نحوه ثبت برند در گوگل

چگونه برند خود را در گوگل ثبت کنیم

بسیاری از از افراد این سوال را از مجموعه پاخوروب می پرسند که چگونه برند خود را در گوگل ثبت کنیم تا کسب و کار ما در نتایج گوگل با جستجوی اسم برند در صدر نتایج باشد؟ در پاسخ باید بگوئیم که خدمات ثبت برند در گوگل نیازمند طی کردن فرایند بوده و برای این منظور باید در ابتدا اطلاعات برند کسب و کار یا شخصی خود را برای ما به شماره 09019154477 در شبکه های اجتماعی ارسال کرده و نهایت بعد از گذشت 48 ساعت شاهد وجود برند و کسب و کار شما در نتایج باشید. برای ثبت برند در موتور جستجوی گوگل نیاز به یه فرد سئوکار بوده تا این خدمات شما را به نحو احسن انجام دهد و برای این منظور هزینه ثبت برند در گوگل 300 هزار تومان می باشد.

ثبت برند در گوگل

ثبت برند در موتور جستجوی گوگل شامل طی کردن مراحلی بوده که در ابتدا باید لوگوی کسب و کار شما طراحی شده باشد چرا که لوگو به بیزینس شما هویت خواهد داد. در واقع بعد از اینکه برند شما در گوگل ثبت شد با هر جستجویی از برند کاری شما توسط مشتریان در اینترنت، لوگوی شما به کاربر نمایش داده می شود و به همین خاطر اهمیت لوگو در این مواقع لحاظ می شود. همچنین اگر کسب و کار شما از موقعیت مکانی بهرمند است باید اسم برند شما در سرویس گوگل مپ Google Map ثبت شود تا مکان کسب و کارتان به کاربران نمایش داده شود.

توجه داشته باشید که تمامی موارد فوق توسط متخصص بهینه سازی سایت صورت می گیرد و اگر نیاز به این خدمات دارید باید از بهترین سئوکار در هر نقطه ای جغرافیا که هستید کمک بگیرید.

نحوه ثبت برند در گوگل

نحوه ثبت برند در گوگل

نحوه ثبت برند در گوگل را توسط سئوکار صورت گرفته و خود شخص از روش هایی که مدنظر دارد و متناسب با نیاز و خواسته کارفرما اقدام به ثبت برند شما در موتور جستجو می کند. روش های زیادی را برای ثبت برند کسب و کاری شما در موتور جستحوی گوگل وجود دارد که مهمترین آن ها عبارتند از:

  • در قدم اول باید به آدرس اینترنتی (https://www.google.com/business/) یعنی Google My Business رفته و با ایجاد حساب کاربری در گوگل مکان مورد نظر خود را درج کنید.
  • بعد از این مرحله باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سپس مکان خود را تائید کنید.
  • در انتها با تکمیل مراحل و بررسی های انجام شده، محل مورد نظر بعد از چند روز در نقشه موجود خواهد شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *