میزان هزینه و قیمت سئو سایت به حجم پروژه، میزان تخصص سئوکار شرکت، بزرگ بودن وبسایت و خدمات مدنظر شما از سئو بستگی دارد و امروزه اکثر کسب و کار برای سئو سایت خود تعرفه حداقلی بین 8 الی 20 میلیون تومان را می پردازند. نحوه قیمت گذاری پروژه سئو گاها به صورت ماهیانه و یا حتی سالیانه بسته می شود و در این میان تعرفه سئو سایت نیز ممکن است مبالغ بیشتری را تجربه کند. تا انتهای این مقاله از وبسایت پاخوروب همره ما باشید تا شما عزیزان را با هزینه سئو در سال 1402 و دلایل قیمت گذاری گران برای پروژه های سئو را بیان کنیم.

قیمت سئو سایت

هزینه سئو سایت

همانطور که در موارد بالا نیز اشاره داشتیم; هزینه و قیمت سئو سایت به فاکتورهای زیادی همچون عمر دامنه، کلمه کلیدی مدنظر، مدت زمان کارفرما در اخذ رتبه، بودجه قابل هزینه و… بستگی دارد. گاها دیده می شود که کارفرما دیدگاهی نسبت به سئو نداشته که با تماس تلفنی می تواند از متخصصین مجرب و همچنین بهترین سئوکاران ایران، سوالات مدنظر خود را از افراد دیجیتال مارکتر بپرسند. البته این موضوع به مشاور سئو نیز مرتبط می شود و قادر خواهید بود که از مشاوران متخصص که در زمینه بهینه سازی فعالیت دارند، اطلاعاتی را کسب نمائید.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

قیمت سئو ماهیانه

6  الی 10 میلیون

بهبود سئو داخلی و خارجی

تحقیق کلمات کلیدی پولساز برای کسب و کار شما

تولید محتوای سئو شده و ترافیکی

آنالیز رقبا

رابطه بهتر بین شرکت سئو و مشتری

پیاده سازی اقدامات لازم برای رشد وبسایت

ارائه گزارش از روند عملکردی

قیمت سئو پروژه ای

توافقی

افزایش بازدید و ترافیک

افزایش نرخ کلیک

ارائه گزارش عملکرد در پایان پروژه

افزایش قیمت سئو در کلملت کلیدی پررقابت

مدت زمان 3 الی 6 ماهه

صفحه اول گوگل

ریپورتاژآگهی

قیمت سئو براساس عملکرد

توافقی

بهترین روش برای فرار از چالش های سئویی

پرداخت هزینه سئو در ازای ایجاد نتیجه دلخواه

اگر رتبه کلمات بالا نیاید نیاز به پرداخت هزینه نیست

کاهش ریسک سرمایه گذاری در این روش

دقت زیاد در اهداف مورد نظر

مناسب برای کسب و کارهای تازه تاسیس و کوچک

مناسب برای بودجه های کم 

قیمت سئو ساعتی

800 هزار تومان

امکان مراجعه حضوری در محل کار تهران

تخمین ساده تر قیمت گذاری سئو 

امکان پرسش و پاسخ به صورت تلفنی و آنلاین

مسئولیت انجام اقدامات گفته شده سئویی برعهده کارفرما

مناسب برای افرادی که با مبحث سئو آشنا هستند

ارائه ترفند اساسی برای بهبود رتبه کلمات کلیدی 

مناسب برای مواقع چالشی سئوی

WordPress Pricing Table Plugin

قیمت گذاری پروژه سئو

قرار داد سئو، پروژه ای توافقی بوده که بعد از برگزاری جلسات تخصصی بین کارفرما و آژانس دیجیتال مارکتینگ براساس اهداف مشخص شده، منعقد می گردد که این اهداف غالبا در زمینه هایی هچون افزایش درآمد و یا رشد ترافیک ارگانیک وبسایت، گرفتن رتبه های بالاتر گوگل، افزایش نرخ کلیک و موارد مشابه خواهد بود. البته این را هم بگوئیم که بستن قرارداد با درج جزئیات دقیق می تواند مزیت هایی را به همراه داشته باشد و مهمترین ویژگی آن مربوط به گزارش کار به صورت ماهیانه و یا در پایان کار می باشد.

قیمت گذاری پروژه سئو موضوعی است که اغلب کارفرمایان عزیز را با چالش های چانه زنی روبرو می کند و غالبا سئوکاران در این مواقع با بیان دلایل کلی و نوع خدمات مدنظر با صاحبین کسب و کار صحبت می کنند.

قیمت گذاری پروژه سئو سایت

اگر صاحب بیزینس هستید و یا کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده اید باید بدانید که قیمت گذاری پروژه سئو بر اساس فاکتورهای زیادی تعیین می شود و تنها نمی توان به یک مورد اکتفا کرد و قیمت گذاری نمود. به طور مثال; اگر می خواهید خدمات سئو داخلی مثله تولید محتوا را دریافت کنید قیمت گذاری برای پروژه شما متفاوت بوده و باید به صورت تلفنی و یا حضوری با سئوکارتان در ارتباط باشید.

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

قبل از سرمایه گذاری در دریافت خدمات سئو باید بدانید که به طور معمول، خدمات سئو شامل موارد زیر بوده و عبارتنداز:

 • بررسی اولیه وب سایت شما از نظر طراحی و سئو
 • تحقیق کلمات کلیدی هدفمند
 • تحلیل رقبا
 • بهینه سازی محتوای وبسایت شما از نظر سئو
 • سئوی داخلی از جمله بهینه سازی تیتر، عنوان، URL و توضیحات متا و…
 • سئوی خارجی مانند ساختن بک لینک های ریپورتاژی و…
 • سئو تکنیکال و فنی که شامل افزایش سرعت لود سایت، طراحی واکنشگرا بودن در حالت موبایل و…..
 • بهبود استراتژی های سئویی به صورت مداوم
 • ارائه مداوم گزارش های روندکاری سئو برای کارفرما

ارائه خدمات سئو به صورت حرفه ای و تحصصی تر شامل موارد بیشتری بوده و برای دریافت این قبیل خدمات نیاز به صرف هزینه بالاتر و دریافت مشاوره اولیه از آژانس ما را دارید.

3 دسته کلی خدمات بهینه سازی سایت برای قیمت گذاری پروژه سئو

به طور کلی خدمات قیمت گذاری پروژه سئو  بر اساس نیاز کاربر به 3 دسته کلی تقسیم می شود و طبق این دسته بندی است که تعرفه بهینه سازی سایت مشخص خواهد شد. این 3 دسته کلی عبارتند از:

 • سئوی فنی: این نوع خدمات که با عنوان سئو فنی می شناسند را به تمام تغییرات کلی در ساختار وبسایت گویند که هدف از آن شناخت صحیح ربات های گوگل از ساختار صفحه سایت بوده و محتوای ما بهتر درک شود. گزینه هایی همچون نمایش سایت در موبایل یا تبلت، بهبود سرعت سایت، استفاده درست از تگ های Html و… از مهمترین بخش های سئو فنی سایت بوده که دوستان عزیز باید به این مورد توجه زیاد کنند.
 • بازاریابی محتوا: فعالیت هایی همچون تولید محتوا از عکس و ویدئو گرفته تا برچسب گذاری و دسته بندی مقالات و…. جزء بازاریابی محتوایی بخش سئو سایت بوده که این فرایند با تدوین استراتزی توسط مشاور تولید محتوا و یا سئوکار حرفه ای مجموعه میسر می شود.
 • لینک بیلدینگ: غالبا به فعالیت هایی که خارج از وبسایت توسط خود ما یا حتی معرفی کسب و کار مان صورت می گیرد را بخش لینک بیلدینگ یا سئو خارجی Off Page گویند که بسیاری از افراد با لینک سازی دستی در شبکه های اجتماعی و خرید بک لینک به چنین فعالیت هاییی می پردازند. نکته ای که در اینجا مهم است باید بدانید; موتور جستجوی گوگل همانند سال های قبل نبوده و هر ساله با آپدیت های مکرری که ایجاد می کند، درک بهتری از این موضوع دارد. در واقع طبق الگوریتم اسپم برین، تنها بک لینک هایی معتبر هستند که جنبه ریپورتاژی و متن محور داشته و باید بالا 500 کلمه نوشته شده باشد. با آپدیت این الگوریتم، حتی سئو منفی نیز به طور کلی از بین رفته و اعتبار چندانی نخواهد داشت.

5 فاکتور مهم و موثر در قیمت سئو سایت شما

اکثر آژانس های دیجیتال مارکتینگ قیمت های سئو را متناسب با نوع خدمات، به صاحبین کسب و کار ارائه می دهند. شاید ندانید اما فاکتورهای زیاد وجود دارد که بر قیمت سئو سایت موثر می باشد و در ادامه شما عزیزان را با پنج فاکتور تاثیرگذار در تخمین هزینه سئو سایت آشنا می کنیم که عبارتند از:

 • فاکتور شماره 1 : تعداد صفحات سایت

هر چه تعداد صفحات وب سایت بیشتر باشد، قیمت سئو آن نیز متناسب با نیاز شما بالاتر می رود چرا که به زمان زیادی برای سئو کردن آن احتیاج خواهد بود. در حال حاضر معیار گوگل برای رتبه بندی کلمات کلیدی در موتور جستجو، عدم وجود مشکلات سئویی بوده و اگر وبسایت بزرگ با تعداد صفحات بیشتر دارید به احتمال زیاد با مشکلات داخلی و فنی مواجه هستید.

علاوه بر این، شما نیاز به اعتبار بیشتر برای هر صفحه از سایت دارید و نباید تا وقتی که صفحات قبلی در نزد گوگل معتبر نشده اند اقدام به ایجاد صفحات بیشتر در زمان کوتاه کنید. به طور خلاصه; وب سایت های بزرگ با تعداد صفحات بیشتر نیاز به فعالیت جدی در زمینه تولید محتوا و…. دارند.

 • فاکتور شماره 2 : تعیین اهداف کسب و کار

به احتمال زیاد برای کسب و کارتان اهداف مشخص شده ای دارید و مسلما سئو بخشی از تحقق این اهداف می باشد که غالبا نیاز بیزینس تان در موارد زیر خلاصه می شود که عبارتنداز:

 • بهبود حضور مشتریان در وبسایت
 • افزایش ترافیک ارگانیک و سئو شده
 • تبدیل کاربر وبسایت به مشتری و رشد فروش

حتما می دانید که برای دستیابی به هر یک از این اهداف بالا، باید رتبه خوبی را در کلمه کلیدی مربوطه بدست آورید اما چه تعداد کلمه کلیدی برای کسب و کار شما کافی است؟ حقیقت ماجرا این است که قیمت سئو به تعداد کلمه کلیدی هایی بستگی دارد که قصد رتبه گرفتن با آن ها را دارید. به همین خاطر است که غالبا سئو سایت نیاز به زمان و هزینه بیشتر را دارد اما نتیجه آن می تواند سود خوبی را برای بیزینس شما به همراه داشته باشد. بنابراین اگر بودجه خوبی را برای سئو سایت خود در نظر بگیرید، به شما قول خواهم داد که در کلمات کلیدی بیشتری رشد کرده و کاربران زیادی وارد سایت شما می شوند.

 • فاکتور شماره 3 : میزان رقابت در کلمات کلیدی

امروزه نیاز کسب و کارها به فروش محصولات و خدماتشان بیشتر شده و این عامل مهم در رقابتی شدن سئو تاثیر زیادی دارد. اگر بر روی کلمات کلیدی پررقابت و سخت کار می کنید، باید بدانید که رعایت فاکتورهای زیر می تواند رشد سایتتان را بیشتر کند که این موارد عبارتند از:

 • صفحات سایتتان را بهینه تر کنید.
 • به طور منظم محتوای عالی و کاربرپسند تولید کنید
 • از وب سایت های با اعتبار دامنه بالا بک لینک بگیرید.
 • تبلیغات بیشتری برای وبسایت خود داشته باشید.
 • بودجه بیشتری در کلمات کلیدی پولساز کنار بگذارید.
 • از استراتژی هوشمندانه متخصصین کمک بگیرید.
 • فاکتور شماره 4 : نوع خدمات مورد نیاز

اغلب آژانس های سئو قبل از اینکه قیمت دقیقی را به شما اعلام کنند، از شما در رابطه با نوع خدمات مورد نیاز می پرسند. در واقع، آن ها باید بدانند که برای دستیابی به اهداف شما به چه خدماتی نیاز بوده تا بتوانند قیمت دقیقی از سئو سایت ارائه دهند. معمولا خدمات مورد نیاز کسب و کارها در زمینه سئو را می توان به دو مورد تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

 • وضعیت فعلی وب سایت شما
 • اهداف بلندمدت سئو سایتتان
 • فاکتور شماره 5 : میزان موفقیت و تجربه شرکت سئو

آژانس های دیجیتال مارکتینگ که تجربه زیادی در زمینه کاری خود دارند، خدمات آن ها ارزان نبوده و برای حرفه خود ارزش قائل هستند. اکثر صاحبین کسب و کار در دریافت خدمات سئو این تیکه کلام را دارند و با پرداخت هزینه سئو غالبا این موارد را بیان می کنند:

چرا باید فلان مبلغ زیاد را برای 1 ساعت مشاوره سئو پرداخت کنم!!!! اصلا مگه سئوکار چی کار کرده که اینقدر پول میگیره ازمون!!!!

اما حقیقت اینجاست هزینه سئو مهم نیس بلکه ارزشی که در قبال خدمات مورد نظر دریافت می کنید، باارزش است. به همین دلیل است که من همیشه می گویم وقتی به دنبال خدمات سئو هستید، ابتدا بودجه کسب و کاری خود را تعیین کنید.

هزینه سئو وردپرس

حتما می دانید که وبسایت ها به دو صورت کدنویسی و قالب های آماده طراحی و ایجاد می شوند و وردپرس یکی از قالب های آماده ای است که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است. اگر سایت وردپرسی خود را طراحی کرده باشید، بحث بهینه سازی و هزینه سئو وردپرس مقوله بعدی برای کارفرمایان عزیز می باشد که گاها از اهمیت بالایی برای آن ها برخوردار است.

هزینه سئو وردپرس

تعرفه و هزینه سئو برای وبسایت های وردپرسی همانند سایت های کدنویسی شده از قیمت متفاوتی برخوردار بوده و غالبا متناسب با نیاز و خواسته افراد از سئو سایت و اهدافی که دارند این تفاوت قیمتی بسیار فاحش و متفاوت خواهد بود. اگر بخواهیم یک قیمت سرانگشتی و حدودی را برای شما عزیزان بیان کنیم باید بگوئیم که هزینه سئو سایت های وردپرسی در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب از ماهیانه 3 میلیون تومان و متناسب با نیاز شما گاها تا 12 میلیون نیز افزایش خواهد داشت.

قیمت سئو تضمینی

مبحث سئو تضمینی در جوامع امروزی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که کارفرما به دنبال روش هایی بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه کمتری وبسایت خود را در کلمات کلیدی مدنظر بهینه و سئو نماید. باید بگوئیم که قیمت سئو تضمینی توسط اغلب سئوکاران عزیز با تعرفه هایی بالا صورت می گیرد چرا که این دسته از سئوکاران از کار خود مطمئن بوده و به دلیل تجربه هایی که دارند نرخ متفاوتی از دیگر افراد تعیین می کنند.

قیمت سئو تضمینی در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب از تعرفه کمتری برخوردار است چرا که مجموعه ما نیاز کاربر و کارفرما را درک کرده و می دانیم که اگر هزینه بهینه سازی سایت را کمتر کنیم قادر خواهیم بود خدمات بیشتری را به جامعه کارفرمایان عزیز ارائه نمائیم. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سئو تضمینی می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کرده و خواسته خود را از سئو و کلمات کلیدی مدنظر با لیست قیمتی برآورده نمائید.

قیمت سئو 1402

در موارد بالاتر نیز اشاره داشتیم که نرخ و هزینه سئو در سال 1402 بر اساس تخصص سئوکار و میزان سختی کلمه کلیدی تعیین می شود و غالبا شرکت های سئو بر اساس این فاکتورها نرخ مشخص می کنند. البته این را هم بگوئیم که امروزه در برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ قیمت گذاری پروزه سئو به دو صورت انجام می شود که در ادامه این موارد را بیان خواهیم کرد.

در مورد اول; سئوکار مجموعه لیستی از اقداماتی که باید برای وبسایت شما صورت بگیرید را ارائه می کند و به صورت پشتیبانی، تعرفه ماهیانه از کارفرما طلب خواهد کرد. اما در گزینه دوم، هزینه سئو به صورت پروژه ای بوده و تمامی تعرفه خدماتی که صورت گرفته بعد از اتمام کار از فرد اخذ می گردد.

با این حال، حقیقت در مورد تعرفه سئو گاها تلخ بوده و قیمت ثابتی را برای این دسته از خدمات نمی توان تعیین کرد چرا که میانگین هزینه سئو به عوامل زیادی بستگی دارد. تیم دیجیتال مارکتیگ پاخوروب، هزینه سئو سایت را در سال 1402 متفاوت تر از دیگر مجموعه ها اعلام کرده و میانگین تعرفه سئو ساعتی را بین 80 الی 150 هزار تومان و برای سئو ماهانه نیز بین 4 الی 8 میلیون تومان برآورد کرده است.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت

به طور کلی فاکتورهای زیادی در تخمین هزینه سئو سایت موثر هستند چرا که هر سایت با سایت دیگر بر اساس نوع خدمات و اهداف مدنظر متفاوت می باشند. مهمترین عوامل و فاکتورهایی که برای تعرفه و هزینه سئو موثر هستند عبارتنداز:

عوامل موثر بر قیمت و هزینه سئو سایت

 • سطح رقابت و سختی کلمات کلیدی
 • طول عمر دامنه سایت
 • کیفیت محتوای نوشته شده و سئو محتوا
 • چگالی کلمه کلیدی
 • رتبه کلمه کلیدی
 • تعداد کلمات کلیدی
 • وضعیت سئو داخلی
 • وضعیت فنی سئو
 • بکلینک

محاسبه هزینه سئو

به طور کلی برای محاسبه هزینه و قیمت سئو از چندین روش استفاده می شود که در موئارد پائین به بررسی لیستی از روش های محاسبه هزینه سئو می پردازیم که عبارتند از:

 • محاسبه هزینه و قیمت سئو بر اساس مدت زمان ساعتی
 • پروژه ای
 • ماهیانه
 • بر اساس کارهای انجام شده
 • بر اساس کلمات کلیدی
 • بر اساس ترافیک ورودی
 • به صورت شراکتی و تیمی

محاسبه هزینه و قیمت سئو

سخن پایانی

در این محتوا به شما عزیزان یادآوری کردیم که قیمت و هزینه سئو در سال 1402 به عوامل مختلفی همچون رتبه سایت رقبا، سختی کلمات کلیدی، تعداد مقالات و بهینه سازی وبلاگ، مسائل تکنیکال و فنی، تعداد بک لینک ها و… بستگی دارد که توجه به این فاکتورها، تعیین کننده میزان دستمزد سئوکار خواهد بود. پاخوروب با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت و مبحث سئو وبسایت در پروژه های مختلف کسب کرده توانسته مشتریان خود را راضی و خشنود نگه دارد و دلیل این موضوع، وجود تیم متخصص و حرفه ای در این مجموعه است. برای کشب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در زمینه وبسایت خود می توانید با شماره 09019154477 تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

 • چرا قیمت و تعرفه سئو اینقدر گران است؟

برای بسیاری از مشاغل، بهینه سازی وبسایت می تواند سود زیادی را برای کسب و کار مربوطه بدست آورد و سئو را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال دانست. دلایل زیادی وجود دارد که اغلب صاحبین کسب و کار سئو را گران می دانند و این علت ها عبارتند از:

 1. بهینه سازی سایت نیازمند زمان حداقلی 3 الی 6 ماهه است
 2. موفقیت در بهینه سازی سایت به مهارت کافی احتیاج است.
 3. نیاز به تجربه در سئو حرف اول را می زند.
 • چرا قیمت گذاری پروژه سئو بر اساس رتبه بندی کلمه کلیدی خطرناک است؟

موفقیت در یک پروژه سئو به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و اینکه سئوکاری بتواند در کوتاه ترین زمان با روش های کلاه سیاه رتبه کلمه کلیدی را رشد دهد، ملاک نخواهد بود. همانطور که می دانید; امروزه از روش های اسپم و کلاه سیاه برای اخذ رتبه بالاتر در گوگل استفاده می شود که تمامی این روش ها ماندگاری نداشته و برای وبسایت شما بسیار خطرناک هستند. این دسته از سئوکارها با تاکید بر ساخت لینک های خارجی و عدم تمرکز بر تولید محتوای ارزشمند، رشد سریع سایت را در کلمات کلیدی مدنظر بدست می آورند اما با بروزرسانی هایی که موتور جستجو گوگل می دهد، این قبیل صفحات بی ارزش با افت رتبه مواجه خواهند شد. به همین خاطر برای کسب جایگاه بهتر در کلمات کلیدی ارزشمند، ابتدا باید با تولید محتوای ارزشمند بتوانید در عبارات مختلف رتبه بهتری را بدست آورید تا دوام و ماندگاری کلمات کلیدی سخت تر حفظ گردد.

 • هزینه انجام دادن سئو چقدر است؟

حتما می دانید که سئو یک علم قابل بروزرسانی و در حال تغییر بوده و به همین خاطر هزینه و تعرفه آن برای هر آژانس دیجیتال مارکتینگ با دیگری متفاوت است. در مجموعه پاخوروب تعرفه سئو به صورت ماهیانه بوده و از 5 میلیون تومان شروع شده و با توحه به سختی کلمات کلیدی تا 15 میلیون تومان نیز ادامه دار می باشد.

 • چرا سئو مهم است؟

در دنیای فروش و بازاریابی، روش های زیادی برای عرضه محصولات و خدمات کسب و کارها وجود دارد که بهینه سازی و سئو سایت از جمله این روش های موثر است. از آنجایی که بالای 75٪ از مردم جامعه برای رفع نیاز خود اقدام به جستجوی نیاز خود در موتورهای جستجو می کنند به همین خاطر قرار گرفتن سایت شما با کلمات کلیدی پولساز می تواند تاثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما داشته باشد. در واقع هرچه رتبه کلمات کلیدی سایت شما در نتایج جستجو بالاتر باشد، افراد بیشتری وبسایت شما را پیدا کرده و از آن بازدید می کنند.

 • هزینه سئو ماهیانه چقدر است؟

به طور متوسط، تعرفه و هزینه سئو برای هر کسب و کار متناسب با سختی کلمه کلیدی متفاوت بوده و در کشور ایران از مبلغ 8 میلیون تا 15 میلیون تومان و در کشورهای خارجی از 2500 دلار تا 7500 دلار می باشد. در واقع اینکه چقدر برای سئو وبسایت خود هزینه می کنید، به تعداد کلمات کلیدی مدنظر و اندازه کسب و کارتان بستگی خواهد داشت چرا که این تعرفه برای بیزینس های کوچک تر کمتر می باشد.

 • هزینه سئو ساعتی چقدر است؟

به طور متوسط، هزینه سئو ساعتی از 500 هزار تومان تا یک الی دو میلیون تومان نرخ گذاری می شود و این مبلغ به توافق بین طرفین صاحب کسب و کار و سئوکار مجموعه بستگی خواهد داشت. در حال حاضر حدود 60 درصد افرادی که از روش سئو ساعتی ارزان استفاده کرده اند نارضایتی زیادی داشته اند چرا که خدمات این دسته از شرکت های ارزان محدود بوده و نیاز کسب و کا را به صورت کامل رفع نمی کنند.

 • هزینه سئو برای هر پروژه چقدر است؟

به طور متوسط، هزینه سئو پروژه ای متناسب با نیاز و خواسه کارفرما متفاوت است و غالبا برای هر پروژه سئو در ایران از 8 میلیون تا 20 میلیون تومان و برای پروژه سئو در کشورهای خارجی از 1000 تا 5000 دلار خواهد بود. اینکه شما چقدر هزینه سئو را پرداخت کنید، کاملا به الزامات پروژه و خواسته شما از سئو بستگی دارد.

 • آیا تضمینی برای قیمت پروژه سئو در مجموعه پاخوروب وجود دارد؟

بله، در زمان عقد قرارداد سئو تضمینی، آژانس پاخوروب این نوید را به شما عزیزان می دهد که در صورت عدم انجام تعهدات قیدشده، تمامی هزینه و تعرفه مربوطه بازگردانده خواهد شد.

 • نرخ سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان هزینه و سرعت انجام پروژه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن مربوط به میزان سختی کلمه کلیدی، رصد رقبا، بهینه سازی وبلاگ، حل مشکلات تکنیکال و فنی و…. می باشد.

 • چگونه می توان به متخصص سئو اعتماد و امتیاز داد و به ادامه همکاری با وی امیدوار بود؟

تنها روشی که می توان به سئوکار مربوطه اعتماد کرد، گرفتن گزارش های ماهانه از میزان رشد وبسایت می باشد و متخصص سئو حرفه ای غالبا در ابتدای هر ماه لیستی از خدمات و هزینه های صورت گرفته برای سئو سایت را به کارفرما ارائه می دهد و اگر کارفرما متقاعد شود که فعالیت های سئوکار باعث بهبود سئو و رشد کسب و کارش شده، دلیلی برای توقف همکاری با او نخواهد بود.

 • تعرفه سئو را ماهیانه پرداخت کنیم یا به صورت پروژه ای؟

پرداخت تعرفه سئو وبسایت کاملا به میزان کار بستگی دارد اما برای پروژه های بلند مدت بهتر است هزینه سئو را به صورت ماهانه توافق کنید. همچنین اگر پروژه سئو به صورت پرسش و پاسخ بوده و در میان دوراهی متوقف شده اید, بهترین گزینه سئو ساعتی و مشاوره سئو می باشد.

 • چه عوامل و فاکتورهایی قیمت سئو را تعیین می کند؟

عوامل متعددی تعیین کننده قیمت سئو سایت هستند که مهترین آن ها عبارتند از:

 1. میزان تجربه آژانس دیجیتال مارکتینگ
 2. موقعیت مکانی شرکت سئو
 3. مدل قیمت گذاری SEO که غالبا به صورت سئو ماهانه یا ساعتی است.
 4. میزان و اندازه کسب و کار یا شرکت شما
 5. نوع استراتژی سئو و کارهای اقدامی که برای قدرتمند کردن سایت شما باید انجام گیرد.
 6. اهداف سئو

2 دیدگاه

 • واقعا تضمین واسه رتبه کلمات سئویی وبسایت من میدید؟
  من میخوام با کلمه خرید لوازم آشپزخانه. بیام بالا و تضمینتون چطوریه؟

  • سلام
   بله تضمین سئو به فاکتورهایی همچون میزان هزینه و مدت زمان و…. بستگی خواهد داشت.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت و 09019154477 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *