یکی از مناسب ترین و بهترین روش برای معرفی کسب و کار شما در سطح اینترنت به مشتریان خود، تولید محتوای با کیفیت متناسب با نیاز مشتری است. اگر شما نیز با سفارش تولید محتوا از لحاظ هزینه، مرغوبیت، رعایت اصول سئویی و… با شرکت های تولید کننده محتوا مشکل دارید، می توانید به ازای مبلغی مناسب در پاخور وب اقدام به ثبت سفارش کنید.

سفارش تولید محتوا

امروزه با افزایش نیروهای تولید مقاله، امکان سفارش تولید محتوا برای معرفی خدمات و محصولات مختلف کسب و کارها در مدت زمان بسیار کوتاه برای همه افراد وجود دارد. اما نکته مهم در اینجا این است که آیا محتوای تولید شده از کیفیت و مرغوبیت مناسبی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده برخوردار می باشد یا اینکه صرفا برای موتورهای جستجو نوشته شده و نیاز به نگارش مجدد و بررسی بیشتر در تولید آن است؟ در واقع هر حوزه کاری در کسب و کارهای آنلاین انواع مختلفی از محتوا را نیاز به سفارش دارند که این موضوع یکی دیگر از چالش های پیشرو در هنگام سفارش تولید محتوا است.

اگر برای کسب و کار یا وب سایت خود نیاز به مقاله و تولید محتوا دارید، بدون شک سوالات زیادی برای شما به وجود می آید که باید به آن ها پاسخ داده شود. در صورتی که این موضوع برای شما صدق می کند، با ما همراه باشید تا به شما عزیزان در رابطه با این موضوع شما را آگاه کنیم.

خدمات تولید محتوای باکیفیت

یکی از اصول مهم در بهبود رتبه وبسایت ما در موتورهای جستجو همچون گوگل، داشتن محتوای با کیفیت متناسب با خواسته مخاطب است. به همین خاطر بسیاری از افرادی که دارای کسب و کارهای آنلاین هستند، برای سفارش تولید محتوای با کیفیت به دنبال شرکت های تولیدکننده محتوایی مرغوب هستند. یکی از این آژانس های دیجیتال مارکتینگ، پاخور وب نام دارد که سالیان سال در حال خدمت رسانی به کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی برای کسب رتبه جستجوی گوگل می باشد.

سفارش تولید محتوای با کیفیت

سفارش تولید محتوا با کیفیت و مرتبط با حوزه کاری شما زمانی اتفاق می افتد که با یک تیم با متخصص اصول محتوایی همکاری داشته باشید. تیم محتوایی ما با سابقه فعالیت با برندهای معتبر همچون فرین آکادمی، استخر بلیط، نانو چوب، زومیت، وبسیما و…. توانسته کیفیت بالایی را به مشتریان و وبسایت های نیازمند به محتوا ارائه دهد که در این میان خوشبختانه درصد کثیری از آن ها رضایت کاملی داشته اند.

خدمات تولید محتوا در زمینه های مختلف

در مجموعه ما خدمات و سفارش تولید محتوا در زمینه های مختلف و تخصصی انجام می شود که فرقی نمی کنه در چه زمینه ای نیاز به مقاله و محتوا دارید. حوزه ها و زمینه هایی که گروه ما اقدام به تولید محتوا می کند عبارتند از:

  • سفارش تولید محتوا برای کسب و کارهای فروشگاهی
  • مقاله و محتوا برای سایت های خدماتی
  • تولید محتوا برای وبسایت های خدماتی و گردشگری
  • محتوا و تولید مقاله برای وبسایت های آموزشی
  • تولید محتوا برای وبسایت های علمی، خبری، فرهنگی، مذهبی، سرگرمی و….

چگونه یک آژانس سفارش تولید محتوای خوب انتخاب کنیم؟

بسیاری از افراد از برون سپاری تولید محتوای متنی برای وب سایت خود احساس دلهره می کنند و همیشه این سوال را در ذهن دارند که چگونه یک آژانس خوب برای سفارش تولید محتوا انتخاب کنیم. در پاسخ به سوال این قبیل از دوستان عزیزمان باید بگوئیم که با کمی تلاش، می توانید یک تولیدکننده محتوا عالی و خوب پیدا کنید که متناسب با نیاز شما اقدام به ارائه خدمات محتوای متنی کند. انواع مختلفی از خدمات بازاریابی محتوا وجود دارد، اما بهترین آن ها شرکت هایی هستند که در کار خود تخصص لازم را دارند. این نوع آژانس های خدماتی معمولا دارای تیم های جداگانه برای قیمت گذاری، پشتیبانی مشتری، انتخاب نویسنده، و مهمتر از همه تضمین کیفیت هستند. همانطور که می دانید; بهترین سایت های تولیدکننده محتوا معمولا دارای نویسندگانی می باشند که مهارت نوشتن برای صنایع مختلف را داشته و سبک نگارش برای هر حوزه کاری متناسب با سئو را می شناسند. علاوه بر این در انتخاب آژانس تولید محتوا باید ۴ ویژگی اصلی و بسیار مهم را در نظر بگیرید که این اصول مهم عبارتند از:

  1. انعطاف پذیری در نوشتن موضوع
  2. تحویل به موقع مقاله
  3. مرتبط بودن محتوا با موضوع انتخابی
  4. منحصر به فرد بودن محتوا (غیر کپی بودن یا یونیک بودن آن)

انعطاف پذیری در نوشتن موضوع مقاله

هر نویسنده ای انعطاف پذیری سبک خاص خود را دارد که متاسفانه بسیاری از نویسندگان محتوا همیشه نمی توانند به سبک خود بنویسند چرا که اغلب آن ها آشنایی لازم با سبک نوشتن و هماهنگی بین مقالات سایت را ندارند. هر شرکتی سبک تجاری خاص خود را داشته و یک نویسنده خوب که وظیفه تولید محتوا برای سایت شما را بر عهده دارد، باید بتواند خود را با سبک خاص تطبیق دهد. هنگام نوشتن و تولید محتوا برای یک وب سایت، انعطاف پذیری بسیار مهم است زیرا لحن نوشتن نویسنده سبب تصویرسازی در ذهن خواننده و مخاطب مقاله می شود.

تحویل به موقع مقاله

محتوای خوب از نظر گوگل زمانی پادشاه است که در تاج و تخت زمان باشد. شما نمی توانید با آژانس محتوایی که بسیار خلاق بوده ولی مقاله شما را به موقع تحویل نمی دهد, همکاری کنید چرا که موتورهای جستجو معتاد به تزریق محتوا به سایت در ساعات مشخص و معین می باشند. محتوا علاوه بر ارائه اعتماد به کسب و کار، بخشی از فعالیت بازاریابی نیز محسوب می شود و هر گونه تاخیر در نوشتن و ارائه محتوای سایت یا انتشار آن می تواند بر استراتژی بازاریابی شما و حتی بر قدرت ایندکس مطالب وبسایت تأثیر بگذارد. بنابراین مطمئن شوید که بهترین آژانس تولید محتوا را انتخاب کرده اید که محتوای مورد نیاز شما را به موقع ارائه می دهد.

مرتبط بودن محتوا با موضوع انتخابی

قبل از اینکه از یک آژانس تولید محتوا را انتخاب کنید، باید نمونه هایی از تولید محتوا نویسنده مرتبط را ملاحظه بفرمائید. به این ترتیب می توانید تشخیص دهید که آیا این شرکت یا فرد صلاحیت تولید محتوای وبسایت شما را دارد یا خیر. بسیار مهم این است که آن ها محتوایی را بنویسند تا به وسیله آن تائید لازم را از موتورهای جستجو همچون گوگل کسب کنید و سبب رشد سئو سایت شما شود. معمولا خوانندگان مقالات یک وبسایت، نگاهی اجمالی به متن دارند و غالبا آن ها تشنه اطلاعات مفید و کاربردی هستند. بنابراین، هنگامی که یک آژانس تولید محتوا موفق به نوشتن محتوای مرتبط با حوزه کاری شما می شود، باید آنچه را که لازم است در مقاله به روش صحیح بنویسد. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا، صفحات متعددی را با محتوای اضافی پر می کنند و تصور آن ها این است که با این کار بازدید بیشتری را کسب خواهند کرد، اما اینطور نیست! در واقع آژانسی که وظیفه تولید محتوا حرفه ای و عالی را دارد، باید توانایی ها و تجربه لازم و کافی را برای نگارش متن داشته و همچنین باید به تمامی عناصر موثر در موفقیت محتوا همانند سئو، خلاقیت، خوانایی و… تسلط کافی داشته باشد. این موارد گفته شده به آن‌ها کمک می‌کند تا یک استراتژی محتوایی قوی ایجاد کرده تا سبب رشد وبسایتشان شود.

منحصر به فرد بودن محتوا (غیر کپی بودن یا یونیک بودن آن)

محتوای ایجاد شده برای وب سایت شما باید یونیک بوده و نباید آن را در جای دیگری خوانده باشید و همچنین باید لحن برند و سبک شما را داشته باشد. وقتی از یک آژانس محتوا خوب در مورد نمونه کارها می‌پرسید، این دو مورد را با هم مقایسه کنید و تحقیق خود را صرفا برای این موضوع آغاز نمائید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آنچه نویسنده برای وبسایت شما می نویسند, مطابق با خواسته های شما بوده و در عین حال منحصر به فرد و غیر کپی باشد.

هزینه سفارش تولید محتوا

امروزه توسعه کسب و کارهای مجازی بر هیچ کسی پوشیده نیست و به جرات می توان گفت، امروزه سودآورترین کسب و کارها که اقدام به رفع نیاز مردم می کنند، در فضای آنلاین فعالیت دارند. با توجه به دنیای مجازی، می بینید که مجموعه های زیادی در زمینه تولید انواع محتوا متنی و مقاله نویسی در حال فعالیت می باشند که هر کدام از آن ها خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه می دهند.

در واقع هزینه تولید انواع محتوا برای هر فردی در هنگام سفارش، مهمترین جنبه حیاتی محسوب شده که حتی اغلب افراد حاضر به استعلام قیمت از شرکت های دیگر می باشند. شاید لازم باشد با کمی جستجو در گوگل، یکی از بهترین شرکت و مجموعه های فعال در زمینه تولید محتوا را پیدا کنید تا مناسب ترین تصمیم را در مورد خدماتی که نیاز دارید، بگیرید.

البته باید در نظر داشته باشید که تولید محتوا متنی یک هنر نویسندگی بوده و همه نمی توانند به راحتی بهترین محتوا را تولید و در اختیار کسب و کارهای آنلاین قرار دهند. بنابراین، هرچقدر در این زمینه تحصص های لازم را کسب نمائید، به همان نسبت هزینه و قیمت کار شما برای خدماتی که ارائه می دهید، بالاتر محاسبه می شود. این موضوع نه تنها در کشور ایران، بلکه در سایر کشورهای جهان نیز بدین صورت بوده و در قبال کیفیتی که عرضه می کنید، هزینه آن نیز بالا تعیین می شود.

برای سفارش تولید محتوا سایت چگونه باید اقدام کرد؟

در صورتی که تصمیم و تحقیقات خود را مبنی بر مرغوبیت کیفیت محتوای وبسایت پاخور وب, می توانید در شروع قرارداد تولید محتوا, اقدام به رزرو مشاوره کرده و بعد از بررسی های انجام شده در حوزه فالیت وبسایت شما, قرارداد لازم را برای سفارش تولید محتوا صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *