طراحی سایت ارزان و فوری

طراحی سایت فوری

طراحی وب سایت فوری و ارزان قیمت یکی از بهترین گزینه ها برای مشاغل و کسب و کارهایی بوده که برای ارائه خدمات خود قادر به صرف هزینه زیاد نیستند. به همین خاطر این قابلیت می تواند برای شما نیز موثر واقع شود چرا که امروزه اغلب نیازهای کاربران و مشتریان از طریق جستجو در اینترنت و خرید آنلاین بوده و داشتن سایت می تواند سبب رشد درآمد و توسعه کسب و کار شما شود.

اهمیت طراحی سایت فوری

طراحی وب سایت ارزان و فوری برای بعضی از کارفرمایان عزیز واجب و ضروری است. به طور مثال می خواهند در نمایشگاه های سطح شهر حضور داشته باشند و به همین خاطر نیاز به وجود سایت در اسرع وقت برای معرفی نمونه کارها و… دارند.

اهمیت طراحی سایت فوری

 

هر کسب و کاری برای رونق کاری خود نیاز به وبسایت داشته تا از این طریق در مقایسه با رقبا متمایز تر و بهتر عمل کرده و رشد خوبی را برای خود بدست آورد. طراحی سایت معمولا بین 10 الی 35 روز زمان لازم دارد اما وقتی که برچسب فوری برای کارفرما زده می شود این خدمات می تواند در مدت زمان کمتری بین 3 الی 5 روز به اتمام برسد.

هزینه طراحی سایت فوری

هزینه طراحی سایت در مجموعه پاخوروب به نیاز شما بستگی دارد و هرچقدر خواستتان از وبسایت بیشتر باشد به همان نسبت باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در حالت کلی هزینه طراحی سایت از 5 میلیون تومان شروع شده و غالبا متناسب با خواسته کارفرما تا 15 میلیون نیز ادامه خواهد داشت.

در لیست زیر تعرفه ها را همراه با جزئیات مشاهده فرمائید.

 Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

پکیج وبسایت شخصی

5,000,000

دامنه IR 

فضای هاست 1 گیگ یکساله

پشتیبانی 15 روزه

تحویل فوری

طراحی صفحات اصلی, درباره ما, تماس با ما و….

سرعت لود بالا

پلن اقتصادی

8,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

یک ماه پشتیبانی رایگان

تحویل فوری 

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و…

سرعت لود بالا

پکیج خدماتی

10,000,000

دامنه IR و com

فضای هاست 2 گیگ یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و…

سرعت لود بالا

پکیج فروشگاهی

15,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و…

متمرکز بر سئو

WordPress Pricing Table Plugin

ساخت سایت فوری

ساخت سایت فوری

ساخت سایت فوری و ارزان به معنای طراحی وبسایت در اسرع وقت با هزینه پائین و کم می باشد که با استفاده از ابزارهای امروزی و تکنولوژی هایی که در این رابطه توسعه یافته اند می توان این نوع خدمات را برای کارفرما به نحو احسن انجام داد. با انتخاب تیم طراحی وب سایت حرفه ای قادر خواهید بود از قالب و سیستم های مدیریت محتوا همچون وردپرس کمک بگیرید و سایت خود را ایجاد کنید. طراحی سایت با وردپرس مزیت های زیادی را برای کارفرمایان عزیز به همراه دارد و مهمترین آن مربوط به ارزان بودن و سریع بودن آن است.

اگر شما نیز به سایت فوری نیاز دارید می توانید از خدمات گروه پاخوروب کمک گرفته و وبسایت خود را با قیمت بسیار کم و کیفیت بالا و همچنین در اسرع وقت تحویل بگیرید.

امکانات طراحی سایت در پاخوروب

امکانات طراحی سایت در پاخوروب

اگر قصد برونسپاری خدمات طراحی سایت در مجموعه ما را داشته باشید، موارد زیر برای وبسایت شما لحاظ خواهد شد که عبارتند از:

  • امکان تبدیل و افزودن فضای هاست
  • افزودن دامنه جدید
  • قابلیت مدیریت وبسایت برای شما وجود دارد.
  • پشتیبانی فنی وب سایت
  • تولید محتوای رایگان
  • زمان پیاده سازی و ساخت وب سایت را سعی می کنیم تا حداکر 5 روز به پایان برسانیم.
  • ایجاد صفحات بی نهایت
  • ساخت گالری از نمونه کار
  • پهنای باند نامحدود

سوالات متداول شما عزیزان

برای ایجاد یک سایت فوری چه کاری باید انجام دهم؟

به طور کلی طراحی سایت یک فرآیند زمانبری بوده و متاسفانه اغلب افراد تصور می کنند که در یک روز می توان یک وبسایت وردپرسی را طراحی و ایجاد کرد اما این فرایند نیاز به حداقل یک روز کاری دارد.

برای طراحی سایت فوری نیاز به اقدامات زیادی در این رابطه است و اولین کاری که باید انجام شود، خرید دامنه مربوطه و هاست مدنظر است که با توافق کارفرما انجام می گیرد. در مرحله بعد قالب مدنظر وردپرسی را در وبسایت آپلود کرده و در انتها شروع به تولید محتوا و بررسی فاکتورهای مدنظر کارفرما در وبسایت خواهیم کرد.

از کجا می توانم طراحی سایت ارزان سفارش دهم؟

بسیاری از افراد در سفارش طراحی سایت ارزان دچار سردرگمی هستند و نمی دانند که کدام شرکت را برای این خدمات انتخاب کنند که در این مورد واقعا حق دارند. امروزه خیلی از شرکت ها خدمات طراحی سایت ارزان را به مشتریان خود ارائه می دهند اما باید دید که در قبال این خدمات چه میزان هزینه و با چه کیفیتی انجام می دهند. متاسفانه خیلی از افراد تصور می کنند که ارزان بودن مساوی است با بی کیفیت بودن که این طرز تفکر از اساس اشتباه است چرا که خدمات طراحی سایت ارزان و فوری می تواند با کیفیت بالا و در عین حال با هزینه کمتر انجام شود.

برونسپاری طراحی سایت خود را به هر شرکتی واگذار کردید باید به فاکتور بهینه سازی نیز توجه داشته باشد چرا که به طور مثال اگر وبسایت شما در حالت واکنشگرایی موبایل نباشد خیلی از مشتریانتان را از دست خواهید داد. در مجموعه پاخوروب خدمات طراحی سایت ارزان و فوری با اهداف سئویی انجام می شود و مشتریان عزیز می توانند این نوع خدمات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از ما خواستار باشند.

آیا امکان ایجاد یک وب سایت سریع و فوری وجود دارد؟

برای طراحی سایت فوری و سریع نیاز است که یکسری از فاکتورها از قبل آماده باشند. به طور مثال ثبت دامنه ir به مدت زمانی بین 2 الی 5 روز نیاز است اما دامنه com این مدت زمان کمتر بوده و حداقل به 1 روز زمان نیاز است. همچنین طراحی بخش های اصلی سایت همچون صفحه اصلی، نمونه کارها، درباره ما، تماس با ما و... به مدت زمانی بیشتری نیاز است که غالبا بین 3 الی 5 روز زمان را از فرد طراح سایت خواهد گرفت.

به همین خاطر امکان ایجاد سایت وبسایت در زمان کمتر وجود دارد اما به شرط اینکه هزینه بیشتری را کارفرما متقبل شوند تا طراحی سایت از نیروی بیشتری در این راستا کمک بگیرید.

چه نوع سایتی را می توان بلافاصله و سریع طراحی کرد؟

چه نوع سایتی را می توان بلافاصله و سریع طراحی کرد؟

هر سایتی را که بخواهید می توانید در اسرع وقت طراحی کرد اما بعضی از سایت ها که مثلا محصولات زیادی دارند نیاز به زمان بیشتری می باشد. به طور کلی وبسایت های خدماتی و شرکتی که محتوای کمتری دارند را می توان در مدت زمان بسیار کم طراحی و ایجاد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *