هزینه ساخت سایت در گوگل

هزینه ساخت سایت در گوگل

هزینه ساخت سایت در گوگل به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که غالبا بسیاری از کارفرمایان عزیز نسبت به آن بی توجه هستند. تا انتهای این محتوا همراه ما باشید تا عزیزان را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

پکیج وبسایت شخصی

5,000,000

دامنه IR 

فضای هاست 1 گیگ یکساله

پشتیبانی 15 روزه

تحویل فوری

طراحی صفحات اصلی, درباره ما, تماس با ما و....

سرعت لود بالا

پلن اقتصادی

8,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

یک ماه پشتیبانی رایگان

تحویل فوری 

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

سرعت لود بالا

پکیج خدماتی

10,000,000

دامنه IR و com

فضای هاست 2 گیگ یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

سرعت لود بالا

پکیج فروشگاهی

15,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

متمرکز بر سئو

WordPress Pricing Table Plugin

ساخت سایت و میزان هزینه آن به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

ساخت سایت و میزان هزینه آن به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

هزینه ساخت یک وب سایت به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و باید به این موارد توجه زیادی شود. به طور مثال اگر وبسایتی که می خواهید نیازی به قابلیت های متنوع نیست، قیمت ساخت آن نیز کمتر بوده و مسلما نیازی به پرداخت هزینه زیادی ندارید. همچنین اگر به وبسایت مجهز و حرفه ای با تمام قابلیت ها نیاز دارید باید به همان نسبت نیز هزینه بیشتری را برای طراحی و ساخت آن متقبل شوید. در ادامه شما را با فاکتورهایی که برای راه اندازی سایت باید مدنظر داشته باشید بیشتر آشنا می کنیم که عبارتند از:

 • روش راه اندازی سایت و نوع سیستم مدیریت محتوا

امروزه روش های زیادی برای ایجاد وبسایت استفاده می شود که هرکدام از این روش ها از مزیت و معایبی برخوردار هستند و به همان نسبت نیز ارزان تر طراحی می شوند. یکی از این روش ها که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که امروزه از طرفداران زیادی در طراحی سایت برخوردار است. طراحی سایت با وردپرس نسبت به روش های دیگر ارزان تر بوده و همچنین در مدت زمان کمتری وبسایت آماده خواهد شد و همین علت سبب محبوبیت حداکثری آن در میان افراد جامعه می شود.

 • نوع هاست وبسایت

مورد بعدی در برآورد هزینه راه اندازی سایت، هاست بوده که امروزه بر اساس نوع و حجم در انواع هاست های اشتراکی، اختصاصی، ابری، هاست وردپرس و هاست ایران و…تفاوت هایی با هم دارند. هر نوع از این هاست ها ویژگی های مختص به خود را داشته و قیمت مخصوص به خود را دارند. البته باید توجه داشته باشید که میزان هاستی که نیاز شما را برای وبسایت برآورده می کند باید توجه داشت که از هاست هایی با فضای زیاد استفاده نکنید چرا که نیازی به آن نخواهید داشت.

 • هزینه تولید محتوا

بعد از اینکه وبسایت خود را راه اندازی کردید نوبت به تولید محتوا می رسد و همانطور که از گذشته نیز گفته اند تولید محتوا حکم پادشاه را داشته و عدم توجه به آن می تواند مشکلاتی را در مبحث سئو سایت برای کارفرما ایجاد کند. در واقع اگر می خواهید در میان رقیبان خود جایگاه بهتری را اخذ کنید نیاز به تولید محتوای کاربرپسند برای وبسایت خود دارید و بدون این موضوع قادر به رشد وبسایت خود در نتایج را نخواهید داشت.

هزینه تولید محتوا متنی براساس فاکتورهایی همچون سئو شده و…متفاوت بوده و به همین خاطر کیفیت محتوای تولید شده و درج آن در سایت می تواند در میزان تعرفه آن تاثیرگذار بوده باشد.

 • هزینه پشتیبانی سایت

از دیگر معیارهایی که بعد از طراحی و اتمام سایت باید به آن توجه داشت، مبحث پشتیبانی سایت می باشد و متاسفانه اغلب کارفرمایان عزیز به این موضوع توجه زیادی نمی کنند و بعد از مدتی از این عمل خود پشیمان می شوند. به همین خاطر هنگام سفارش وبسایت از آژانس های دیجیتال مارکتینگ، نسبت به پشتیبانی سایت توجه زیادی داشته باشید. اگر بعدا نیاز به بهینه سازی سایت داشتید نقش پشتیبانی سئو سایت می تواند پررنگ تر شود و در این مواقع هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

عمده وظایفی که فرد پشتیبانی سایت باید انجام دهد عبارتند از:

 • بررسی خطاهای سایت
 • آپدیت مرتب و منظم وبسایت
 • تنظیم سرعت و امنیت سایت
 • جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در سایت
 • آپدیت و بروزرسانی سایت در صورت نیاز و با توافق کارفرما
 • هزینه سئو سایت

از دیگر عوامل موثر در مبحث ایجاد و طراحی وبسایت که شاید بعدا نیاز به آن داشته باشید و باید به آن توجه زیادی شود، قیمت سئو سایت می باشد. هزینه سئو به فاکتورهای زیادی بستگی خواهد داشت اما مهمترین اصل در این موضوع تولید محتوا، بهینه سازی ساختار کلی سایت از جنبه داخلی و کدنویسی است و همین این موارد سبب تعیین قیمت کلی برای مبحث سئو سایت می شود. در تعیین قیمت سئو سایت باید از تجربه کارشناس و متخصص سئو کمک بگیرید چرا که مبحث بهینه سازی سایت پروسه ای زمانبر بوده و بدون اطلاعات کافی سبب شکست می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و مشاوره سئو سایت می توانید با شماره های مندرج در سایت در تماس بوده و با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

 • نوع دامنه

دامنه ها انواع مختلفی دارند که هر کدام قیمت خاصی را برای خود اختصاص داده اند. معمولا دامنه های ملی با پسوند IR قیمت کمتری بین 50 الی 200 هزار تومان را داشته و دامنه های بین المللی با پسوند com، net، org، info نیز از 500 هزار تومان الی 2 میلیون تومان متغیر خواهند بود.

 • نوع وبسایت درخواستی

به طور کلی وبسایت های به دو دسته کلی وبسایت های فروشگاهی و خدماتی تقسیم بندی می شوند و بسته به بودجه شما نرخ طراحی آن بیشتر و یا کمتر خواهد بود. به طورر مثال طراحی سایت دندانپزشکی که جزء خدماتی هستند قیمت آن بین 5 الی 9 میلیون تومان بوده و طراحی سایت فروشگاهی نیز از 10 میلیون تومان شروع شده و تا 20 میلیون تومان نیز افزایش خواهد یافت.

 • واکنشگرایی وبسایت در حالت موبایل

امروزه بیش از 70 درصد از کاربران برای رفع نیاز خود از طریق موبایل اقدام به جستجوی کالا و یا خدمات خود می کنند و به همین خاطر مهم است که صفحات سایت شما از قابلیت واکنشگرایی برخوردار بوده باشند. بسیار مهم است که چیدمان وبسایت شما علاوه بر در حالت دسکتاپ در حالت موبایل نیز به درستی نمایش داده شوند.

 • کیفیت طراحی سایت

کیفیت طراحی و سایت نیز از جمله فاکتورهای مهم در ایجاد و ساخت سایت بوده که مطمئنا افرادی هستند که وبسایت را با هزینه کمتر طراحی می کنند اما کیفیت مطلوب را برای کسب و کار کارفرما به همراه ندارد.

هزینه طراحی سایت وردپرسی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت وردپرسی چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت وردپرس نیز به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و امروزه بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ این نوع خدمات را با تعرفه های متفاوتی انجام می دهند. اگر می خواهید وبسایت شما از همه لحاظ کیفیت و رضایت مطلوب را داشته باشد باید قیمت زیادی را برای این نوع خدمات کنار بگذارید و میانگین قیمت آن بین 9 الی 20 میلیون تومان خواهد بود.

همچنین اگر نمی خواهید هزینه زیادی را خرج کنید و نیاز به طراحی سایت ارزان و فوری دارید، باید از بعضی شرکت هایی که این خدمات را با قیمت کمتر انجام می دهند کمک بگیرید. البته توجه داشته باشید که این شرکت ها کیفیت لازم را در وبسایت شما پیاده سازی کنند.

آیا امکان ساخت سایت در گوگل به صورت رایگان وجود دارد؟

آیا امکان ساخت سایت در گوگل به صورت رایگان وجود دارد؟

قابلیت ساخت سایت در وبسایت به صورت رایگان فراهم شده است اما باید توجه داشته باشید که این موضوع کیفیت لازم را نداشته و در بستر موتورجستجوی گوگل پیاده سازی می شود. در واقع این سرویس صرفا برای ساخت سایت بسیار ساده و ارائه پروپوزال بوده  و در نتیجه برای درآمده زایی و تبلیغ کسب و کار مناسب نیستند. مهمترین منعایب این نوع سایت ها عبارتند از:

 • امکان طراحی های فروشگاهی به منظور کسب درآمد وجود ندارد.
 • فونت های محدودی دارند و برای وب فارسی مناسب نیستند.
 • بخش ها و المان های محدودتری را دارند.
 • امکان ثبت نام کاربران و همچنین طراحی منوهای پیشرفته وجود ندارد.
 • درج ویدئو و اپلود فایل در این نوع سرویس های رایگان طراحی وب گوگل وجود ندارد.

قیمت طراحی سایت در پاخوروب

در گروه پاخوروب نیز مانند سایر شرکت های طراحی سایت، قیمت طراحی سایت بسته به نوع وب سایتی که مدنظر دارید متفاوت است. به طور مثال هزینه طراحی سایت فروشگاهی در پاخوروب بین 5 الی 9 میلیون تومان بوده و طراحی وبسایت های خدماتی بین 6 الی 8 تومان نرخ گذاری می شوند. همچنین عوامل مختلفی همچون درج نمونه کارها، نوع زبان برنامه نویسی و مدت زمان پشتیبانی وبسایت و… از دیگر فاکتورهای مهم در قیمت طراحی سایت گروه پاخوروب می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *