میزان هزینه و قیمت سئو سایت به حجم پروژه، میزان تخصص سئوکار شرکت، بزرگ بودن وبسایت و خدمات مدنظر شما از سئو بستگی دارد و امروزه اکثر کسب و کار برای سئو سایت خود تعرفه حداقلی بین 8 الی 20 میلیون تومان را می پردازند. نحوه قیمت گذاری پروژه سئو گاها به صورت ماهیانه و یا حتی سالیانه بسته می شود و در این میان تعرفه سئو سایت نیز ممکن است مبالغ بیشتری را تجربه کند. تا انتهای این مقاله از وبسایت پاخوروب همره ما باشید تا شما عزیزان را با هزینه سئو در سال 1403 و دلایل قیمت گذاری گران برای پروژه های سئو را بیان کنیم.

قیمت سئو سایت

هزینه سئو سایت

همانطور که در موارد بالا نیز اشاره داشتیم; هزینه و قیمت سئو سایت به فاکتورهای زیادی همچون عمر دامنه، کلمه کلیدی مدنظر، مدت زمان کارفرما در اخذ رتبه، بودجه قابل هزینه و… بستگی دارد. گاها دیده می شود که کارفرما دیدگاهی نسبت به سئو نداشته که با تماس تلفنی می تواند از متخصصین مجرب و همچنین بهترین سئوکاران ایران، سوالات مدنظر خود را از افراد دیجیتال مارکتر بپرسند. البته این موضوع به مشاور سئو نیز مرتبط می شود و قادر خواهید بود که از مشاوران متخصص که در زمینه بهینه سازی فعالیت دارند، اطلاعاتی را کسب نمائید.

قیمت سئو ساعتی

T 1000000 ساعتی
 •  

قیمت سئو ماهیانه

10000000 ماهیانه
 •  

قیمت سئو پروژه ای

0 توافقی
 •  

قیمت سئو خارجی Off-page

8.000.000 ماهیانه
 •  

قیمت پشتیبانی سئو

7.000.000 ماهیانه
 •  

قیمت سئو براساس کلمه کلیدی

0 توافقی
 •  

پروژه سئو سایت

0 +

سال تجربه تخصصی

0 +

موفقیت در پروژه ها

0 %
سرکار خانم برومند
www.Zehnesevom.com
بیشتر بخوانید
همه توصیه هایی که در جلسه مشاوره بیان شد توسط سئوکار وبسایت انجام شد و خداروشکر نتیجه رو بعد از گذشت آپدیت گوگل دیدیم رو سایت و راضی بودم اما در رابطه با قیمت خدمات سئو باید بگم بد نبود و متناسب با شرکت های دیگر خوب بود.
سرکار خانم مومنی
www.Alomashaghel.com
بیشتر بخوانید
مدت کوتاهی از راهنمایی های جناب حشمتی استفاده شد و خوشبختانه نتیجه دلخواه واسمون رقم خوردش اما قیمت خدماتشون بالاس😊
جناب سینا رحیمی
www.kabirkarsan.com
بیشتر بخوانید
تمامی خدماتی که ارائه دادن و پیاده سازی کردن روی سایت اوک بود اما زمان کافی برای آموزش رو خیلی کم هستش و تنها انتقادم همینه ولی بقیه موارد خوب بود.
جناب علیزاده
www.Hyperjahaz.ir
بیشتر بخوانید
تکنیک های لینک سازی خارجی شون عالی بود واسم و با اینکه خودم در این زمینه آموزش هایی از اساتید مختلف دیدم اما برام تازگی داشت. بهرحال ممنونم ازشون
دکتر حبشی
www.drfatemehabashi.com
بیشتر بخوانید
در زمینه خدمات سئو بالخصوص ادز راضی هستم و مرسی از تلاشی که برای برای بهبود سایت بنده گذاشتید ممنونم
قبل
بعدی

نمونه کارهای سئو

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

قیمت گذاری پروژه سئو

قرار داد سئو، پروژه ای توافقی بوده که بعد از برگزاری جلسات تخصصی بین کارفرما و آژانس دیجیتال مارکتینگ براساس اهداف مشخص شده، منعقد می گردد که این اهداف غالبا در زمینه هایی هچون افزایش درآمد و یا رشد ترافیک ارگانیک وبسایت، گرفتن رتبه های بالاتر گوگل، افزایش نرخ کلیک و موارد مشابه خواهد بود. البته این را هم بگوئیم که بستن قرارداد با درج جزئیات دقیق می تواند مزیت هایی را به همراه داشته باشد و مهمترین ویژگی آن مربوط به گزارش کار به صورت ماهیانه و یا در پایان کار می باشد.

 

قیمت گذاری پروژه سئو موضوعی است که اغلب کارفرمایان عزیز را با چالش های چانه زنی روبرو می کند و غالبا سئوکاران در این مواقع با بیان دلایل کلی و نوع خدمات مدنظر با صاحبین کسب و کار صحبت می کنند.

اگر صاحب بیزینس هستید و یا کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده اید باید بدانید که قیمت گذاری پروژه سئو بر اساس فاکتورهای زیادی تعیین می شود و تنها نمی توان به یک مورد اکتفا کرد و قیمت گذاری نمود. به طور مثال; اگر می خواهید خدمات سئو داخلی مثله تولید محتوا را دریافت کنید قیمت گذاری برای پروژه شما متفاوت بوده و باید به صورت تلفنی و یا حضوری با سئوکارتان در ارتباط باشید.

محاسبه هزینه سئو

امروزه از 7 روش و حالت برای محاسبه هزینه سئو سایت استفاده می کننده که عبارتند از:

 • به صورت ساعتی(مدت زمان فعالیت)
 • به صورت ماهیانه
 • به صورت پروژه ای 
 • به صورت شراکتی
 • براساس کلمات کلیدی
 • براساس مقدار ترافیک ورودی به سایت
 • بر اساس کارهای داخلی و خارجی در سایت

محاسبه هزینه سئو

قیمت و هزینه سئو براساس معیارهای متفاوتی نرخ گذاری می شود. به طور مثال برخی از افراد صرفا به دنبال اخذ جلسه مشاوره سئو بوده و برخی دیگر نیازمند بهینه سازی کامل سایت خود می باشند. بنابراین محاسبه هزینه سئو به فاکتورهایی همچون پروژه ای ساعتی براساس کلمه کلیدی و… تعیین می گردد. در ادامه لیست کاملی از مقدار قیمت سئو را بیان خواهیم کرد.

 • قیمت سئو ساعتی

روش سئو ساعتی برای شرکت ها و افرادی مناسب بوده که در مسیر بهینه سازی با مشکلاتی مواجه شده و برای رفع آن نیازمند به راهنمایی به متخصص سئو می باشد. بنابراین قیمت سئو ساعتی متناسب با کاری که صورت می گیرد پرداخت می گردد و قیمت آن بین 800 هزار تومان الی 2 میلیون تومان متغیر است

 • قیمت سئو ماهیانه

پروسه بهینه سازی سایت با کلمات کلیدی هدفمندتان زمانبر بوده و به همین خاطر یکی از کامل ترین روش های قیمت گذاری خدمات سئو، براساس مدت زمان ماهیانه است که با بستن قرارداد 3 الی 8 ماهه با متخصص سئو و یا شرکت مربوطه انتظار رشد سایت با کلمات کلیدی مدنظر خواهید داشت. در حال حاضر میانگین قیمت سئو ماهیانه، 7 الی 20 میلیون تومان متناسب با سختی کلمه کلیدی می باشد. 

هزینه سئو وردپرس

حتما می دانید که وبسایت ها به دو صورت کدنویسی و قالب های آماده طراحی و ایجاد می شوند و وردپرس یکی از قالب های آماده ای است که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است. اگر سایت وردپرسی خود را طراحی کرده باشید، بحث بهینه سازی و هزینه سئو وردپرس مقوله بعدی برای کارفرمایان عزیز می باشد که گاها از اهمیت بالایی برای آن ها برخوردار است.

هزینه سئو وردپرس

تعرفه و هزینه سئو برای وبسایت های وردپرسی همانند سایت های کدنویسی شده از قیمت متفاوتی برخوردار بوده و غالبا متناسب با نیاز و خواسته افراد از سئو سایت و اهدافی که دارند این تفاوت قیمتی بسیار فاحش و متفاوت خواهد بود. اگر بخواهیم یک قیمت سرانگشتی و حدودی را برای شما عزیزان بیان کنیم باید بگوئیم که هزینه سئو سایت های وردپرسی در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب از ماهیانه 3 میلیون تومان و متناسب با نیاز شما گاها تا 12 میلیون نیز افزایش خواهد داشت.

سوالات متداول در زمینه تعرفه سئو

بسیاری از سوالاتی که ممکن است برای شما عزیزان نیز در زمینه قیمت گذاری و هزینه سئو ایجاد شود را در ادامه به طور مفصل توضیح داده ایم.

قیمت سئو برای کسب و کارهای کوچک چقدره؟

قیمت سئو می تواند تا حد زیادی بسته به اندازه کسب و کار شما، نوع پروژه و درخواستتان از سئو سایت متفاوت باشد. در واقع موضوع سئو مانند سرمایه گذاری بوده و هرچقدر هزینه برای آن کنار بگذارید نتیجه قابل قولی را بریتان به همراه خواهد داشت. به هرحال اگر کسب و کارتان در قدم اول قرار دارد می توانید ماهیانه مبلغی بین 7 الی 10 میلیون را برای سئو سایت خود پرداخت کنید

 

در حالی که بسیاری از کسب و کارها بین 1500 تا 5000 دلار در ماه برای سئو می پردازند، بسته به عوامل مختلفی می توانید حداقل 100 دلار در ماه یا بیش از 30000 دلار بپردازید.  

 

 

چرا قیمت گذاری پروژه سئو بر اساس رتبه بندی کلمه کلیدی خطرناک است؟

موفقیت در یک پروژه سئو به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و اینکه سئوکاری بتواند در کوتاه ترین زمان با روش های کلاه سیاه رتبه کلمه کلیدی را رشد دهد، ملاک نخواهد بود. همانطور که می دانید; امروزه از روش های اسپم و کلاه سیاه برای اخذ رتبه بالاتر در گوگل استفاده می شود که تمامی این روش ها ماندگاری نداشته و برای وبسایت شما بسیار خطرناک هستند. این دسته از سئوکارها با تاکید بر ساخت لینک های خارجی و عدم تمرکز بر تولید محتوای ارزشمند، رشد سریع سایت را در کلمات کلیدی مدنظر بدست می آورند اما با بروزرسانی هایی که موتور جستجو گوگل می دهد، این قبیل صفحات بی ارزش با افت رتبه مواجه خواهند شد. به همین خاطر برای کسب جایگاه بهتر در کلمات کلیدی ارزشمند، ابتدا باید با تولید محتوای ارزشمند بتوانید در عبارات مختلف رتبه بهتری را بدست آورید تا دوام و ماندگاری کلمات کلیدی سخت تر حفظ گردد.

 

چه عوامل و فاکتورهایی قیمت سئو را تعیین می کند؟

عوامل متعددی تعیین کننده قیمت سئو سایت هستند که مهترین آن ها عبارتند از:

 • میزان تجربه آژانس دیجیتال مارکتینگ
 • موقعیت مکانی شرکت سئو
 • مدل قیمت گذاری SEO که غالبا به صورت سئو ماهانه یا ساعتی است.
 • میزان و اندازه کسب و کار یا شرکت شما
 • نوع استراتژی سئو و کارهای اقدامی که برای قدرتمند کردن سایت شما باید انجام گیرد.
 • اهداف سئو
تعرفه سئو را ماهیانه پرداخت کنیم یا به صورت پروژه ای؟

پرداخت تعرفه سئو وبسایت کاملا به میزان کار بستگی دارد اما برای پروژه های بلند مدت بهتر است هزینه سئو را به صورت ماهانه توافق کنید. همچنین اگر پروژه سئو به صورت پرسش و پاسخ بوده و در میان دوراهی متوقف شده اید, بهترین گزینه سئو ساعتی و مشاوره سئو می باشد.

چگونه می توان به متخصص سئو اعتماد و امتیاز داد و به ادامه همکاری با وی امیدوار بود؟

تنها روشی که می توان به سئوکار مربوطه اعتماد کرد، گرفتن گزارش های ماهانه از میزان رشد وبسایت می باشد و متخصص سئو حرفه ای غالبا در ابتدای هر ماه لیستی از خدمات و هزینه های صورت گرفته برای سئو سایت را به کارفرما ارائه می دهد و اگر کارفرما متقاعد شود که فعالیت های سئوکار باعث بهبود سئو و رشد کسب و کارش شده، دلیلی برای توقف همکاری با او نخواهد بود.

نرخ سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان هزینه و سرعت انجام پروژه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن مربوط به میزان سختی کلمه کلیدی، رصد رقبا، بهینه سازی وبلاگ، حل مشکلات تکنیکال و فنی و.... می باشد.

آیا تضمینی برای قیمت پروژه سئو در مجموعه پاخوروب وجود دارد؟

بله، در زمان عقد قرارداد سئو تضمینی، آژانس پاخوروب این نوید را به شما عزیزان می دهد که در صورت عدم انجام تعهدات قیدشده، تمامی هزینه و تعرفه مربوطه بازگردانده خواهد شد.

هزینه سئو برای هر پروژه چقدر است؟

به طور متوسط، هزینه سئو پروژه ای متناسب با نیاز و خواسه کارفرما متفاوت است و غالبا برای هر پروژه سئو در ایران از 8 میلیون تا 20 میلیون تومان و برای پروژه سئو در کشورهای خارجی از 1000 تا 5000 دلار خواهد بود. اینکه شما چقدر هزینه سئو را پرداخت کنید، کاملا به الزامات پروژه و خواسته شما از سئو بستگی دارد.

هزینه سئو ساعتی چقدر است؟

به طور متوسط، هزینه سئو ساعتی از 500 هزار تومان تا یک الی دو میلیون تومان نرخ گذاری می شود و این مبلغ به توافق بین طرفین صاحب کسب و کار و سئوکار مجموعه بستگی خواهد داشت. در حال حاضر حدود 60 درصد افرادی که از روش سئو ساعتی ارزان استفاده کرده اند نارضایتی زیادی داشته اند چرا که خدمات این دسته از شرکت های ارزان محدود بوده و نیاز کسب و کا را به صورت کامل رفع نمی کنند.

هزینه سئو ماهیانه چقدر است؟

به طور متوسط، تعرفه و هزینه سئو برای هر کسب و کار متناسب با سختی کلمه کلیدی متفاوت بوده و در کشور ایران از مبلغ 8 میلیون تا 15 میلیون تومان و در کشورهای خارجی از 2500 دلار تا 7500 دلار می باشد. در واقع اینکه چقدر برای سئو وبسایت خود هزینه می کنید، به تعداد کلمات کلیدی مدنظر و اندازه کسب و کارتان بستگی خواهد داشت چرا که این تعرفه برای بیزینس های کوچک تر کمتر می باشد.

چرا سئو مهم است؟

در دنیای فروش و بازاریابی، روش های زیادی برای عرضه محصولات و خدمات کسب و کارها وجود دارد که بهینه سازی و سئو سایت از جمله این روش های موثر است. از آنجایی که بالای 75٪ از مردم جامعه برای رفع نیاز خود اقدام به جستجوی نیاز خود در موتورهای جستجو می کنند به همین خاطر قرار گرفتن سایت شما با کلمات کلیدی پولساز می تواند تاثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما داشته باشد. در واقع هرچه رتبه کلمات کلیدی سایت شما در نتایج جستجو بالاتر باشد، افراد بیشتری وبسایت شما را پیدا کرده و از آن بازدید می کنند.

چرا قیمت و تعرفه سئو اینقدر گران است؟

برای بسیاری از مشاغل، بهینه سازی وبسایت می تواند سود زیادی را برای کسب و کار مربوطه بدست آورد و سئو را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال دانست. دلایل زیادی وجود دارد که اغلب صاحبین کسب و کار سئو را گران می دانند و این علت ها عبارتند از:

 • بهینه سازی سایت نیازمند زمان حداقلی 3 الی 6 ماهه است
 • موفقیت در بهینه سازی سایت به مهارت کافی احتیاج است.
 • نیاز به تجربه در سئو حرف اول را می زند.
خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

قبل از سرمایه گذاری در دریافت خدمات سئو باید بدانید که به طور معمول، خدمات سئو شامل موارد زیر بوده و عبارتنداز:

 • بررسی اولیه وب سایت شما از نظر طراحی و سئو
 • تحقیق کلمات کلیدی هدفمند
 • تحلیل رقبا
 • بهینه سازی محتوای وبسایت شما از نظر سئو
 • سئوی داخلی از جمله بهینه سازی تیتر، عنوان، URL و توضیحات متا و...
 • سئوی خارجی مانند ساختن بک لینک های ریپورتاژی و...
 • سئو تکنیکال و فنی که شامل افزایش سرعت لود سایت،
 • طراحی واکنشگرا بودن در حالت موبایل و.....
 • بهبود استراتژی های سئویی به صورت مداوم
 • ارائه مداوم گزارش های روندکاری سئو برای کارفرما

ارائه خدمات سئو به صورت حرفه ای و تحصصی تر شامل موارد بیشتری بوده و برای دریافت این قبیل خدمات نیاز به صرف هزینه بالاتر و دریافت مشاوره اولیه از آژانس ما را دارید.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت چه می باشد؟
Hello World ...

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *