بهترین شرکت های تولید محتوا

بهترین شرکت تولید محتوا

شرکت های زیادی در زمینه تولیدمحتوا در حال فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان و صاحبین کسب و کار هستند و به همین خاطر پیدا کردن بهترین شرکت های تولید محتوا در ایران بالخصوص استان تهران کاری دشوار به نظر می رسد. در این محتوا از وبسایت پاخوروب شما را با لیستی از بهترین شرکت تولید محتوا همچون فارس محتوا، ویکی محتوا، کانتونا، الومحتوا، شهرمحتوا، رایامارکتینگ و… همراه با راه های ارتباطی و شماره تماس آن ها آشنا می کنیم که می تواند برای شما مفید باشد.

لیست بهترین شرکت های تولید محتوا

در ادامه این مطلب شما را با لیستی از بهترین شرکت های تولید محتوا آشنا می کنیم که می توانید نیازهای های محتوایی خود را با این مجموعه ها درمیان گذاشته و برونسپاری کنید.

 • رایامارکتینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ رایا مارکتینگ امکانات ویژه ای را برای مشتریان خود ایجاد کرده و کاربرانی که نیاز به مشاوره تولید محتوا ویدئویی، متنی، پادکست و…دارند می توانند با راه های ارتباطی این شرکت در ارتباط باشند.

آدرس شرکت: مازندران، آمل، محله تختی، کوچه توحید4 پلاک 36 طبقه اول

شماره تماس: 02147628500

وبسایت: www.rayamarketing.com

اینستاگرام: www.instagram.com/rayamarketing

 • فارس محتوا

شرکت فارس‌محتوا را می توان جزء بهترین و قدرتمندترین شرکت های تولید محتوا دانست که فعالیت خود را از سال 1397 با اهداف صرفا تولید محتوا آغاز کرد. در این شرکت مطالبی که برای مشتریان نوشته می شود در مراحل تخصصی همچون سئو محتوا مورد توجه قرار گرفته و سپس تحویل مشتریان داده می شود. برای ارتباط با شرکت فارس محتوا می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: تهران، طرشت، بلوار شهید تیموری، پژوهشکده دانشگاه صنعتی شریف

وبسایت: www.farsmohtava.ir

شماره تماس: 09014141401

 • شرکت کانتونا

شرکت کانتونا در زمینه تولید محتوا جزء بهترین ها بوده که با توجه به نیاز مشتریان و تولید محتوای سئوشده همراه با استراتژی اقدام به ارائه خدمات به مشتریان عزیز می کند. برای ارتباط با مجموعه کانتونا می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

شماره تماس: 09394040011

وبسایت: www.cantona.ir

اینستاگرام: www.instagram.com/cantonateam

 • کدسئو

از دیگر شرکت های که در زمینه تولید محتوا موفقیت زیادی را کسب کرده است کد سئو می باشد که طی چندین سال فعالیت توانسته موفقیت های زیادی را برای خود کسب کند. البته خدمات دیگری از این مجموعه برای مشتریان عزیز ارائه می شود که شامل سئو سایت، پشتیبانی و طراحی سایت و… می باشد. برای ارتباط با مجموعه کد سئو می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، خیابان بهشتی، خیابان میرعماد، کوچه جنتی

شماره تماس: 02177525602

وبسایت: www.codoseo.net

اینستاگرام: instagram.com/codoseo.ir

 • ویکی محتوا

شرکت ویکی محتوا را به عنوان بهترین شرکت تامین کننده محتوا تخصصی با اهداف سئویی برای کسب و کارهای اینترنتی می شناسند که فعالیت این شرکت از سال 1393 به صورت تخصصی آغاز گردیده است. برای ارتباط با مجموعه ویکی محتوا می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، میدان جهاد

شماره تماس: 09371000484

وبسایت: www.wikimohtava.com

اینستاگرام: www.instagram.com/vitrine_wikimohtava

 • لاوان

آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان از جمله شرکت های موفق و متخصص در زمینه تولید محتوا بوده که عمده فعالیت آن مبتنی برای خدمات دیجیتال مارکتینگ همچوت تولید محتوا، طراحی سایت، سئو و…. می باشد. این مجموعه از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و تا الان جزء بهترین ها در زمینه کاری خود بوده است. برای ارتباط با شرکت لاوان می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، بلوار آفریقا، خیابان ظفر

شماره تماس: 02188679176

وبسایت: www.lavan.agency

اینستاگرام: www.instagram.com/lavan.agency

 • شتاب مارکتینگ

شرکت شتاب مارکتینگ یکی دیگر از مجموعه های تولید محتوا در ایران بوده که در این زمینه تخصص لازم و دارای نمونه کارهای موفق می باشد. این شرکت با رعایت اصول سئو در پروژه های تولید محتوا توانسته رضایت خوبی از مشتریان را برای خود جلب کرده و در این راستا با پیاده سازی استراتژی های موفق در تولید محتوا، نتیجه خوبی برای توسعه شرکت خود جلب نماید. برای ارتباط با مجموعه شتاب مارکتینگ می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، پونک خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، کوچه زاگرس

شماره تماس: 09190808728

وبسایت: www.shetabmarketing.com

اینستاگرام: www.instagram.com/shetabmarketing

 • الوکانتنت

شرکت الوکانتنت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و ارائه خدمات تولید محتوا به مشتریان خود بسیار موفق عمل کرده و توانسته مسیر موفقیت برندینگ را برای کارکنان خود کسب نماید. الوکانتنت در در زمینه تولید محتوا با تکیه بر رعایت اصول نگارشی و فاکتورهای سئو محتوا توانسته کیفیت خوبی در پروژه های مشتریان و جلب رضایت حداکثری آن ایجاد کند.  برای ارتباط با مجموعه الوکانتنت می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، اتوبان لشکری، کارخانه نوآوری آزادی

شماره تماس: 02191035316

وبسایت: www.alocontent.com

اینستاگرام: www.instagram.com/alocontent

 • پارماتیک

شرکت پارماتیک را به عنوان بهترین مجموعه دیجیتال مارکتینگ بالخصوص تولید محتوا می دانند که با هدف رشد و توسعه کسب و کار متمرکز شد. پارماتیک حاصل تفکری نوین در ارائه خدمات برندینگ کسب و کارها بوده که با نگرش متفاوت در سطح جهانی توانسته در زمینه تولید محتوا موفقیت زیادی را کسب کند. برای ارتباط با مجموعه پارماتیک می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران،خیابان بهشتی، مجتمع دریای نور

شماره تماس: 09337634545

وبسایت: www.parmatik.com

اینستاگرام: www.instagram.com/parmatikcom

 • تحلیل نگر

یکی از آن شرکت‌های تولیدمحتوا که در زمینه برندینگ و توسعه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت می کند شرکت تحلیل نگر می باشد. این شرکت به صورت تخصصی در سال های اخیر در زمینه تولید محتوا سئوشده فعالیت داشته و بیزینس هایی که نیاز به این نوع خدمات دارند می توانند از این شرکت برای اهداف محتوایی کمک بگیرند. برای ارتباط با مجموعه تحلیل نگر می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، خیابان فرجام غربی، تقاطع سراج

شماره تماس: 02177189460

وبسایت: www.tahlilnegar.com

اینستاگرام: www.instagram.com/tahlilnegar1

 • شهر محتوا

شرکت دیجیتال مارکتینگ شهر محتوا جزء بهترین ها در زمینه تولید محتوا اصولی و سئوشده بوده که با کارشناسان متخصص خود توانسته رتبه خوبی را برای مجموعه خود ایجاد کند. برای ارتباط با این مجموعه می توانید از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس شرکت: تهران، میدان گل ها، خیابان مرداد، کوچه دوم غربی، پلاک 3

شماره تماس: 09359475765

وبسایت: www.shahremohtava.com

از دیگر شرکت های تولید محتوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاخوروب
 • فرا محتوا
 • رایانیتا
 • پونیشا
 • پارس فریلنسر

مهمترین ویژگی و خصوصیات شرکت های تولید محتوا

در اینجا شما را با لیستی از خصوصیات و ویژگی های بهترین شرکت های تولید محتوا آشنا می کنیم که باید به آن توجه زیادی کنید. برای برونسپاری پروژه تولید محتوا وبسایت خود باید شرکت مورد نظر از ملاک های زیر برخوردار بوده باشد و این موارد عبارتند از:

 • برخورداری از تیم حرفه ای و متخصص در تولید محتوا
 • استراتژی محتوایی
 • مهارت لازم در سئومحتوا
 • تحویل به موقع پروژه تولید محتوا
 • توجه به نظرات مشتریان شرکت مورد نظر
 • تعرفه مناسب و معقول متناسب با نوع خدمات
 • متخصص در نوشتن محتواهای مربوطه
 • پشتیبانی
 • توجه به جزئیات و رعایت اصول نگارشی
 • برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی در وبسایت

تفاوت سبک های مختلف محتوا نویسی در شرکت های تولید محتوا

شاید این سوال برای شما پیش آید که چه عواملی سبب می شود تا افراد اقدام به انتخاب شرکت تولید محتوا با کیفیت و مناسب تر کند و یا اینکه کدام عوامل در یک شرکت تولید محتوا نقطه منفی محسوب می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوئیم که امروزه سبک های مختلفی در محتوانویسی توسط شرکت های تولیدکننده محتوا وجود دارد که همین امر سبب تمایز آن با دیگر شرکت ها می شود. در واقع تولید محتوا در حوزه های محتلف و با سبک های متنوع صورت می گیرد و دلیل آن نوع سلیقه کاربران خاص در چنین فضایی است. به همین خاطر در مقاله نویسی باید فضاهای اجتماعی را در نظر گرفته و بر اساس نیازهای مخاطبان و فرصت های موجود در این فضا اقدام به تولید محتوا کرد.

همچنین مهمترین موضوع در هنگام ایجاد محتوای سایت خود، مبحث بهینه سازی و سئو محتوا است که در حال حاضر موتورهای جستجوی گوگل توجه و تمرکز خود را در رتبه بندی وبسایت ها بر روی رفع نیاز کاربر گذاشته است. این موضوع به حدی از اهمیت بالایی برخوردار است که اگر نسبت به این مبحث کوتاهی و بی توجهی کنید، توسط گوگل جریمه شده و در نتایج جستجوی کاربران به پائین ترین رتبه و صفحات افت خواهید کرد.

 

سوالات متداول

 • بهترین شرکت تولید محتوا در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

مطمئنا یکی از بزرگترین کارهایی که یک شرکت تولید محتوا باید برای صاحبین کسب و کار و مشتریان خود انجام دهد، ارائه مشاوره رایگان به افراد برای پیشبرد اهداف محتوایی سایت است. بسیاری از شرکت های تولید محتوا در تهران در ارائه مشاوره تخصصی هزینه ای را از مشتریان دریافت می کنند که این موضوع در گروه پاخور وب رایگان و بدون تعرفه صورت می گیرد. در واقع یکی از بهترین مزایای کار با پاخور وب، دریافت مشاوره تخصصی در زمینه تولید محتوا، تقویم محتوا، تولید محتوا در اینستاگرام و پیاده سازی استراتژی تولید محتوا می باشد که چنین مزیتی به شما این امکان را می دهد تا در زمان و هزینه خود بسیار زیاد صرفه جویی کنید.

 • تولید محتوای سئو شده در تهران چه مزیتی دارد؟

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که هنگام تولید محتوا باید رعایت کنید، اصول سئو و بهینه سازی مطالب است. اگر نمی دانید که SEO چیه، باید بگوئیم که سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. در واقع رعایت فاکتورهای تاثیرگزار در سئو باعث می شود که رتبه کلمات کلیدی هدفمند شما در نتایج جستجوی گوگل بالاتر رفته و شاهد جذب ترافیک بیشتر در وبسایت خود باشید.

امروزه اغلب شرکت های تولیدکننده محتوا در کلان شهرها همچون تهران به این نتیجه رسیده اند که محتواهای بدون درنظرگرفتن سئو، سبب نادیده گرفته شدن توسط گوگل می شوند. بنابراین ارزش محتوای سئو شده در شرکت های تولید محتوا در تهران غیر قابل انکار بوده و با این حساب می توان نتیجه گرفت که در صورت سئو بودن محتوا، هزینه تولید محتوا متنی به طور فزاینده ای کاهش خواهد یافت.

 • مزایای برونسپاری تولیدمحتوا به شرکت های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مهمترین مزیتی که برونسپاری کارهای تولیدمحتوا به شرکت های مربوطه به همراه دارد عبارتند از:

 1. آشنایی با خدمات متنوع شرکت
 2. افزایش کارایی و توانمندی شما در انجام کارهای دیگرتان
 3. کاهش هزینه
 4. انعطاف پذیری
 5. سرعت و زمانبندی کردی کارهای دیگر
 6. تولید محتوای بهینه
 7. امکان دریافت مشاوره تخصصی
 • مهمترین نکته در پیدا کردن بهترین شرکت تولید محتوا چیست؟

در پیدا کردن بهترین شرکت تولید محتوا باید به نکات مهمی همچون سئو محتوا یونیک بودن تحویل به موقع رعایت اوصل نگارشی و… توجه زیادی شود.

 • کپی نبودن محتوا را چگونه می توان تشخیص داد؟

برای تشخیص یونیک بودن محتوا می توانید از ابزارهایی همچون استفاده کنید و یا از خود موتور جستجوی گوگل, بخش از متن را در آدرس اینترنتی وارد کرده و مشابه آن را به شما نشان می دهد.

 • آیا محتوای یونیک و سئو شده تاثیری در رشد بهینه سازی سایت ما دارد؟

امروزه الگوریتم های گوگل متمرکز بر محتوای باکیفیت و کاربرپسند بوده و اگر محتوای شما سئو شده نباشد شانستان در کسب رتبه های بالاتر نتایج جستجو کم خواهد شد.

 • هزینه تولید محتوا در پاخوروب چقدر است؟

امروزه با توجه تورم های پی در پی کشور عزیزمان، مهمترین مسئله برای بسیاری از صاحبین کسب و کار، قیمت نوشتن مقاله برای سایت با هزینه کمتر است که خوشبختانه آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب در این زمینه توانسته کمک شایانی به این دسته از افراد داشته باشد. هزینه تولید محتوای متنی متناسب با هر پروژه و حوزه کاری متفاوت بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09019154477 در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *