هزینه سئو سایت دندانپزشکی

سئو سایت دندانپزشکی

بعد از طراحی سایت دندانپزشکی نوبت به بهینه سازی و سئو آن رسیده تا در نتایج گوگل دیده شوید و ترافیک زیادی را از این طریق بدست آورید. اگر شما نیز به دنبال آژانس دیجیتال مارکتینگ برای بهینه سازی سایت دندانپزشکی خود هستید باید بگوئیم که نیازی به نگرانی از این بابت نیست چرا که در این محتوا شما عزیزان را با سئو سایت دندانپزشکی و هزینه آن و همچنین نکات مهم برای این مورد بیشتر آشنا خواهیم کرد.

منظور از سئو برای دندانپزشکان چیست؟

سئو سایت دندانپزشکی با اهداف متعددی تعریف می شود که متناسب با نیاز دندانپزشک بهینه سازی سایت انجام می شود.  در واقع زمانی که وبسایت شما با کلمات کلیدی پرجستجو همچون: “هزینه ایمپلنت، ایمپلنت در تهران و…” در نتایج بالاتر موتور جستجوی گوگل قرار گیرد، شانس وبسایت شما برای دیده شدن بیشتر بوده و در نتیجه سبب ترافیک بیشتر و به همان نسبت درآمد حداکثری خواهد بود. امروزه هرکسی برای دریافت خدمات پزشکی علاقه زیادی دارد که بدور از صف های طولانی در مطب و کلینیک ها، بیماری و مشکل خود را در زمان کمتر حل کند که پیشنیاز این موضوع اینترنتی کردن خدمات پزشکان و دندانپزشکان بوده که لازمه اصلی آن سئو می باشد.

خدمات سئوی سایت دندانپزشکی در پاخوروب

خدمات سئوی سایت دندانپزشکی در پاخوروب 

در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب خدمات زیادی را برای کارفرمایان عزیز تدارک دیده ایم که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • تجزیه و تحلیل رقبا در حوزه دندانپزشکی
 • سئو تکنیکال و فنی
 • تولید محتوای سئو شده و کاربرپسند
 • سئو محلی
 • لینک سازی داخلی و خارجی
 • فعالیت در شکه های اجتماعی

هزینه سئو سایت دندانپزشکی چقدر است؟

هزینه سئو سایت چقدر است؟

امروزه مهمترین چالش برای جامعه پزشکان و دندانپزشکان در مبحث بهینه سازی سایت، قیمت سئو می باشد که جزء عوامل تاثیرگذار برای برونسپاری پروژه سئو می باشد. تعیین نرخ خدمات سئو به تعداد وظایف و کیفیت کار انجام شده بستگی دارد که مهمترین اصل، پشتیبانی سئو سایت می باشد. در حال حاضر هزینه بهینه سازی سایت های دندانپزشکی همراه با پشتیبانی سئو از ماهیانه 5 میلیون تومان شروع شده و گاها به قیمت 15 میلیون تومان متناسب با نوع خدمات در نظرگرفته شده می رسد.قیمت سئو ماهیانه

8  الی 15 میلیون

قیمت سئو پروژه ای

توافقی

قیمت سئو براساس عملکرد

توافقی

قیمت سئو ساعتی

900 هزار تومان

WordPress Pricing Table Plugin

دلیل اهمیت سئو برای دندانپزشکان

اهمیت سئو برای دندانپزشکان

در موارد بالا نیز اشاره داشتیم که هدف سئو دیده شدن در نتایج جستجوی کاربران بوده که همین امر سبب جذب ترافیک و رشد اهداف کلینیک شما می شود. دلیل اهمیت سئو برای دندانپزشکان نیز همین بوده که با بهینه سازی سایت بتوانند خدمات خود را در معرض دید کاربران و نیازمندان به حوزه دندانپزشکی کنند. دلایل دیگری در ادامه بیان می شود که از جمله مهمترین اهداف دندانپزشکان از سئو سایت می باشد که عبارتند از:

 1. ایجاد اعتماد و اعتبار در نظر بیماران

هرچقدر وبسایت شما با کلمات کلیدی مورد نیاز کاربران در نتایج جستجو قرار گیرد به همان نسبت اعتماد زیادی را بین موتور جستجو گوگل و کاربران جلب کرده اید. در واقع سیستم موتور جستجو بدین گونه عمل می کند که هر سایتی را بالاتر نشان دهد، به معنای ارزشمند بودن محتوای وبسایت برای کاربران می باشد. به همین خاطر هر چقدر افراد بیشتری بر روی سایت شما کلیک کنند، گوگل به شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد، اعتبار بیشتری را لحاظ می کند.

 1. هدایت ترافیک بیشتر کاربران هدفمند به وبسایت

آخرین تحقیقاتی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ صورت گرفته است نشان می دهد که نزدیک به 53 درصد از ترافیک و ورودی های همه وب سایت ها از سئو بوده و همین امر میزان اهمیت سئو سایت را برای حوزه دندانپزشکی بیشتر می کند. در واقع هرچقدر میزان ترافیک ورودی سایت شما بیشتر بوده باشد به همان نسبت نیز بیماران بیشتری به کلینیک شما مراجعه می کنند. همچنین از سویی دیگر; ارتباط شما در فضای مجازی و اینترنت با بیماران صمیمی تر خواهد شد که این موضوع دربرگیرنده اعتماد بیشتر به کلینیک شما می شود.

 1. تجربه کاربری خوب از اهم واجبات در بهینه سازی سایت

بهترین استراتژی در سئو تاکید بر تجربه کاربری است که موتور جستجوی گوگل در الگوریتم های خود از این موضوع پیروی می کند. فاکتورهایی همچون زمان بارگذاری سریع صفحه، طراحی سازگار با موبایل و واکنشگرایی، بهینه سازی عنوان ها و تولید محتوای جذاب از جمله مهمترین مواردی است که در تجربه کاربری سئو سایت های دندانپزشکی از اهمیت بالایی دارد.

7 نکته مهم برای سئو سایت های دندانپزشکی

هر استراتژی بازاریابی نیاز به درک مخاطب و اهداف آن می باشد و موضوع سئو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع در سئو وبسایت های دندانپزشکی باید به یکسری نکات توجه زیادی شود و رعایت آن سبب نتیجه گیری سریعتر در زمان ممکن خواهد بود. این نکات مهم عبارتند از:

 • کلمات کلیدی اهدافی خود را تعیین کنید

اینکه با چه کلمه کلیدی در نتایج موتور جستجوی گوگل وبسایت شما نمایش داده شود جزء مهمترین استراتژی های در سئو بوده که درک آن می تواند کمک زیادی به نتیجه گیری سریعتر شما برای کسب درآمد و ترافیک بیشتر کند. به طور مثال اغلب بیمارانی که به خدمات دندانپزشکی نیاز دارند در موتور جستجوی گوگل کلماتی همچون هزینه عصب کشی، بهترین دندانپزشک در تهران و… را جستجو می کنند و اگر وبسایت شما با این کلمات بالا باشد مبحث سئو را به خوبی پیاده سازی کرده اید.

 • بهینه سازی سایت برای جستجو و سئو محلی

سئو محلی در کشورمان یعنی ایران قابلیت چندانی ندارد ولی پیاده سازی آن می تواند کمک زیادی به جذب کاربران و بیماران از منطقه و حوزه جغرافیایی مطب شما بوده باشد. روند سئو و جستجوی محلی بدین گونه است که اگر کلینیک شما در فلان منطقه حضور دارد باید با جستجوهای محلی به موقعیت شما برسند و وبسایت شما برای آن ها نمایش داده شود.

 • توجه به وبلاگ نویسی

اگر می خواهید هزینه سئو سایت شما کمتر بوده باشد و ترافیک زیادی را با کلمات و عناوین مختلف به سایت خود جذب کنید باید به مبحث درج محتوا و مقاله نویسی سایت های پزشکی و دندانپزشکی توجه زیادی کنید. گاها پیش می آید که فرد سوالات خود را از دندانپزشکان به صورت طولانی در گوگل جستجو می کند و اگر شما بتوانید به سوال کاربر در قالب مقاله پاسخ دهید، روند بهینه سازی سایت شما در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

 • توجه به لینک سازی خارجی به دلیل رقابتی بودن این حوزه

حوزه دندانپزشکی از سختی کلمات کلیدی برخوردار بوده و توجه به لینک سازی خارجی از اهم واجبات است چرا که صرفا با تولید محتوا و مقاله نویسی نمی توان به رشد سئو سایت بسنده کرد. به همین خاطر کسب بک لینک های باکیفیت می تواند در سئو سایت دندانپزشکی تاثیر مثبتی داشته و رشد کلمات را برای شما به همراه داشته باشد.

 • اهمیت سئو تکنیکال و تجزیه و تحلیل فنی سایت

اگر می خواهید وبسایت خود را در موتورهای جستجو همچون گوگل با کلمات کلیدی در رتبه بالاتری قرار دهید، باید اطمینان حاصل کنید که سئو سایت شما از نظر تکنیکال و فنی در جایگاه خوبی قرار دارد. توجه به فاکتورهایی همچون عنوان ها، متادسکریپشن، برچسب و… در این موضوع مهم بوده و باید به آن توجه زیادی شود. در واقع سئو تکنیکال برای درک بهتر وبسایت شما برای گوگل مهم بوده و بهینه سازی آن می تواند در روند سئو موثر واقع شود.

 • حضور در رسانه های اجتماعی

فعالیت شما در رسانه های اجتماعی می تواند کمک زیادی به جذب کاربر و بیماران از این طریق کند. در و اقع سئو شاخه ای از دیجیتال مارکتینگ بوده و اغلب کاربران از طریق شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام به دنبال رفع نیاز و دریافت خدمات پزشکی خود هستند.

 • اهمیت واکنشگرایی در حالت موبایل

امروزه اغلب جستجوهایی که در موتورهای جستجو صورت می گیرد، با گوشی موبایل بوده و همین امر میزان اهمیت واکنش گرایی را در زمینه سئو بیان می کند. بنابراین اگر وب‌سایت شما برای دستگاه  تلفن همراه بهینه‌سازی نشده باشد، منجر به نارضایتی کاربر شده و در نتیجه با افت رتبه مواجه خواهید بود.

مزیت های سئو سایت دندانپزشکی

مزایای سئو برای سایت های دندانپزشکی

مزیت های زیادی را برای سئو سایت های دندانپزشکی می توان لحاظ کرد که مهترین این موارد عبارتند از:

 • افزایش تعداد بازدیدکنندگان
 • بازدید از سایت دندانپزشکی برتر
 • آمار کامل از تعداد و میزان رضایت مشتری
 • ارتباط دائمی بین بیمار و دندانپزشک
 • رشد برند حرفه ای
 • کاهش هزینه تبلیغات مستقیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *