اگر دقیقا نمی دانید که مشاوره سئو سایت چه وظایفی را بر عهده دارد، باید بگوئیم که مهمترین اهداف یک مشاوره و راهنمای بهینه سازی وبسایت، پیاده سازی استراتژی مناسب برای بهبود رتبه برتر در جایگاه کلمات کلیدی پر اهمیت است. امروزه یکی از ارکان اصلی برای پیشرفت جایگاه وبسایت شما در موتورهای جستجو همچون گوگل و…، بهینه سازی و انجام سئو بر روی سایتتان می باشد. این موضوع به قدری از اهمیت بالایی برخوردار است که گاهی اوقات نیازمند به گرفتن مشاوره سئو از افراد متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای بررسی مشکلات ظاهری، ایندکس شدن یا نشدن و همچنین کدها و تگ های HTML سایت و موارد دیگر می باشد.

تماس با مشاور سئو:09019154477

بسیاری از افرادی که بدون کمک گرفتن از سئوکار حرفه ای و متخصص اقدام به بهینه سازی سایت خود می کنند، بعد از مدتی به مشاور سئو نیاز پیدا خواهند کرد. احتمالا شما نیز جزء آن دسته از افراد هستید که بدون دانش سئو به تنهایی بر روی سایت خود فعالیت سئویی می کنیدکه غالبا بعد از مدتی و در طول پروژه سئو با شکست مواجه می شوید چرا که از تجربه کمتری در این زمینه برخوردار هستید. در این مواقع است که شما اقدام به رزرو مشاوره سئو می کنید تا مشکلات وبسایت شما را حل کرده و راه حل قطعی برای رشد کلمات کلیدی هدفمندتان ارائه دهد.

روال جلسه مشاوره سئو

روال جلسه مشاوره سئو در پاخوروب چگونه است؟

حتما شما عزیزان کلمه مشاوره سئو را در گوگل جستجو کرده و وبسایت پاخوروب را در نتایج بالاتر یافته اید که این موضوع نشان دهنده میزان تخصص سئوکار مربوطه در سئوکردن چنین کلمه کلیدی است. اما اگر می خواهید بدانید که روال جلسه مشاوره سئو در وبسایت پاخوروب چگونه است، این مراحل و روال جلسه مشاوره را در قالب لیست برای شما آماده کرده ایم که عبارتند از:

 1. گرفتن دسترسی ابزار گوگل سرچ کنسول برای بررسی عمیق علت افت رتبه و رصد خطاهای وبسایت شما
 2. مطلع شدن از اهداف کلمات کلیدیتان و اینکه کدامیک از کلمات شما برایتان پولساز بوده و کدام یک از اهمیت کمتری برخوردار هستند.
 3. پرسش و پاسخ در رابطه با آخرین اقدامات سئو خارجی همچون بک لینک و… که بر روی سایت خود انجام داده اید.
 4. بررسی رقبا در کلمات کلیدی پولساز
 5. ارائه لیستی از مشکلات و خطاهای موجود در وبسایت
 6. ارائه راه حل قطعی برای رشد سئو سایت شما در کلمات کلیدی هدفتان
 7. تنظیم جلسه پرسش و پاسخ و پرسیدن سوالات خود از مشاور مربوطه

 

مشاور سئو کیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که سئو به معنای بهینه سازی سایت Search Engine Optimization برای کسب رتبه در موتورهای جستجو است ولی این تفکر از اساس اشتباه است. در واقع هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین و کاربرهای واقعی سایت برای ایجاد فروش و واکنش به خدماتمان باشد نه اینکه صرفا جایگاه برتر را در گوگل اشغال کنیم. با گرفتن مشاور سئو است که شما توانایی کسب رتبه برتر را برای فروش بیشتر تجربه خواهید کرد و این امر تنها از طریق سئو کلاه سفید میسر می شود.

اما مشاور سئو کیست؟ مشاور سئو فردی متخصص در زمینه بهینه سازی وبسایت است که با نمونه کار قوی، سابقه و تجربه پربار در زمینه رشد کلمات کلیدی برای مشتریان خود، می تواند کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل کرده تا به ترافیک بالای سئو ارگانیک و در نهایت افزایش فروش را برای شما به وجود آورد. در واقع یک مشاور سئو در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو فعالیت کرده و سعی می کند راه حل ها، ابزارها همچون سئو داخلی و خارجی، سئو فنی و هر آنچه را که برای بهبود سئوی سایت خود نیاز دارید را به شما ارائه دهد. فردی که به عنوان کارشناس سئو می خواهد در این زمینه به شما مشاوره اساسی بدهد باید بتوانید بر اساس فاکتورهای خاص گوگل خود را بروز نگه دارد. آپدیت بودن فرد مشاوره سبب آشنایی وی با تریک های بیشتر شده و مشتری را آسان تر به هدف می رساند.

یک مشاور سئو خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اغلب اوقات صاحبین کسب و کار نمی دانند که برای بهینه سازی موتور جستجو همچوب گوگل و قرار گرفتن در بالاترین نتایج جستجو از کجا شروع کرده یا چه استراتژی را باید دنبال کنند؟ در این مواقع فرد سئوکار با ارائه مشاوره رایگان به کسب و کارهایی که قصد کسب رتبه برتر در گوگل را دارند، اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد. همچنین مشاور سئو توضیح می دهد که چه مسیری را در این زمینه باید طی کرده و با در نظر گرفتن چه باید و نبایدی، به موفقیت در هدف رتبه برتر خواهید رسید. در طول مشاوره سئو، توصیه می شود که سوالات زیر را از فرد سئوکار بپرسید تا میزان حرفه ای بودن و متخصص بودن فرد برای شما مشخص شود. این موارد عبارتند از:

 • چند نمونه از رزومه کاری های خود را می توانم ببینم؟
 • آیا می توانید افرادی را که به آنها مشاوره سئو داده اید را به من معرفی نمائید؟
 • چه پیشنهادی برای کلمات سخت در حوزه کاری ما دارید؟
 • آیا تحربه ای از سئو کسب و کار ما داشته اید؟
 • مهمترین تکنیک و تریکی که برای افزایش رتبه کلمات کلیدی سخت به کار بردید چه بوده است؟
 • هزینه مشاوره سئو ساعتی جلسه ای چقدر است؟

مشاوره سئو در پاخوروب

خدمات مشاوره حرفه ای سئو  پاخوروب

خدمات مشاوره سئو گروه پاخوروب شامل اقداماتی است که هدف اصلی خود را بدست آوردن رتبه بهتر کلمات کلیدی سایت شما در نتایج گوگل قرار می دهد. امروزه مشاوره برای بهینه سازی هر وب سایت در هر حوزه ای متفاوت بوده و به همین خاطر خدمات مشاوره گروه ما برای هر وبسایتی نیز متفاوت است. در ادامه شما عزیزان را با لیستی از مواردی که خدمات مشاوره سئو گروه ما می تواند بسته به اهدافتان به وبسایت شما کمک کند آورده ایم که عبارتند از:

 • بررسی دقیق سئو سایت شما

تیم ما متشکل از استراتژیست‌ و متخصصان سئو، وب سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنند تا فرصت‌های بهینه‌سازی سایتتان را در موتور جستجو همچون گوگل پیدا کنند. متخصصان ما تمام جنبه های سئو را پوشش داده و این موارد از جمله سئو داخلی، محتوای سایت، سئو خارجی، بررسی کدهای HTML، بک لینک ها، ساختار سایت، بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح صفحات 404، لینک‌های شکسته و موارد دیگر می باشد.

 • تحقیق کلمات کلیدی

برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما اقدام به تحقیق کلمات کلیدی برای وبسایت شما می کنند تا کلمات هدفمند را برای رشد کسب و کارتان را بیابند. ابن مرحله از خدمات مشاوره سئو بسیار مهم و با اهمیت است چرا که بدون این استراتژی و عدم تحقیق کلمات کلیدی پولساز و هدفمند برای سایت خود، با سردرگمی و در نتیجه شکست مواجه خواهید بود.

 • ارائه نقشه راه برای موفقیت در سئو کلمات کلیدی سایت

پس از رزرو مشاور سئو، تیم ما طرحی را برای بهبود سئو سایت ترسیم می‌کند که با عمل به موارد بیان شده می توان انتظار رشد سایت خود در کوتاه ترین زمان باشید. نقشه راه گروه ما، اهداف کسب و کار شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی سایتتان را در نظر می گیرد که می تواند موفقیت را برایتان به ارمغان آورد.

 • تجزیه و تحلیل سئوی رقبا

اگر سئو سایت برای شما مهم است باید بدانید که به احتمال زیاد این موضوع نیز برای رقبایتان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مشاوران سئو عمیقاً در مورد تحرکات سئویی رقبایتان بررسی هایی را انجام می دهند تا بتوانید وبسایت خود را به نحو بهتری سئو کنید و رتبه بالاتری را کسب نمائید. در واقع ما به تاکتیک‌های سئو داخلی، کلمات کلیدی، استراتژی محتوای سایت و همچنین استراتژی بک لینک توجه خواهیم کرد که پیاده سازی تمام این موارد سبب رشد سایت می شود.

 • بررسی بک لینک ها و پیاده سازی لینک سازی طبیعی

امروزه گوگل به خوبی از لینک سازی های غیر طبیعی باخبر است چرا که یک بک لینک غیر طبیعی می تواند سایت شما را در کلمات کلیدی هدفتان با افت رتبه مواجه سازد. به همین خاطر با استفاده از ابزارهای مختلف، بک لینک های سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا رشد سایتتان در موتور جستجو پررنگ تر شود. همچنین ما طرحی را برای اصلاح، بهبود و ایجاد لینکسازی های باکیفیت و طبیعی جهت بهینه سازی سایت شما ایجاد خواهیم کرد تا با آپدیت های پی در پی الگوریتم گوگل، دچار افت رتبه در بلند مدت نشوید.

 • مشاوره طراحی مجدد وب سایت

برخی از وبسایت ها به دلیل طراحی غیر حرفه ای و تجربه کاربری نامناسبی که دارند، در موتورهای جستجو رتبه خوبی را نمی گیرند. به همین خاطر گروه ما این مزیت را برای وبسایت شما در قالب مشاوره سئو به همراه دارد که طراحی بهتری را از سایت خود نسبت به گذشته داشته باشید. همگام با طراحی مجدد سایت، فاکتورهایی همچون ساختار سایت، بررسی محتوا، بهبود تجربه کاربری و…. مدنظر قرار می گیرد تا سئو شما به خوبی اجرا شود.

 • گزارش کامل از سئو سایت شما با جزئیات دقیق

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های اخذ مشاوره حرفه ای سئو، ارائه گزارشی کامل از سئو سایت شما همگام با بروزرسانی های الگوریتم گوگل می باشد. شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو بوده و هدف ما این است که به شما جزئیات بهتری از عملکرد سایتتان بدهیم.

هدف از مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو وبسایت یکی از خدماتی است که توسط گروه تخصصی پاخور وب برای کسب و کارهای آنلاین ارائه شده تا در کلمات کلیدی مهم و با اهمیت کارفرمایان جایگاه بهتری را کسب کنند. در واقع مشاوران سئو، کارشناسان حرفه ای هستند که می توانند اعضای تیم شما را بر اساس تجربه و دانش خود مدیریت و راهنمایی نمایند تا دغدغه افت رتبه در نتایج جستجوی گوگل را نداشته باشید. علاوه بر این، آن ها می توانند منابع مالی، انسانی و زمانی شما را برای بهبود و رشد وبسایت تخصیص دهند تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسید. توجه داشته باشید که هدف نهایی از این همکاری، بهبود سئوی سایت، افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو، جذب ترافیک بیشتر و در نهایت دستیابی به فروش بیشتر خواهد بود.

هدف از مشاوره سئو چیست؟

هزینه مشاوره سئو در پاخوروب چقدر است؟

یکی از سوالاتی که غالبا بسیاری از کارفرمایان و صاحبان سایت برای کسب رتبه برتر کلمه کلیدی در ذهن دارند، هزینه مشاوره سئو است. همانطور که می دانید; مدت زمان کسب جایگاه برتر کلمه کلیدی هدفتان در موتورهای جستجو و همچنین سرعت سئو آن بسته به شرایط وبسایت کاملا متغیر بوده و در نتیجه هزینه مشاوره سئو نیز با چنین فاکتورهایی یکسان نیست. برای مثال فرآیند مشاوره سئو سایت خدماتی با وبسایت فروشگاهی کاملا متفاوت بوده و دلیل آن فاکتورهای تاثیرگزار برای بهینه تر شدن سایت می باشد.

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیاز شما متفاوت می باشد و مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، تعرفه را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه و رقبای کاری شما متغیر بوده که در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

آیا تضمینی برای رزرو مشاوره سئو وجود دارد؟

بهترین گواه موفقیت پاخوروب در سئو وبسایت، وجود نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف می باشد که هریک از آن ها بوسیله مشاوره رایگان سئو از گروه ما توانستند رتبه های برتر کلمات کلیدی را در نتایج گوگل کسب کنند. مشتریان پاخور وب از بهترین برندها و شرکت های مطرح ایران می باشند که این موضوع یک ضمانت ارزشمند برای شما برای همکاری با ما محسوب می شود. با توجه به اینکه پیاده سازی سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، پیشنهاد می کنیم بهینه سازی وب سایت خود را به کارشناسان حرفه ای در این زمینه بسپارید.

وظایف مشاوره سئو شامل چه مواردی است؟

مسئولیت و شرح وظایف تیم مشاوره سئو سایت شامل طیف گسترده ای از اقدامات بازاریابی به روش های مختلف در فضای مجازی برای رشد کسب و کار کارفرما می باشد. موضوع مهمی که در طول فعالیت مشاور سئو از اهمیت بالایی برخوردار است، کسب بالاترین جایگاه کلمه کلیدی در موتور جستجوی گوگل و نمایش سایت تجاری مشتری در نتایج سرچ کاربران می باشد. به همین خاطر برای دستیابی به این هدف، تیم مشاوره سئوی سایت وظایف زیادی را بر عهده دارد که در زیر تنها به مهمترین هر یک از آن ها می پردازیم.

 • درک اهداف بازاریابی مشتری: مهمترین دغدغه بسیاری از کارفرمایان در حوزه وبسایت، تولید ارزان قیمت نوشتن مقاله برای سایت، اهداف بازاریابی و رسیدن به رتبه برتر در گوگل، موقعیت مشتری در حوزه کاری، بیان نکات خاص کسب و کار، آشنایی بازار هدف برند مشتری و… می باشد که رعایت این موارد سبب درک درست بازاریابی برای مشتریان از جنبه کارفرما می شود.
 • آگاهی از روندهای صنعت سئو: گروهی که به عنوان مشاوره سئو در حال فعالیت است، باید به تکنیک ها و تریک های موثر مسلط باشد و همیشه با بروز رسانی های الگوریتم گوگل، خود را آپدیت نگه دارد.
 • کسب مقام برتر در گوگل: فردی که در زمینه مشاوره سئو کار می کند، باید بتواند سایت مشتری یا کارفرما را حداقل در 10 رتبه برتر جستجوی گوگل امتیاز کسب کند و این رتبه به صورت طولانی مدت در نتایج گوگل باقی بماند.
 • تمرکز بر تجربه کاربری خوب UX UI: بهینه سازی سایت برای بهبود تجربه کاربری، کاهش نرخ پرش از سایت، افزایش بازدید، بهبود محتوای ارائه شده و افزایش نرخ کلیک بر روی لینک های ورودی، همگی بخشی از وظایف تیم مشاوره سئو سایت است که موظف به پیاده سازی استراتژی درست در این زمینه می باشد.
 • بهینه سازی سایت: همچنین گروه مشاوره سئوی سایت باید سئو داخلی وبسایت را انجام داده و عناوینی را تنظیم کند که متناسب با تصاویر وبسایت باشد. از سوی دیگر فرد مشاور باید ساختار متن را ارزیابی و لینک های سایت را با دقت قالب بندی کند تا در رتبه گرفتن کلمات کلیدی اخلالی به وجود نیاید.
 • تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی: تیم مشاوره سئو سایت باید بهترین کلمات کلیدی را پیدا کرده و استراتژی مناسبی برای بقای آن در موتورهای جستجو پیاده سازی کند. سپس کلمات کلیدی فرعی و ثانویه را که از اهمیت کمتری برخوردار است را در چاچوب مناسبی طرح ریزی و پیاده کند.
 • تشخیص ایرادات فنی در قسمت سئو سایت و رفع آن ها: لینک های خراب، خطای 404، محتوای کپی و تکراری، نقشه سایت نادرست، ساختار لینک ضعیف و سرعت پایین سایت همگی بخشی از انواع خطاهای فنی سئو هستند که گروه مشاوره سئو وب سایت باید آن ها را شناسایی و درصدد رفع آن باشد.

وظایف مشاور بهینه سازی وبسایت شامل چه مواردی است؟

سایر مهارت های مورد نیاز برای یک مشاور حرفه ای سئو شامل مهارت های کپی رایتینگ، تولید ایده های محتوای جدید براساس جستجوی کاربران، بهبود محتوای موجود سایت، ایجاد استراتژی محتوا و نوشتن مقاله با کمترین هزینه، طراحی مجدد سایت برای بهبود تجربه کاربر، اجرای جدیدترین تکنیک های سئو، ساخت نقشه لینک سایت، تمرکز بر جستجوی موبایل، تعریف استراتژی کسب و کار در شبکه های اجتماعی، امنیت سایت، پشتیبانی از بخش بازاریابی دیجیتال، بودجه بندی هزینه های سایت، تعامل با مشتری و تضمین سئو و …. از جمه مهمترین اقدامات دیگر مشاور بهینه سازی وبسایت می باشد.

کدام تیم مشاوره سئو را برای رشد سایت خود انتخاب کنیم؟

امروزه بسیاری از افراد ادعای متخصص بودن در زمینه طراحی و سئو سایت دارند که این موضوع در عمل ثابت نشده است. در واقع این دسته از افراد نه تنها در عمل کوتاهی خواهند کرد بلکه آسیب جدی به وبسایت صاحبین کسب و کار وارد می کنند. به همین خاطر اغلب افراد این سوال را از آژانس دیجیتال مارکتینگ دارند که کدام تیم مشاوره سئو را برای رشد وبسایت خود انتخاب نمایند؟

برای پاسخ به این سوال که چگونه تیم مشاوره سئو حرفه ای را پیدا کنیم، باید قبل از هر اقدامی سوابق فعالیتی فرد متخصص را بررسی و با نگاه اجمالی به هر یک از رزومه کاری وی، عملکرد او را با جستجو در نتایج گوگل مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم. به عنوان مثال اگر مشاور سئو سایت در حوزه پزشکی را برای وبسایت خود انتخاب کردید، باید از وی بخواهید لیستی از کلمات کلیدی اصلی و فرعی در حوزه خود را در اختیارتان قرار دهد. با این کار میزان تبحر مشاور از بیان متخصص بودن او با جستجوی کلمه کلیدی در گوگل مشخص شده و انتخاب شما را وسیع تر می کند.

حواستان باشد که یک مشاور حرفه ای سئو با انواع ابزارها و نرم افزارهای مرتبط آنالیز سایت آشنایی داشته و باید در زمان کوتاهی بررسی اجمالی از وبسایتتان را ارائه دهد. همانطور که با کوچکترین سرماخوردگی به پزشک می روید و دکتر شما سریعا نسخه درمانی را برای شما تجویز می کند، مشاوره سئو نیز باید تسلط کافی در حرفه خود داشته باشد.

مشاوره سئو سایت

مشاور سئو کسب و کار

فردی که به عنوان مشاور سئو کسب و کار خود را معرفی می کند، باید تجربه خوبی در حوزه های مختلف داشته باشد تا بتواند به اهداف مورد نیاز کارفرما در اخذ رتبه های برتر نتایج گوگل، پاسخ مثبت دهد. در واقع مشاور سئو کسب و کار تجربه خوبی در بیزینس های مختلف داشته و به وسیله دانش خود، یک کسب و کار را به قله های موفقیت و فروش بیشتر برای صاحبین کسب و کار می رساند. خب حالا که این نکته را متوجه شدیم باید به این سوال پاسخ داد که کدام تیم مشاور سئو را برای رشد کسب و کار خود در فضای اینترنتی انتخاب کنیم؟ حتما می دانید که این روزها بسیاری از افراد ادعا می کنند که متخصص سئو هستند اما در عمل نه تنها در ارائه مشاوره سئو کوتاهی کرده بلکه آسیب جدی به سایت های صاحبین کسب و کار وارد می کنند. به همین خاطر می خواهیم به شما عزیزان بگوئیم که چگونه یک مشاور سئو حرفه ای را برای کسب و کار خود استخدام کنیم و از آن ها مشاوره هدفمند برای سئو وبسایت خود اخذ نمائیم؟

اولین و مهمترین اقدام برای اثبات حرفه ای بودن یک مشاوره سئو، سوابق کاری و فعالیت وی در کلمات کلیدی سخت می باشد. در واقع شما عزیزان باید به کلمات کلیدی مورد نظر سئوکار که جزء سوابق او محسوب می شود را به صورت دستی در نتایج گوگل جستجو کنید تا حرف وی برای این منظور اثبات شود. اگر پس از جستجوی این کلمات، نمونه کارهای مشاور سئو را در جایگاه برتر نتایج جستجو مشاهده کردید، مهارت مشاور سئو در بهینه سازی وبسایت برای شما اثبات می گردد.

زمان مناسب گرفتن مشاور سئو

امروزه با توسعه کسب و کارهای آنلاین، نیاز به بهینه سازی سایت و مشاوره برای سئو بیش از پیش احساس شده و افراد باید در هر زمانی اقدام به رزرو مشاور برای پیشبرد اهداف وبسایت خود داشته باشند. در واقع شما همیشه به یک فرد متخصص به عنوان مشاور برای کسب رتبه برتر در موتورهای جستجو و معرفی خدماتتان به صورت اینترنتی نیاز دارید ولی این نیاز غالبا به صورت همیشگی نیست. در واقع مشاور سئو شما را در راه اندازی اولیه سایت با نوع cms اختصاصی، انتخاب نام برند و دامنه، امکانات هاستینگ و موارد دیگر می تواند کسب و کار شما را بهبود و راهنمایی نمایند. بنابراین اگر هدف سئو و بهینه کردن سایتتان را دارید، سعی کنید در مرحله اول طراحی وبسایت، اقدام به گرفتن مشاور متخصص بهینه سازی سایت نمائید.

زمان مناسب گرفتن مشاوره سئو

مشاوره رایگان سئو سایت

در حال حاضر مهمترین خدماتی که شرکت پاخوروب در شهر تهران و دیگر استان ها به مشتریان خود ارائه می دهد، مشاوره رایگان سئو سایت می باشد که سئو کار مجموعه اگر زمان کافی داشته باشد، اقدام به بررسی سایت شما خواهد کرد. در واقع آنالیز رقبا همراه با کلمات کلیدی هدفمندتان در غالب مشاوره رایگان از جمله تکنیک های است که شرکت ما برای افزایش ورودی و ترافیک وبسایت شما انجام می دهد. همچنین از دیگر خدمات ارزنده ای که به جرات می توان گفت رضایتمندترین بخش های مشاوره به کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شود، مشاوره تلفنی سئو می باشد که از هر نقطه از کشور صاحبین کسب و کار می توانند با مجموعه ما در تماس بوده و مشکلات وبسایت خود را رفع کنند. در مشاوره رایگان سئویی که به صورت تلفنی توسط پاخور وب انجام می شود، کارشناسان سئویی ما همراه با نهایت صبر و بردباری، بهترین راهکارهایی را برای برندینگ کردن وبسایت شما ارائه خواهند داد.

شاید با خود بگوئید که آیا کسب و کارها نیاز به مشاور متخصص برای اخذ رتبه برتر در گوگل را دارند؟ که در پاسخ به این سوال باید بگوئیم، امروزه تعداد کسب و کارهای اینترنتی که از فضای سنتی به فضای آنلاین وارد می شوند، گشترش پیدا کرده و قطعا کمک گرفتن از مشاوره بهینه سازی سایت می تواند در این فضای رقابتی بسیار موثر واقع شود. اخذ مشاوره رایگان سئو سایت این امکان را برای وبسایت و کسب و کار شما فراهم می کند تا با صرف هزینه اندک، سایتتان را در کلمات کلیدی هدف بهبود ببخشید.

جلسات مشاوره تخصصی سئو چگونه است؟

کلاس مشاوره سئو معمولا به چند روش اصلی مشاوره تخصصی, پرسش و مشاوره استراتژی سئو برگزار می شود که هرکدام از آن ها متناسب با وضعیت کنونی وبسایت و هدف نهایی شما از سئو طرح ریزی می شود. معمولا تمامی این جلسات مشاوره ای به مدت 1 الی 2 ساعته بوده و افراد می توانند درخواست های خود را از مشاوره تخصصی سئو و یا دیگر موارد مطرح نماید.

نتیجه گیری

مشاوره سئو یک فرآیند برنامه ریزی شده بوده که با درک الگوریتم های موتورهای جستجو همچون گوگل و تسلط بر استفاده از تجزیه و تحلیل داده های وبسایت، اقدام به پیاده سازی استراتژی برای رشد کلمات کلیدی کنید. معمولا این مهارت ها بر عهده مشاور بهینه سازی و سئو بوده و اگر شما نیز به دنبال توسعه کسب و کار خود در نتایج جستجوی گوگل هستید، می توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخور وب در ارتباط باشید.

سوالات متداول در زمینه مشاوره سئو سایت

در ادامه این مطلب شما عزیزان را با سوالات متداولی که ممکن است برای شما در زمینه مشاوره سئو ایجاد شود، می پردازیم.

 • آیا مشاور سئو سایت وردپرسی با اختصاصی متفاوت است؟

امروزه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی بر روی سایت های وردپرسی پیاده سازی شده اند اما باید بدانید که این موضوع هیچ تداخلی را برای سایت کدنویسی و اختصاصی ایجاد نمی کند. فرقی نمی کند وبسایت شما وردپرسی است یا اختصاصی، در هر صورت تاکتیک هایی که برای رشد کلمه کلیدی هدفمند وبسایت شما لازم است را به شما عزیزان بیان می کنیم. در واقع یک مشاور سئو باید فارغ از هر نوع سیستم مدیریت محتوا و نوع کدنویسی سایت، بتواند راهکارهای مطمئنی برای رشد سئو وبسایت در اختیار کارفرما قرار دهد.

 • چه زمانی نتایج حاصل از خدمات مشاوره سئو را مشاهده خواهم کرد؟

به دست آوردن نتایج حاصل از رزرو مشاوره سئو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله جریمه‌هایی که ممکن است در گذشته متحمل شده‌ باشید، رقابت در حوزه کاری، سن دامنه و رتبه‌بندی فعلی سایت شما بستگی داشته باشد. با این حال، با بهبود رتبه وبسایتتان، دید کلی موتورهای جستجو به وبسایت شما نیز بهبود خواهد یافت چرا که هدف سئو به دست آوردن رتبه 1 در کلمه کلیدی هدف شما در نتایج جستجوی گوگل می باشد. در این میان نیز رسیدن به نقاط هدف شما مانند بالا رفتن از صفحه 8 به صفحه 3، نشانگر کشش خوب سئو و تاکتیک های موثری بوده که در جلسه مشاوره سئو به شما ارائه شده است.

 • آیا مشاور سئو می تواند کسب و کار  ما رشد دهد؟

مشاور سئو راهکارهایی را برای رشد کلمات کلیدی وبسایت شما می دهد که منجر به برقرای ترافیک سایتتان در کلمات کلیدی پولساز می شود. به همین خاطر می توان گفت که با برگزاری جلسات مشاوره حرفه ای سئو و پیاده سازی مباحث گفته شده بر روی سایت خود، می توانید انتظار توسعه کسب و کارتان را داشته باشید.

 • چگونه کسب و کار ما توسط مشاور سئو درک می شود؟

با بیش از 8 سال تجربه ارائه مشاوره به کسب و کارهای اینترنتی، تقریباً در هر صنعتی با مشتریان مختلفی کار کرده ایم که نشان دهنده تخصص ما در این زمینه با رزومه قوی مان می باشد. ما می دانیم که کسب و کار شما چگونه فعالیت می کند، چه چیزی برای شما مهم بوده و مطمئن باشید که برای موفقیت بیزینس شما در حوزه اینترنتی تان تلاش خواهیم کرد.

 • مشاور سئو چه کاری انجام می دهد؟

این موضوع بسیار ساده است چرا که یک مشاور سئو برای ارائه استراتژی و ایده های منحصر به فرد برای رشد وبسایت شما در کلمات کلیدی متنوع و هدفمند کار می کند. یک مشاور متخصص سئو با تیم داخلی شما همکاری می کند تا سبب رشد کسب و کارتان شوند. در واقع هدف این است که کلمات کلیدی هدفمندتان در بالاترین لینک ها نتایج جستجو ظاهر شوند. با این کار ترافیک های ارگانیک به سمت سایت خود را جذب کرده که نتیجه آن بازدهی مثبت سرمایه گذاری شما در سئو سایت شده و به نوبه آن مشتریانتان نیز بیشتر خواهد بود.

 • آیا امکان مشاوره رایگان سئو در مجموعه شما وجود دارد؟

این سوال را بسیاری از عزیزان از مجموعه ما می پرسند که با توجه به محدودیت زمان کنونی، شاید بتوان گفت که مشاوره رایگان سئو برای عزیزان امکان پذیر نیست. با این حال ممکن است در شرایط خاص این امکان برای دوستان فراهم باشد که در این صورت می توانید با شماره های مندرج در سایت همچون 09019154477 در ارتباط باشید. به احتمال زیاد بتوانیم برای شما جلسه ای را در قالب مشاور رایگان سئو تدوین و برگزار کنیم.

 • هزینه مشاوره سئو در پاخوروب چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو در گروه پاخوروب بسته به نیازتان از برگزاری جلسات مشاوره متفاوت خواهد بود چرا که مجموعه ما بر اساس تعداد ساعات مورد نیاز شما برای برگزاری جلسات، تعرفه را تعیین می کند. در حال حاضر نرخ مشاوره حرفه ای سئو در پاخوروب، ساعتی بین 700 تا 1 میلیون تومان بسته به حوزه کاری و رقبای کاری شما متغیر است. در واقع برای درک کامل اهداف شما از سئو سایتتان، ما با شما صحبت کرده و وب سایتتان را بررسی می کنیم.

 • آیا مشاوره حرفه ای سئو سایت به صورت تلفنی امکانپذیر است؟

حتما می دانید که سئو یک مبحث تحلیلی بوده و غالبا برای درک درست نسبت به این موضوع باید به صورت حضوری یا آنلاین جلسات آن برگزار شود. با این حال اگر شرایط لازم را برای برقراری ارتباط اینترنتی ندارید، می توانید مشاوره سئو وبسایت خود را به صورت تلفنی برگزار کنید.

 • آیا مشاوره در زمینه سئوی محلی نیز ارائه می دهید?

در پاسخ باید بگوئیم که بله! در واقع با ایجاد صفحات فرود در وبسایت خود و بهینه‌سازی آن در Google Maps می توانید انتظار رشد کسب‌وکارهای محلی خود را داشته باشید. اگر می خواهید در نتایج جستجوی محلی سئو جزء لینک های برتر باشید، می توانید این موضوع را با مشاور مورد نظر در جلسات سئو در میان بگذارید.

36 دیدگاه

 • سلام وقتتون بخیر میبخشید که مزاحمتون میشم
  بنده یه سایتی دارم که میخوام با تک کلمه ای خرید مانتو بیام صفحه اول گوکل واسه خمسن خواستم ازتون مشاوره بگیرم که چیکارکنم سریعتر تا قبل از عید نوروز به صحه یک بیا و فروشم خوب بشه ممنونم میشم راهنمائیم کنید تشکر

  • سلام ممنون
   آدرس سایتتون رو بدید تا بررسی بشه و میزان رقابت و حوزه کاریتون رو براتون شرح دهیم
   همچنین می تونید با شماره 09019154477 تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتر بشید.

 • مشاوه برای سئو سایت های خبری هم دارید؟ هزینه اش چقدره سایتمون تازه تاسیسه و میخوایم از لحاظ قوی شدن و بقیه موارد ازتون مشاوره بگیریم
  مممونم میشم راهنمایی و مبلغ پیشنهادیتون رو بگید مرسی

 • من الان بخوام ازتون مشاوره آنلاین واسه سئو سایتم بگیرم باید چیکار کنم میشه راهنماءیم کنید؟ بعدش هم میشه بگید که چقدر هزینه اش میشه واسه اینکه کسب و کار اینترنتی و سایت منو با کلمه کلیدی خرید مبل توی گوگل بالا بیارید
  تشکر منتظرم

  • سلام وقتتون بخیر
   میتونید شماره تماستون را قرار بدید تا با شما تماس بگیریم و در صورت عدم تمایل با شماره 09019154477 تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری را در رابطه با موضوع مدنظرتون راهنماییتون کنیم.

 • سلام
  هزینه مشاوره سئو چقدره برای سایت های تازه تاسیس و اینکه هم انجام میدید؟ مرسی اگر بهم سزیع اطلاع بدید

  • سلام
   بله انجام میدیم و هزینه آن متناسب با کسب اطلاعات لازم از وبسایت شما و خواسته تان از سئو تعیین می شود. به همین خاطر بهتر است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند.

 • سلام
  بنده وبسایت خبری دارم که میخوام از اول استارتشو بزنم و ازتون مشاوره و راهنمایی سئو حرفه ای بگیرم هزینه مشاوره سروتونین چقدره؟ بعدش اینکه تضمینی واسه رتبه گیری میدید که به هدف موردنظرمون برسیم
  ممنونم زودتر پاسخ بده رو بدید.

  • سلام
   برای کسب اطلاعات دقیق تر باید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید ولی در حالت کلی هزینه مشاوره حرفه ای سئو و بیان راهنمایی های اساسی متناسب با خواسته شما و کلمه کلیدی تان, هر جلسه ای 950 هزار تومان است که معمولا هر جلسه تا چند ساعت نیز طول خواهد کشید.

 • سلام می‌بخشید یه سوال از سئوکار شرکتتون دارم و اینکه پیاده سازی استراتژی سئو با مقاله ممکنه انجام بشه؟ یعنی بدون هزینه ممکنه کلمه کلیدی سخت رو بالا بیاری؟

 • سلام ببخشید که مصدع اوقاتتون میشم
  میخوام بدونم که مشاوره رایگان سئو سایت هم انجام میدید؟ آخه آگهیتون رو دیدم توی سایت و جذب شدن و خواستم ازتون بپرسم که چجوریاس میشه روتون حساب کنم یا نه.
  راستش سایت بنده تازه کاره و میخوام تازه روی سئوش خودم کار کنم و نمیخوام زیاد هزینه کنم واسش واسه همین هزینه مشاورتون رو ندارم و میخوام که اگر ممکنه واسم رایگان حساب کنید
  ممنونم ازتون خداهرچی ازتون میخواد بهتون بده مرسی

  • سلام
   با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید اگر زمان و وقت کافی داشته باشند, این کار رو برای شما رایگان انجام میدهند

 • وقتتون بخیر
  راستش وبسایت بنده با مشکلی مواجه شده و توی کلمات کلیدی پولسازم افت رتبه پیدا کرده، خواستم بدونم اگر مشاوره سئو سایت بنده رو تقبل کنید چقدر هزینه اش میشه؟ تخفیف هم میشه لحاظ کنید واقعا این ماه ورودی زیادی نداشتم مرسی ازتون

  • سلام باید سایتتون بررسی بشه و راه حل اساسی متناسب با رشد اون کلمه کلیدی بهتون ارائه بشه
   در حالت کلی هزینه مشاور سئو در گروه پاخوروب هر جلسه ای 900 هزار تومان می باشد

 • سلام
  تعرفه رو میشه قسطی کنید و توی مراحل رشد کلمه کلیدی بهتون پرداخت کنیم آخه میخوام با تک کلمه مشاور بیام بالا و بهرکی گفتم به هرسیو کاری، معمولا باهام همکاری نکردن

 • واسه کسب و کارهای آژانس مسافرتی هم مشاوره سئو چقدر حساب می کنید؟ تخفیف ویژه بدید دیگه ما آژانسمون مسافرتی هستش

  • سلام
   بله چرا که به روی چشم
   درخواست خود را به شماره های مندرج در سایت ارسال کنید و یا با مهندس افشار تماس بگیرید که شما دوست عزیز را بیشتر راهنمایی کنند

 • سلام واسه مشاور سئو فروشگاهی مزاحمتون میشم. الان ما یه سایتی فروشگاهیی در حوزه قطعات ماشین سنگین داریم و میخوایم با کلمه کلیدی خرید قطعات ماشین سنگین و کلمات تخصصی تر بالا باشیم خواستم بدونم که وقت دارید یه مشاوره واسه سئوکارمون تنظیم کنید و موارد توجیهی رو بهشون بگید
  هزینه اش رو میشه تخفیف بدید؟

  • سلام
   بله وقت مشاوره رو براتون تنظیم می کنیم و هزینه اش رو براتون همراه با تخفیف لحاظ میشه
   فقط برای ثبت نهایی با شماره های مندرج در سایت در ارتباط باشید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند

 • سلام وقتتون به سحرخیزی و شادی
  می‌بخشید سوالی داشتم ازتون ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید
  الان اگر من بخوام در زمینه مشاوره سئو در تهران برای بنده خدماتی رو انجام بدید، قیمت خدمات مشاور حرفه ای سئو تون چقدره؟ چون من توی گوگل سرچ کردم مشاوره سئو شهرام رهبری و چون خیلی ترند و معروف بودن ازشون مشاوره گرفته بودم ولی قیمتشون واقعا بالاست
  ممکنه برای بنده تعرفه مناسبی رو لحاظ کنید
  مرسی

  • سلام
   باید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های بیشتر را در این زمینه به شما دوست عزیز کنند. فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه مشاوره سئو دخیل است که باید هدف خود را از کلمه کلیدی و موارد دیگر بررسی بشه.
   در حال حاضر مشاوره سئو از ساعتی 700 هزار تومان می باشد.

 • سلام وقت شما بخیر و امیدوارم حالتون عالی بوده باشه عزیز
  خواستم بدونم که تعرفه مشاوره تون برای سئو سایت های فروشگاهی هم همینقدره؟ آخه میخوام بابت خدمات مشاود حرفه ای سئو که توی محتواتونزگفته بودید جویا بشم و بدونم که این تعرفه واسه همه سایت ها یکسانه یا مثلا سایت فروشگاهی با غیر فروشگاهی متفاوته؟
  مرسی از وجودتون تشکرفراوان

 • سلام اوقاتتون به خوشی
  میخواستم بدونم که هزینه مشاوره سئو در تهران واسه بیزینس آجیل فروشی چقدره؟ آخه یکی از رقبامون توی حرف هایی که میزدش میگفت من با سئو و این چیزا فروشم خوبه و عالیه، خواستم حالا ازتون بپرسم که چجوریاس و اینکه میشه یه راهنمایی به کسب و کار ما کنید و مشاوره سئو شو دست بگیرید
  مممونتون میشم

  • سلام مرسی
   تعرفه مشاوره سئو جلسه ای 800 هزار تومان می باشد و برای کشب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج همچون 09019154477 تماس حاصل فرمائید.

 • واسه مشاوره سئو حرفه ای برای سایت های رزرو هتل هم ارائه خدمات دارین؟ وبسایت ما در حوزه هتل آپارتمان مشهد هستش و میخوایم با این کلمه رتبه بگیریمرو به مشاور حرفه ای برای سئو نیاز داریم
  میشه روی شما و گروهتون حساب کنیم؟ هزینه اش چقدره؟ مشاورتون جلسه ای برگزار میشه یا پروژه ای هستش؟ ممنون میشم پاسخ دقیق بهم بدید

  • سلام بله در هر حوزه ای که کسب و کارتون فعال هستش, ارائه خدمات مشاوره حرفه ای سئو برای شما ارائه می شود و تعرفه مشاوره سئو به صورت جلسه ای 800 هزار تومان می باشد

 • سلام وقتتون بخیر باشه ایشالله
  بنده یه سایت توی زمینه پوشاک زنانه دارم ک تا همین چند وقت پیش توی کلمات مختلف بالا بودش ولی الان افت رتبه داشتیم
  میخواستم بدونم جلسات مشاوره آنلاین سئو برگزار می کنید یا به صورت تلفنی هستش؟ اگر بشه که جلسات به صورت مشاوره تلفنی و یا صحبت با شبکه های اجتماعی باشه عالیه
  مدسی

  • سلام ممنونم
   جلسات مشاوره سئو رو هم به صورت آنلاین و اگر هم مایل باشید به صورت تلفنی برگزار می کنیم که پیشنهاد ما جلسات مشاوره سئو آنلاین می باشد چرا که با مفاهیم کلی و راه حل های پیشرفت سئو سایت خود بیشتر آشنا خواهید شد.

 • سلام
  مشاوره سئو در تهران هم برگزار می کنید یا صرفا تمام جلساتتون به صورت غیر حضوری و آنلاین هستش؟ من واسه کا و سایت خودم میخوام که مشاوره سئو بگیرم ولی تمرکزم روی جلسات حضوری هستش
  چطوریه ممکنه که جلسات رو اینطوری به صورت حضوری برگزار بشه؟

  • سلام
   بله برگزار می کنیم و اگر تمایل به جلسات حضوری مشاوره سئو دارید, مشکلی نیست و این جلسات را به صورت حضوری برگزار می کنیم.

 • سلام محتوای ن رو مطالعه کردم ولی به نظر شما اینقدر محتوا نوشتید به نظرتون کسی اینقدر مقاله در مورد مشاوره سئو میهونه؟ ببخشید اینقدر رک میگم ولی زیاد نوشتید خب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *