

تیم ما متشکل از استراتژیست‌ و متخصصان سئو، وب سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنند تا فرصت‌های بهینه‌سازی سایتتان را در موتور جستجو همچون گوگل پیدا کنند. متخصصان ما تمام جنبه های سئو را پوشش داده و این موارد از جمله سئو داخلی، محتوای سایت، سئو خارجی، بررسی کدهای HTML، بک لینک ها، ساختار سایت، بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح صفحات 404، لینک‌های شکسته و موارد دیگر می باشد.

برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما اقدام به تحقیق کلمات کلیدی برای وبسایت شما می کنند تا کلمات هدفمند را برای رشد کسب و کارتان را بیابند. ابن مرحله از خدمات مشاوره سئو بسیار مهم و با اهمیت است چرا که بدون این استراتژی و عدم تحقیق کلمات کلیدی پولساز و هدفمند برای سایت خود، با سردرگمی و در نتیجه شکست مواجه خواهید بود.

پس از رزرو مشاور سئو، تیم ما طرحی را برای بهبود سئو سایت ترسیم می‌کند که با عمل به موارد بیان شده می توان انتظار رشد سایت خود در کوتاه ترین زمان باشید. نقشه راه گروه ما، اهداف کسب و کار شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی سایتتان را در نظر می گیرد که می تواند موفقیت را برایتان به ارمغان آورد.

اگر سئو سایت برای شما مهم است باید بدانید که به احتمال زیاد این موضوع نیز برای رقبایتان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مشاوران سئو عمیقاً در مورد تحرکات سئویی رقبایتان بررسی هایی را انجام می دهند تا بتوانید وبسایت خود را به نحو بهتری سئو کنید و رتبه بالاتری را کسب نمائید. در واقع ما به تاکتیک‌های سئو داخلی، کلمات کلیدی، استراتژی محتوای سایت و همچنین استراتژی بک لینک توجه خواهیم کرد که پیاده سازی تمام این موارد سبب رشد سایت می شود.

امروزه گوگل به خوبی از لینک سازی های غیر طبیعی باخبر است چرا که یک بک لینک غیر طبیعی می تواند سایت شما را در کلمات کلیدی هدفتان با افت رتبه مواجه سازد. به همین خاطر با استفاده از ابزارهای مختلف، بک لینک های سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا رشد سایتتان در موتور جستجو پررنگ تر شود. همچنین ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد لینکسازی های باکیفیت و طبیعی جهت بهینه سازی سایت شما ایجاد خواهیم کرد تا با آپدیت های پی در پی الگوریتم گوگل، دچار افت رتبه در بلند مدت نشوید.

برخی از وبسایت ها به دلیل طراحی غیر حرفه ای و تجربه کاربری نامناسبی که دارند، در موتورهای جستجو رتبه خوبی را نمی گیرند. به همین خاطر گروه ما این مزیت را برای وبسایت شما در قالب مشاوره سئو به همراه دارد که طراحی بهتری را از سایت خود نسبت به گذشته داشته باشید. همگام با طراحی مجدد سایت، فاکتورهایی همچون ساختار سایت، بررسی محتوا، بهبود تجربه کاربری و…. مدنظر قرار می گیرد تا سئو شما به خوبی اجرا شود.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های اخذ مشاوره حرفه ای سئو، ارائه گزارشی کامل از سئو سایت شما همگام با بروزرسانی های الگوریتم گوگل می باشد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو بوده و هدف ما این است که به شما جزئیات بهتری از عملکرد سایتتان بدهیم

مشاوره سئو در پاخوروب

یک مشاور سئو خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اغلب اوقات صاحبین کسب و کار نمی دانند که برای بهینه سازی موتور جستجو همچوب گوگل و قرار گرفتن در بالاترین نتایج جستجو از کجا شروع کرده یا چه استراتژی را باید دنبال کنند؟ در این مواقع فرد سئوکار با ارائه مشاوره رایگان به کسب و کارهایی که قصد کسب رتبه برتر در گوگل را دارند، اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد. همچنین مشاور سئو توضیح می دهد که چه مسیری را در این زمینه باید طی کرده و با در نظر گرفتن چه باید و نبایدی، به موفقیت در هدف رتبه برتر خواهید رسید. در طول مشاوره سئو، توصیه می شود که سوالات زیر را از فرد سئوکار بپرسید تا میزان حرفه ای بودن و متخصص بودن فرد برای شما مشخص شود. این موارد عبارتند از:

 • چند نمونه از رزومه کاری های خود را می توانم ببینم؟
 • آیا می توانید افرادی را که به آنها مشاوره سئو داده اید را به من معرفی نمائید؟
 • چه پیشنهادی برای کلمات سخت در حوزه کاری ما دارید؟
 • آیا تحربه ای از سئو کسب و کار ما داشته اید؟
 • مهمترین تکنیک و تریکی که برای افزایش رتبه کلمات کلیدی سخت به کار بردید چه بوده است؟
 • هزینه مشاوره سئو ساعتی جلسه ای چقدر است؟

هدف از مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو وبسایت یکی از خدماتی است که توسط گروه تخصصی پاخور وب برای کسب و کارهای آنلاین ارائه شده تا در کلمات کلیدی مهم و با اهمیت کارفرمایان جایگاه بهتری را کسب کنند. در واقع مشاوران سئو، کارشناسان حرفه ای هستند که می توانند اعضای تیم شما را بر اساس تجربه و دانش خود مدیریت و راهنمایی نمایند تا دغدغه افت رتبه در نتایج جستجوی گوگل را نداشته باشید. علاوه بر این، آن ها می توانند منابع مالی، انسانی و زمانی شما را برای بهبود و رشد وبسایت تخصیص دهند تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسید. توجه داشته باشید که هدف نهایی از این همکاری، بهبود سئوی سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو، جذب ترافیک بیشتر و در نهایت دستیابی به فروش بیشتر خواهد بود.

هدف از مشاوره سئو چیست؟

مشاوره رایگان سئو سایت

در حال حاضر مهمترین خدماتی که شرکت پاخوروب در شهر تهران و دیگر استان ها به مشتریان خود ارائه می دهد، مشاوره رایگان سئو سایت می باشد که سئو کار مجموعه اگر زمان کافی داشته باشد، اقدام به بررسی سایت شما خواهد کرد. در واقع آنالیز رقبا همراه با کلمات کلیدی هدفمندتان در غالب مشاوره رایگان از جمله تکنیک های است که شرکت ما برای افزایش ورودی و ترافیک وبسایت شما انجام می دهد. همچنین از دیگر خدمات ارزنده ای که به جرات می توان گفت رضایتمندترین بخش های مشاوره به کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شود، مشاوره تلفنی سئو می باشد که از هر نقطه از کشور صاحبین کسب و کار می توانند با مجموعه ما در تماس بوده و مشکلات وبسایت خود را رفع کنند. در مشاوره رایگان سئویی که به صورت تلفنی توسط پاخور وب انجام می شود، کارشناسان سئویی ما همراه با نهایت صبر و بردباری، بهترین راهکارهایی را برای برندینگ کردن وبسایت شما ارائه خواهند داد.

شاید با خود بگوئید که آیا کسب و کارها نیاز به مشاور متخصص برای اخذ رتبه برتر در گوگل را دارند؟ که در پاسخ به این سوال باید بگوئیم، امروزه تعداد کسب و کارهای اینترنتی که از فضای سنتی به فضای آنلاین وارد می شوند، گشترش پیدا کرده و قطعا کمک گرفتن از مشاوره بهینه سازی سایت می تواند در این فضای رقابتی بسیار موثر واقع شود. اخذ مشاوره رایگان سئو سایت این امکان را برای وبسایت و کسب و کار شما فراهم می کند تا با صرف هزینه اندک، سایتتان را در کلمات کلیدی هدف بهبود ببخشید.

آیا تضمینی برای رزرو مشاوره سئو وجود دارد؟

بهترین گواه موفقیت پاخوروب در سئو وبسایت، وجود نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف می باشد که هریک از آن ها بوسیله مشاوره رایگان سئو از گروه ما توانستند رتبه های برتر کلمات کلیدی را در نتایج گوگل کسب کنند. مشتریان پاخور وب از بهترین برندها و شرکت های مطرح ایران می باشند که این موضوع یک ضمانت ارزشمند برای شما برای همکاری با ما محسوب می شود. با توجه به اینکه پیاده سازی سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، پیشنهاد می کنیم بهینه سازی وب سایت خود را به کارشناسان حرفه ای در این زمینه بسپارید.

وظایف مشاوره سئو شامل چه مواردی است؟

مسئولیت و شرح وظایف تیم مشاوره سئو سایت شامل طیف گسترده ای از اقدامات بازاریابی به روش های مختلف در فضای مجازی برای رشد کسب و کار کارفرما می باشد. موضوع مهمی که در طول فعالیت مشاور سئو از اهمیت بالایی برخوردار است، کسب بالاترین جایگاه کلمه کلیدی در موتور جستجوی گوگل و نمایش سایت تجاری مشتری در نتایج سرچ کاربران می باشد. به همین خاطر برای دستیابی به این هدف، تیم مشاوره سئوی سایت وظایف زیادی را بر عهده دارد که در زیر تنها به مهمترین هر یک از آن ها می پردازیم.

 • درک اهداف بازاریابی مشتری: مهمترین دغدغه بسیاری از کارفرمایان در حوزه وبسایت، تولید ارزان قیمت نوشتن مقاله برای سایت، اهداف بازاریابی و رسیدن به رتبه برتر در گوگل، موقعیت مشتری در حوزه کاری، بیان نکات خاص کسب و کار، آشنایی بازار هدف برند مشتری و… می باشد که رعایت این موارد سبب درک درست بازاریابی برای مشتریان از جنبه کارفرما می شود.
 • آگاهی از روندهای صنعت سئو: گروهی که به عنوان مشاوره سئو در حال فعالیت است، باید به تکنیک ها و تریک های موثر مسلط باشد و همیشه با بروز رسانی های الگوریتم گوگل، خود را آپدیت نگه دارد.
 • کسب مقام برتر در گوگل: فردی که در زمینه مشاوره سئو کار می کند، باید بتواند سایت مشتری یا کارفرما را حداقل در 10 رتبه برتر جستجوی گوگل امتیاز کسب کند و این رتبه به صورت طولانی مدت در نتایج گوگل باقی بماند.
 • تمرکز بر تجربه کاربری خوب UX UI: بهینه سازی سایت برای بهبود تجربه کاربری، کاهش نرخ پرش از سایت، افزایش بازدید، بهبود محتوای ارائه شده و افزایش نرخ کلیک بر روی لینک های ورودی، همگی بخشی از وظایف تیم مشاوره سئو سایت است که موظف به پیاده سازی استراتژی درست در این زمینه می باشد.
 • بهینه سازی سایت: همچنین گروه مشاوره سئوی سایت باید سئو داخلی وبسایت را انجام داده و عناوینی را تنظیم کند که متناسب با تصاویر وبسایت باشد. از سوی دیگر فرد مشاور باید ساختار متن را ارزیابی و لینک های سایت را با دقت قالب بندی کند تا در رتبه گرفتن کلمات کلیدی اخلالی به وجود نیاید.
 • تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی: تیم مشاوره سئو سایت باید بهترین کلمات کلیدی را پیدا کرده و استراتژی مناسبی برای بقای آن در موتورهای جستجو پیاده سازی کند. سپس کلمات کلیدی فرعی و ثانویه را که از اهمیت کمتری برخوردار است را در چاچوب مناسبی طرح ریزی و پیاده کند.
 • تشخیص ایرادات فنی در قسمت سئو سایت و رفع آن ها: لینک های خراب، خطای 404، محتوای کپی و تکراری، نقشه سایت نادرست، ساختار لینک ضعیف و سرعت پایین سایت همگی بخشی از انواع خطاهای فنی سئو هستند که گروه مشاوره سئو وب سایت باید آن ها را شناسایی و درصدد رفع آن باشد.

وظایف مشاور بهینه سازی وبسایت شامل چه مواردی است؟

سایر مهارت های مورد نیاز برای یک مشاور حرفه ای سئو شامل مهارت های کپی رایتینگ، تولید ایده های محتوای جدید براساس جستجوی کاربران، بهبود محتوای موجود سایت، ایجاد استراتژی محتوا و نوشتن مقاله با کمترین هزینه، طراحی مجدد سایت برای بهبود تجربه کاربر، اجرای جدیدترین تکنیک های سئو، ساخت نقشه لینک سایت، تمرکز بر جستجوی موبایل، تعریف استراتژی کسب و کار در شبکه های اجتماعی، امنیت سایت، پشتیبانی از بخش بازاریابی دیجیتال، بودجه بندی هزینه های سایت، تعامل با مشتری و تضمین سئو و …. از جمه مهمترین اقدامات دیگر مشاور بهینه سازی وبسایت می باشد.

مشاوره سئو سایت

مشاور سئو کسب و کار

فردی که به عنوان مشاور سئو کسب و کار خود را معرفی می کند، باید تجربه خوبی در حوزه های مختلف داشته باشد تا بتواند به اهداف مورد نیاز کارفرما در اخذ رتبه های برتر نتایج گوگل، پاسخ مثبت دهد. در واقع مشاور سئو کسب و کار تجربه خوبی در بیزینس های مختلف داشته و به وسیله دانش خود، یک کسب و کار را به قله های موفقیت و فروش بیشتر برای صاحبین کسب و کار می رساند. خب حالا که این نکته را متوجه شدیم باید به این سوال پاسخ داد که کدام تیم مشاور سئو را برای رشد کسب و کار خود در فضای اینترنتی انتخاب کنیم؟ حتما می دانید که این روزها بسیاری از افراد ادعا می کنند که متخصص سئو هستند اما در عمل نه تنها در ارائه مشاوره سئو کوتاهی کرده بلکه آسیب جدی به سایت های صاحبین کسب و کار وارد می کنند. به همین خاطر می خواهیم به شما عزیزان بگوئیم که چگونه یک مشاور سئو حرفه ای را برای کسب و کار خود استخدام کنیم و از آن ها مشاوره هدفمند برای سئو وبسایت خود اخذ نمائیم؟

اولین و مهمترین اقدام برای اثبات حرفه ای بودن یک مشاوره سئو، سوابق کاری و فعالیت وی در کلمات کلیدی سخت می باشد. در واقع شما عزیزان باید به کلمات کلیدی مورد نظر سئوکار که جزء سوابق او محسوب می شود را به صورت دستی در نتایج گوگل جستجو کنید تا حرف وی برای این منظور اثبات شود. اگر پس از جستجوی این کلمات، نمونه کارهای مشاور سئو را در جایگاه برتر نتایج جستجو مشاهده کردید، مهارت مشاور سئو در بهینه سازی وبسایت برای شما اثبات می گردد.

زمان مناسب گرفتن مشاور سئو

امروزه با توسعه کسب و کارهای آنلاین، نیاز به بهینه سازی سایت و مشاوره برای سئو بیش از پیش احساس شده و افراد باید در هر زمانی اقدام به رزرو مشاور برای پیشبرد اهداف وبسایت خود داشته باشند. در واقع شما همیشه به یک فرد متخصص به عنوان مشاور برای کسب رتبه برتر در موتورهای جستجو و معرفی خدماتتان به صورت اینترنتی نیاز دارید ولی این نیاز غالبا به صورت همیشگی نیست. در واقع مشاور سئو شما را در راه اندازی اولیه سایت با نوع cms اختصاصی، انتخاب نام برند و دامنه، امکانات هاستینگ و موارد دیگر می تواند کسب و کار شما را بهبود و راهنمایی نمایند. بنابراین اگر هدف سئو و بهینه کردن سایتتان را دارید، سعی کنید در مرحله اول طراحی وبسایت، اقدام به گرفتن مشاور متخصص بهینه سازی سایت نمائید.

زمان مناسب گرفتن مشاوره سئو

نتیجه گیری

مشاوره سئو یک فرآیند برنامه ریزی شده بوده که با درک الگوریتم های موتورهای جستجو همچون گوگل و تسلط بر استفاده از تجزیه و تحلیل داده های وبسایت، اقدام به پیاده سازی استراتژی برای رشد کلمات کلیدی می کند. معمولا این مهارت ها بر عهده مشاور بهینه سازی و سئو بوده و اگر شما نیز به دنبال توسعه کسب و کار خود در نتایج جستجوی گوگل هستید، می توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب در ارتباط باشید.

سوالات متداول در زمینه مشاوره سئو سایت

در ادامه این مطلب شما عزیزان را با سوالات متداولی که ممکن است برای شما در زمینه مشاوره سئو ایجاد شود، می پردازیم

یک مشاور حرفه ای سئو چه کاری برای وبسایت من انجام می دهد؟

یک مشاور سئو، وبسایت شما را از نظر سئویی بررسی کرده و با استفاده از فاکتورهای بهینه سازی سایت اقدام به ارائه راهکارهای نتیجه بخش و استراتژی جامع می کند. در واقع وظیفه مشاور سئو، بررسی و تجزیه و تحلیل SEO، بروزرسانی محتوای فعلی وب سایت شما و... بوده که سبب رشد کلمات کلیدی شما در نتایج جستجوی گوگل می شود. با این راه حل ها حضور برند شما در اینترنت و در بین رقبایتان پررنگ تر شده و از طریق استراتژی‌های بازاریابی، مخاطبان بیشتری را برای کسب و کارتان جذب می شود.

آیا مشاوره در زمینه سئوی محلی نیز ارائه می دهید؟

در پاسخ باید بگوئیم که بله! در واقع با ایجاد صفحات فرود در وبسایت خود و بهینه‌سازی آن در Google Maps می توانید انتظار رشد کسب‌وکارهای محلی خود را داشته باشید. اگر می خواهید در نتایج جستجوی محلی سئو جزء لینک های برتر باشید، می توانید این موضوع را با مشاور مورد نظر در جلسات سئو در میان بگذارید.

آیا مشاوره حرفه ای سئو سایت به صورت تلفنی امکانپذیر است؟

حتما می دانید که سئو یک مبحث تحلیلی بوده و غالبا برای درک درست نسبت به این موضوع باید به صورت حضوری یا آنلاین جلسات آن برگزار شود. با این حال اگر شرایط لازم را برای برقراری ارتباط اینترنتی ندارید، می توانید مشاوره سئو وبسایت خود را به صورت تلفنی برگزار کنید.

هزینه مشاوره سئو در پاخوروب چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیازتان از برگزاری جلسات مشاوره متفاوت خواهد بود چرا که مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، تعرفه را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه کاری و رقبای کاری شما متغیر است. در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

چه زمانی نتایج حاصل از خدمات مشاوره سئو را مشاهده خواهم کرد؟

به دست آوردن نتایج حاصل از رزرو مشاوره سئو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله جریمه‌هایی که ممکن است در گذشته متحمل شده‌ باشید، رقابت در حوزه کاری، سن دامنه و رتبه‌بندی فعلی سایت شما بستگی داشته باشد. با این حال، با بهبود رتبه وبسایتتان، دید کلی موتورهای جستجو به وبسایت شما نیز بهبود خواهد یافت چرا که هدف سئو به دست آوردن رتبه 1 در کلمه کلیدی هدف شما در نتایج جستجوی گوگل می باشد. در این میان نیز رسیدن به نقاط هدف شما مانند بالا رفتن از صفحه 8 به صفحه 3، نشانگر کشش خوب سئو و تاکتیک های موثری بوده که در جلسه مشاوره سئو به شما ارائه شده است.

آیا امکان مشاوره رایگان سئو در مجموعه شما وجود دارد؟

این سوال را بسیاری از عزیزان از مجموعه ما می پرسند که با توجه به محدودیت زمان کنونی، شاید بتوان گفت که مشاوره رایگان سئو برای عزیزان امکان پذیر نیست. با این حال ممکن است در شرایط خاص این امکان برای دوستان فراهم باشد که در این صورت می توانید با شماره های مندرج در سایت همچون 09019154477 در ارتباط باشید. به احتمال زیاد بتوانیم برای شما جلسه ای را در قالب مشاور رایگان سئو تدوین و برگزار کنیم.

آیا مشاور سئو می تواند کسب و کار ما رشد دهد؟

مشاور سئو راهکارهایی را برای رشد کلمات کلیدی وبسایت شما می دهد که منجر به برقرای ترافیک سایتتان در کلمات کلیدی پولساز می شود. به همین خاطر می توان گفت که با برگزاری جلسات مشاوره حرفه ای سئو و پیاده سازی مباحث گفته شده بر روی سایت خود، می توانید انتظار توسعه کسب و کارتان را داشته باشید.

یک مشاور حرفه ای سئو چه کاری برای وبسایت من انجام می دهد؟

یک مشاور سئو، وبسایت شما را از نظر سئویی بررسی کرده و با استفاده از فاکتورهای بهینه سازی سایت اقدام به ارائه راهکارهای نتیجه بخش و استراتژی جامع می کند. در واقع وظیفه مشاور سئو، بررسی و تجزیه و تحلیل SEO، بروزرسانی محتوای فعلی وب سایت شما و... بوده که سبب رشد کلمات کلیدی شما در نتایج جستجوی گوگل می شود. با این راه حل ها حضور برند شما در اینترنت و در بین رقبایتان پررنگ تر شده و از طریق استراتژی‌های بازاریابی، مخاطبان بیشتری را برای کسب و کارتان جذب می شود.

52 دیدگاه

 • سلام وقتتون بخیر میبخشید که مزاحمتون میشم
  بنده یه سایتی دارم که میخوام با تک کلمه ای خرید مانتو بیام صفحه اول گوکل واسه خمسن خواستم ازتون مشاوره بگیرم که چیکارکنم سریعتر تا قبل از عید نوروز به صحه یک بیا و فروشم خوب بشه ممنونم میشم راهنمائیم کنید تشکر

  • سلام ممنون
   آدرس سایتتون رو بدید تا بررسی بشه و میزان رقابت و حوزه کاریتون رو براتون شرح دهیم
   همچنین می تونید با شماره 09019154477 تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتر بشید.

 • مشاوه برای سئو سایت های خبری هم دارید؟ هزینه اش چقدره سایتمون تازه تاسیسه و میخوایم از لحاظ قوی شدن و بقیه موارد ازتون مشاوره بگیریم
  مممونم میشم راهنمایی و مبلغ پیشنهادیتون رو بگید مرسی

 • من الان بخوام ازتون مشاوره آنلاین واسه سئو سایتم بگیرم باید چیکار کنم میشه راهنماءیم کنید؟ بعدش هم میشه بگید که چقدر هزینه اش میشه واسه اینکه کسب و کار اینترنتی و سایت منو با کلمه کلیدی خرید مبل توی گوگل بالا بیارید
  تشکر منتظرم

  • سلام وقتتون بخیر
   میتونید شماره تماستون را قرار بدید تا با شما تماس بگیریم و در صورت عدم تمایل با شماره 09019154477 تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری را در رابطه با موضوع مدنظرتون راهنماییتون کنیم.

 • سلام
  هزینه مشاوره سئو چقدره برای سایت های تازه تاسیس و اینکه هم انجام میدید؟ مرسی اگر بهم سزیع اطلاع بدید

  • سلام
   بله انجام میدیم و هزینه آن متناسب با کسب اطلاعات لازم از وبسایت شما و خواسته تان از سئو تعیین می شود. به همین خاطر بهتر است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند.

   • سلام
    میبخشید مشاوره تلفنی سئو هم امکانپذیره؟ یا باید به صورت آنلاین یا حضوری باشه

    • سلام بله
     مشاوره سئو تلفنی هم امکان پذیر هستش ولی بهتر اینه که یکسری دسترسی ها مثله سرچ کنسول رو به ما بدید تا بررسی بهتری را انجام بدیم

 • سلام
  بنده وبسایت خبری دارم که میخوام از اول استارتشو بزنم و ازتون مشاوره و راهنمایی سئو حرفه ای بگیرم هزینه مشاوره سروتونین چقدره؟ بعدش اینکه تضمینی واسه رتبه گیری میدید که به هدف موردنظرمون برسیم
  ممنونم زودتر پاسخ بده رو بدید.

  • سلام
   برای کسب اطلاعات دقیق تر باید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید ولی در حالت کلی هزینه مشاوره حرفه ای سئو و بیان راهنمایی های اساسی متناسب با خواسته شما و کلمه کلیدی تان, هر جلسه ای 950 هزار تومان است که معمولا هر جلسه تا چند ساعت نیز طول خواهد کشید.

 • سلام می‌بخشید یه سوال از سئوکار شرکتتون دارم و اینکه پیاده سازی استراتژی سئو با مقاله ممکنه انجام بشه؟ یعنی بدون هزینه ممکنه کلمه کلیدی سخت رو بالا بیاری؟

 • سلام ببخشید که مصدع اوقاتتون میشم
  میخوام بدونم که مشاوره رایگان سئو سایت هم انجام میدید؟ آخه آگهیتون رو دیدم توی سایت و جذب شدن و خواستم ازتون بپرسم که چجوریاس میشه روتون حساب کنم یا نه.
  راستش سایت بنده تازه کاره و میخوام تازه روی سئوش خودم کار کنم و نمیخوام زیاد هزینه کنم واسش واسه همین هزینه مشاورتون رو ندارم و میخوام که اگر ممکنه واسم رایگان حساب کنید
  ممنونم ازتون خداهرچی ازتون میخواد بهتون بده مرسی

  • سلام
   با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید اگر زمان و وقت کافی داشته باشند, این کار رو برای شما رایگان انجام میدهند

 • وقتتون بخیر
  راستش وبسایت بنده با مشکلی مواجه شده و توی کلمات کلیدی پولسازم افت رتبه پیدا کرده، خواستم بدونم اگر مشاوره سئو سایت بنده رو تقبل کنید چقدر هزینه اش میشه؟ تخفیف هم میشه لحاظ کنید واقعا این ماه ورودی زیادی نداشتم مرسی ازتون

  • سلام باید سایتتون بررسی بشه و راه حل اساسی متناسب با رشد اون کلمه کلیدی بهتون ارائه بشه
   در حالت کلی هزینه مشاور سئو در گروه پاخوروب هر جلسه ای 900 هزار تومان می باشد

 • سلام
  تعرفه رو میشه قسطی کنید و توی مراحل رشد کلمه کلیدی بهتون پرداخت کنیم آخه میخوام با تک کلمه مشاور بیام بالا و بهرکی گفتم به هرسیو کاری، معمولا باهام همکاری نکردن

 • واسه کسب و کارهای آژانس مسافرتی هم مشاوره سئو چقدر حساب می کنید؟ تخفیف ویژه بدید دیگه ما آژانسمون مسافرتی هستش

  • سلام
   بله چرا که به روی چشم
   درخواست خود را به شماره های مندرج در سایت ارسال کنید و یا با مهندس افشار تماس بگیرید که شما دوست عزیز را بیشتر راهنمایی کنند

 • سلام واسه مشاور سئو فروشگاهی مزاحمتون میشم. الان ما یه سایتی فروشگاهیی در حوزه قطعات ماشین سنگین داریم و میخوایم با کلمه کلیدی خرید قطعات ماشین سنگین و کلمات تخصصی تر بالا باشیم خواستم بدونم که وقت دارید یه مشاوره واسه سئوکارمون تنظیم کنید و موارد توجیهی رو بهشون بگید
  هزینه اش رو میشه تخفیف بدید؟

  • سلام
   بله وقت مشاوره رو براتون تنظیم می کنیم و هزینه اش رو براتون همراه با تخفیف لحاظ میشه
   فقط برای ثبت نهایی با شماره های مندرج در سایت در ارتباط باشید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند

 • سلام وقتتون به سحرخیزی و شادی
  می‌بخشید سوالی داشتم ازتون ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید
  الان اگر من بخوام در زمینه مشاوره سئو در تهران برای بنده خدماتی رو انجام بدید، قیمت خدمات مشاور حرفه ای سئو تون چقدره؟ چون من توی گوگل سرچ کردم مشاوره سئو شهرام رهبری و چون خیلی ترند و معروف بودن ازشون مشاوره گرفته بودم ولی قیمتشون واقعا بالاست
  ممکنه برای بنده تعرفه مناسبی رو لحاظ کنید
  مرسی

  • سلام
   باید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های بیشتر را در این زمینه به شما دوست عزیز کنند. فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه مشاوره سئو دخیل است که باید هدف خود را از کلمه کلیدی و موارد دیگر بررسی بشه.
   در حال حاضر مشاوره سئو از ساعتی 700 هزار تومان می باشد.

 • سلام وقت شما بخیر و امیدوارم حالتون عالی بوده باشه عزیز
  خواستم بدونم که تعرفه مشاوره تون برای سئو سایت های فروشگاهی هم همینقدره؟ آخه میخوام بابت خدمات مشاود حرفه ای سئو که توی محتواتونزگفته بودید جویا بشم و بدونم که این تعرفه واسه همه سایت ها یکسانه یا مثلا سایت فروشگاهی با غیر فروشگاهی متفاوته؟
  مرسی از وجودتون تشکرفراوان

 • سلام اوقاتتون به خوشی
  میخواستم بدونم که هزینه مشاوره سئو در تهران واسه بیزینس آجیل فروشی چقدره؟ آخه یکی از رقبامون توی حرف هایی که میزدش میگفت من با سئو و این چیزا فروشم خوبه و عالیه، خواستم حالا ازتون بپرسم که چجوریاس و اینکه میشه یه راهنمایی به کسب و کار ما کنید و مشاوره سئو شو دست بگیرید
  مممونتون میشم

  • سلام مرسی
   تعرفه مشاوره سئو جلسه ای 800 هزار تومان می باشد و برای کشب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج همچون 09019154477 تماس حاصل فرمائید.

 • واسه مشاوره سئو حرفه ای برای سایت های رزرو هتل هم ارائه خدمات دارین؟ وبسایت ما در حوزه هتل آپارتمان مشهد هستش و میخوایم با این کلمه رتبه بگیریمرو به مشاور حرفه ای برای سئو نیاز داریم
  میشه روی شما و گروهتون حساب کنیم؟ هزینه اش چقدره؟ مشاورتون جلسه ای برگزار میشه یا پروژه ای هستش؟ ممنون میشم پاسخ دقیق بهم بدید

  • سلام بله در هر حوزه ای که کسب و کارتون فعال هستش, ارائه خدمات مشاوره حرفه ای سئو برای شما ارائه می شود و تعرفه مشاوره سئو به صورت جلسه ای 800 هزار تومان می باشد

 • سلام وقتتون بخیر باشه ایشالله
  بنده یه سایت توی زمینه پوشاک زنانه دارم ک تا همین چند وقت پیش توی کلمات مختلف بالا بودش ولی الان افت رتبه داشتیم
  میخواستم بدونم جلسات مشاوره آنلاین سئو برگزار می کنید یا به صورت تلفنی هستش؟ اگر بشه که جلسات به صورت مشاوره تلفنی و یا صحبت با شبکه های اجتماعی باشه عالیه
  مدسی

  • سلام ممنونم
   جلسات مشاوره سئو رو هم به صورت آنلاین و اگر هم مایل باشید به صورت تلفنی برگزار می کنیم که پیشنهاد ما جلسات مشاوره سئو آنلاین می باشد چرا که با مفاهیم کلی و راه حل های پیشرفت سئو سایت خود بیشتر آشنا خواهید شد.

 • سلام
  مشاوره سئو در تهران هم برگزار می کنید یا صرفا تمام جلساتتون به صورت غیر حضوری و آنلاین هستش؟ من واسه کا و سایت خودم میخوام که مشاوره سئو بگیرم ولی تمرکزم روی جلسات حضوری هستش
  چطوریه ممکنه که جلسات رو اینطوری به صورت حضوری برگزار بشه؟

  • سلام
   بله برگزار می کنیم و اگر تمایل به جلسات حضوری مشاوره سئو دارید, مشکلی نیست و این جلسات را به صورت حضوری برگزار می کنیم.

 • سلام محتوای ن رو مطالعه کردم ولی به نظر شما اینقدر محتوا نوشتید به نظرتون کسی اینقدر مقاله در مورد مشاوره سئو میهونه؟ ببخشید اینقدر رک میگم ولی زیاد نوشتید خب

 • خواستم بدونم تعرفه تلفنی سئو چطوریه و باید دسترسی سرچ کنسول رو بهتون بدیم تا برسی سایت رو انجام بدین؟چون بنده قبلا از جناب شهرام رهبری مشاوره سئو دریافت کردم و ایشون مشاوره سئو تلفنی را قبول نکردن خواستم بدونم شما مشاوره سئو بصورت تلفنی را برای پروژه بنده را متقبل میشوید یا خیر ممنون میشم جواب بنده رو زود بدین

  • سلام
   هر شرایطی که شما داشته باشید ما می تونیم طبق اون شرایط جلسه مشاوره سئو رو برای شما رزرو کنیم
   البته ناگفته نماند که اگر دسترسی سرچ کنسول داده بشه, اطلاعات و راه حل های کامل تری رو به شما ارائه خواهیم داد.

 • سلام
  واسه کلمه کلیدی رزرو هتل میخوام بیام لینک یک گوگل و ازتون تضمین میخوام که چه تضمینی میدید که اون راه حل هاتون رو انجام بدم و به نتیجه برسم؟ آخه از جناب جلال عزیز که مشاوره سئو ارائ میدادن جلسه ای رو رزرو کردیم باهاشون ولی طبق اون روش ها عمل کردیم و نتیجه ندادش و حالا واسه همین نگرانم و حساس که اون طور که میخوام نشه
  میشه یه تضمینی بهم بدید یا خودتون دست بگیرید این پروژه رو و فقط هزینه اش رو بهم بگین
  راستش این کلمه “رزرو هتل” خیلی واسم مهمه
  ممنونم جوابمو بدید تشکر

  • سلام
   روند مشاوره سئو ما به طوریه که اگر بخواهیم سئو سایت کسب و کار شما را دست بگیریم, تضمین صددرصدی برای اخذ رتبه بالا در لینک های برتر را خواهید گرفت

 • سلام وقتتون به مسرت و لذت
  می خواستم ازتون سوال کنم که ممکنه مشاوره رایگان سئو نیز برای برخی از دامنه ها برگزار نمایئد. چند تا وبسایت داریم که نیاز به بررسی یک متخصص سئو و سئوکار حرفه ای داریم تا اونا رو بررسی و مشکلات اونها رو برای ما بازگو کنه
  ممنون میشم جلسایت اول مشاور سئو رو رایگان برای ما برگزار کنید و مابقی کار رو هزینه اش رو به صورت توافقی پرداخت خواهیم کرد.
  شماره تماس بنده هم این است که اگر تمایل داشتید با من تماس بگیرید ممنونم زتون
  091258256524 شیخی

 • سلام وقتتون بخیر
  مشاوره سئو برای وبسایت های خبری ساعتی چقدره؟ تازگیا با کلمات اصلیمون پائین اومدیم

 • درود وقتتون به خوشحالی
  می خواستم بدونم تعرفه مشاوره سئو برای سایت های آرایشگری چطوریه؟ تریک های PBN و لینک سازی هم گفته میشه؟

  • سلام خدمت شما
   هزینه مشاوره در آژانس ما ساعتی 800 تومان بوده و تمامی تریک هایی که منجر به رشد کلمات کلیدی شما در گوگل می شود در جلسه بیان خواهد شد.

 • برای کیب و کارهایی که نوپا هستن ممکنه تعرفه مساوره سئوتون رو کمتر کنید؟ اگر که کنید عالیه و بنده راستش تا الان خیلی خرج کردم و میخوام دوباره سایتم بالا بیاد ولی متاسفانه خبری نیس واسه همین خواهشم اینه که مبلغ کمتری رو ازم دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *