هزینه طراحی سایت قالیشویی

طراحی سایت قالیشویی

خوشبختانه در کشور ما موضوع قالیشویی وارد فاز بهتری شده و افراد با جستجوی کوتاه در اینترنت اقدام به پیدا کردن مراکز معتبر قالیشویی می کنند. این مقدمه را بیان کردیم که بگوئیم طراحی سایت قالیشویی برای کسب و کارهایی که قصد دیده شدن و حضور در بازار رقابتی را دارند می تواند بسیار سودمند باشد و اگر شما نیز به عنوان صاحب کسب و کار به فکر ایجاد وبسایت قالیشویی هستید تا انتهای این محتوا ما را همراهی کنید تا شما عزیزان را با طراحی سایت و قیمت آن بیشتر آشنا کنیم.

حتما می دانید که طراحی وب سایت برای صنف قالیشویی بسیار مهم می باشد چرا که فرهنگ امروز خانواده ها همانند گذشته نبوده و به دلیل آپارتمان نشینی نمی توانند از حیاط برای شستن قالی و و موکت استفاده کنند. از سویی دیگر غالب مردم به دلیل مشغله کاری زمان کافی برای شستن قالی خود را نداشته و از مراکز قالیشویی برای این منظور استفاده می کنند. طراحی سایت قالیشویی برای کسب و کار شما می تواند بسیار مفید واقع شود چرا که مخاطبان بیشتری را جذب کرده و در این راستا تبلیغات خوبی را در زمینه برند کاری خود خواهید داشت.

چرا طراحی سایت قالیشویی

چرا طراحی سایت قالیشویی

در گذشته اغلب مردم جامعه در سطح شهر به دنبال مراکز قالیشویی بودند اما امروزه با گسترش اینترنت در فضای کسب و کارها، افراد در اینترنت جستجو کرده و وبسایت هایی که خدمات قالیشویی انجام می دهند را پیدا می کنند.

خب اکنون شما به عنوان صاحب کسب و کار قالیشویی دو راه پیش رو دارید.

 1. استفاده از روش های سنتی که هزینه بر بوده و مشتری زیادی را برای شما به همراه ندارد.
 2. استفاده از خدمات اینترنتی شرکت های دیجیتال مارکتینک همچون طراحی سایت و سئو و …. که در مدت زمان کمتر به رشد خوب خواهید رسید.

بنابراین هر دو روش را می توانید به کار گیرید اما روش دوم که طراحی سایت می باشد می تواند سود خوبی را برایتان به همراه آورد. البته این را هم بگوئیم که طراحی و ساخت سایت به تنهایی کارساز نبوده و نیاز به بهینه سازی و سئو نیز خواهد بود.

خدمات طراحی سایت برای قالیشویی

خدمات طراحی سایت برای قالیشویی

بعد از اینکه تصمیم خود را برای ایجاد و ساخت وبسایت گرفتید نوبت به خدمات مورد نظر در این مورد می رسد که عبارتند از:

 • قراردادن تصاویر کاری و ویدئوهای موجود
 • قرار دادن نظرسنجی در سایت
 • ایجاد درگاه پرداخت
 • معرفی کسب و کارتان به مشتریان
 • درج آدرس
 • قرار دادن مقالات متنوع

مراحل ساخت وب سایت در پاخوروب

برای شروع هر کاری نیاز به این بوده که ابتدا مسیر کلی را مشخص کتیم و پس از تحقیقات لازم در این زمینه می توان اقدام به فرایند کار و فعالیت در این مورد کرد. روند کاری و مراحل طراحی سایت قالیشویی در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب نیز بدین گونه بوده که ابتدا از اهداف شما از سایت مطالع می شویم و سپس اقدام به طراحی سایت متناسب با خواسته شما خواهیم کرد.

در مرحله بعد تیم تولید محتوا و گرافیک وارد عمل شده و مراحل طراحی سایت را برای کارفرمایان عزیز پیش می برند. در نهایت بعد از گذشت 7 روز کاری، وبسایت شما آماده بوده و می توانید از آن نهایت لذت را برده و اقدام به تبلیغ سایت خود و برند سازی آن کنید.

تعرفه و هزینه طراحی سایت قالیشویی در پاخوروب

هزینه طراحی سایت قالیشویی

تعرفه طراحی سایت قالیشویی در گره پاخوروب متناسب با نوع خواسته و نیاز کارفرما تعیین شده و قیمت هریک نیز متفاوت خواهد بود. در حالت کلی طراحی سایت برای صنف قالیشویی که با وردپرس انجام شود از مبلغ 7 میلیون تومان الی 12 میلیون تومان بوده و همان سایت اگر به صورت کدنویسی باشد قیمت آن از 90 میلیون الی 150 میلیون نیز افزای خواهد داشت.

امکانات مدنظر برای طراحی سایت قالیشویی

امکاناتی که در طراحی سایت قالیشویی باید مدنظر داشت عبارتند از:

 • درج تعرفه و قیمت
 • درگاه پرداخت
 • تولید محتوا
 • توجه به سئو سایت و فعالیت براساس بهینه سازی سایت
 • راه اندازی بخش وبلاگ
 • درج مشخصات کاربران
 • ثبت نظرات و دیدگاه ها
 • درج تصاویر با کیفیت و با حجم کم

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *