طراحی سایت برای خارج از کشور

طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت بین المللی برای دوستانی که خارج از کشور زندگی می کنند، به دلیل تفاوت در فرهنگ کشور تابع و همچنین میزان هزینه بالا در ساخت وبسایت، از اهمیت بالایی برخودار می باشد. همانطور که می دانید طراحی سایت در کشور ایران مزیت هایی را به همراه دارد که مهترین آن می توان به پائین بودن تعرفه و همچنین درک درست از کسب و کارتان باشد که غالبا شرکت های دیجبتال مارکتینگ خارجی از این موارد بی بهره هستند.

در حال حاضر هزینه طراحی سایت های معمولی که با وردپرس در کشورمان ساخته می شود از مبلغ 8 میلیون تومان شروع شده و گاها تا 18 میلیون تومان متناسب با نیاز و خواسته کارفرما نیز ادامه خواهد داشت. البته این موضوع را هم بگویئم که میزان تعرفه و مبلغی که برای طراحی سایت های بین المللی در نظر گرفته می شود به فاکتورهایی همچون هزینه های اجرای پروژه، تخصص های مورد نیاز و همچنین امکانات لازم در ایجاد وبسایت بستگی خواهد داشت.

بنر سفارش طراحی وبسایت

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت بین المللی

شرکت هایی که مسئولیت طراحی وبسایت برای هموطنان عزیزمان در خارج از کشور را دارند باید از یکسری ویژگی ها برخوردار باشند تا سبب اعتماد بیشتر به تخصص مجموعه مورد نظر شود. در ادامه با مهمترین ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت بین المللی بیشتر آشنا می شوید که عبارتند از:

 • قیمت و تغرفه مناسب
 • وجود پلن و برنامه های اجرایی مختلف
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • به کارگیری تجربه در پروژه
 • آموزش به همراه طراحی وبسایت
 • تحویل سریع وبسایت در زمان مقرر
 • برگزاری جلسات مشاوره به صورت اینترنتی
 • بروز بودن وبسایت از همه لحاظ
 • به کار گرفتن خلاقیت و ایده پردازی در پروژه طراحی سایت

مهمترین امکانات در طراحی سایت های بین المللی

در طراحی سایت های بین المللی و خارجی، یکسری امکاناتی وجود دارد که باید به آن ها توجه زیادی داشته باشید . مهمترین امکانات موجود در طراحی سایت های خارجی عبارتند از:

 • طراحی واکنش گرا
 • انتشار آسان مطالب
 • به روزرسانی آسان
 • مدیریت کاربران
 • فیلتر جستجوی پیشرفته
 • نصب افزونه های کاربردی
 • مدیریت آسان
 • امکان درج دیدگاه
 • طراحی بر اساس سئو
 • افزونه های امنیتی
 • امکان جستجو پیشرفته
 • ساخت وبسایت دو ربانه
 • مقالات

طراحی سایت برای خارج از کشور

طراحی وبسایت در خارج از کشور گاها گران تمام می شود چرا که تعرفه ها در کشورهای خارجی به دلار بوده و و میزان دستمزد زیادی را از این بابت دریافت می کنند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که در خارج از کشور هستند، برای ساخت وبسایت خود به سراغ وبمسترهای ایرانی می روند تا علاوه بر بهره گیری از تخصصشان، نیازشان در زمینه طراحی وب برآورده شود.

متاسفانه اغلب شرکت های مارکتینگ به این موضوع مهم توجه نمی کنند که اولین موضوع در طراحی سایت بین المللی، توجه به فرهنگ و همچنین قوانین کشور مدنظر می باشد. به عبارت دیگر; علاوه بر توجه به نکات فنی و گرافیکی و همچنین چیدمان وبسایت، باید به موضوع مهم تفاوت فرهنگی و زبانی کشور مورد نظر نیز توجه داشت.

بنابراین طراحی وب سایت بین المللی مخاطب هدف خود را داشته و از حساسیت بیشتری برخودار می باشد و باید از طراحان مجرب و متخصص در این عرصه کمک گرفته شود.

هزینه طراحی سایت در خارج از کشور

امروزه تمامی کسب و کارها به فضای اینترنتی رفته و برای عرضه خدمات و محصولات خود به مشتریان، از وبسایت کمک می گیرند. به دلیل حضور اغلب کسب و کارها به فضای آنلاین، رقابت در این عرصه بیشتر بوده و گاها تعرفه های خارج از معقول به کارفرمایان بین المللی می دهند. در حال حاضر هزینه طراحی سایت در خارج از کشور از 2000 دلار شروع شده و گاها تا 100000 هزار دلار نیز افزایشی خواهد بود. اما در آژانس های دیجیتال مارکتینگی که در ایران فعالیت می کنند، این تعرفه کمتر بوده و از مبلغ حداقلی 8 میلیون الی 18 میلیون تومان متغیر می باشد.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

پکیج وبسایت شخصی

5,000,000

دامنه IR 

فضای هاست 1 گیگ یکساله

پشتیبانی 15 روزه

تحویل فوری

طراحی صفحات اصلی, درباره ما, تماس با ما و....

سرعت لود بالا

پلن اقتصادی

8,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

یک ماه پشتیبانی رایگان

تحویل فوری 

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

سرعت لود بالا

پکیج خدماتی

10,000,000

دامنه IR و com

فضای هاست 2 گیگ یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

سرعت لود بالا

پکیج فروشگاهی

15,000,000

دامنه IR و com

2 گیگ فضای هاست یکساله

پشتیبانی یک ماهه

تحویل فوری

طراحی صفحات درباره ما, تماس با ما, وبلاگ و...

متمرکز بر سئو

WordPress Pricing Table Plugin

به همین خاطر در مورد قیمت و هزینه طراحی سایت باید توجه زیادی داشته باشید که تعرفه این قبیل خدمات در ایران کمتر از کشورهای خارجی است و دلیل آن لحاظ نکردن برخی از فاکتورها همچون مالیات، هزینه پرسنل و…  در پروژه طراحی سایت می باشد.

هزینه طراحی سایت در خارج از کشور

هزینه طراحی سایت چگونه برآورد می‌شود؟

عوامل زیادی در برآورد هزینه طراحی سایت موثر است که مهترین این فاکتورها را در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 • دامنه

اولین موضوعی که در مورد هزینه طراحی سایت باید به آن توجه داشت، نوع دامنه است که با چه پسوندی همچون com ،ir ،org و.. مدنظر دارید. در واقع تعرفه سالیانه هریک از این دامنه ها با یکدیگر متفاوت بوده و به همین خاطر نیاز است که در ابتدا مشخص کنید، کدامیک از پسوند های دامنه را برای خود انتخاب می کنید.

 • هاست

شاید ندانید ولی هاست یک فضای میزبانی بوده که به صورت 24 ساعته به اینترنت متصل و سب می شود که وبسایت شما بدون قطعی در اقصی نقاط کشور وصل باشد. موضوع مهم در هاست این است که میزان تعرفه آن به موقعیت مکانی و سروری(سرور آلمان، ایران و…) که خریداری می کنید، بستگی خواهد داشت

 • روش طراحی سایت

طراحی سایت را به روش های مختلفی پیاده سازی می کنند که دو روش رایج در این موضوع مربوط به کدنویسی و قالب های آماده است. مورد اول هزینه زیادی را برای کارفرما به وجود می آورد اما گزینه دوم تعرفه ایجاد آن کمتر بوده و در مدت زمان کمتری آماده می شود.

 • امکانات مورد نظر

اینکه چه امکاناتی را برای وبسایت خود در نظر دارید می تواند در تعیین هزینه نهایی طراحی سایت موثر باشد. به طور مثال اگر می خواهید برای سایتتان درگاه پرداخت ایجاد کنید و یا صفحه انجمن و… طراحی نمائید، شامل تعرفه بیشتر می شود.

 • پشتیبانی سایت

بعد از اینکه وبسایت خود را طراحی کردید، ممکن است با مسائل فنی در وبسایت خود مواجه شوید که در این مواقع نیاز به پشتیبان وبسایت بیشتر احساس می شود.

 • آموزش

پس از طراحی سایت، نیاز به آموزش دیدن در زمینه قراردادن محصول، بروزرسانی محتوای سایت، چک کردن لیست فروش و میزان تماس های ورودی دارید که این نوع خدمات نیز از تعرفه ناچیزی در مجموعه ما برخوردار است.

خدمات طراحی وب سایت بین المللی

طراحی وبسایت بین المللی نیاز به تخصص زیاد بوده و فرد طراح سایت باید علاوه بر شناخت سلیقه و شخصیت مخاطب، آشناییت قابل قبولی با زبان بومی و محلی کشور مورد نظر داشته باشد. به همین خاطر خدمات طراحی وبسایت در خارج از کشور از حساسیت زیادی برخودار است و عدم توجه به آن می تواند مشکلاتی را برای صاحب وبسایت به وجود آورد. مجموعه پاخوروب با سال ها تجربه کاری و همراه داشتن نیروی متخصص قادر خواهد بود نیازهای شما عزیزان را در زمینه طراحی سایت برآورده سازد و رضایت حداکثری را از شما اخذ کند.

مهمترین خدماتی که در پاخوروب برای هموطنان خارج از کشور لحاظ می شود عبارتند از:

خدمات طراحی وب سایت بین المللی

 • پشتیبانی طراحی وب سایت بین المللی

در موارد بالا نیز اشاره داشتیم که وبسایت شما باید 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریانتان باشد و برای تحقق این موضوع نیاز به پشتیبان برای مدیریت وبسایت خواهید داشت. اگر قصد طراحی سایت خارجی توسط برنامه نویسان و متخصصان ایرانی را دارید، باید بدانید که مزایای زیر را برای شما به ارمغان می آورد و مهمترین آن به کاهش هزینه، خدمات پشتیبانی با مسئولیت پذیری بالا، بک آپ گیری در فواصل کوتاه مدت و همچنین رفع خطاهای احتمالی در بعضی مواقع و… می باشد.

 • طراحی سایت دو زبانه

امروزه برخی از کسب و کارها پتانسیل جذب مخاطبان خارجی را در سرتاسر جهان داشته و برای ارتباط با مشتریان خود در وبسایت، نیاز به طراحی سایت دوزبانه دارند. زمان تقریبی که برای طراحی وبسایت های دوزبانه باید در نظر گرفت بین دو الی سه ماه بوده و قبل از شروع به طراحی این قبیل وبسایت ها، دقت داشته باشید که باید محتوا و تصاویر هر زبان را جداگانه تهیه و آپلود نمائید.

سخن آخر

میلیون ها ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند که برخی از آن ها کسب و کار خود را داشته و برای توسعه برند کاری خود به وبسایت و طراحی حرفه ای نیاز دارند. قیمت و تعرفه طراحی سایت در کشورهای خارجی گاها بالا بوده و به دلیل تعرفه دلاری آن، تمایل کارفرمایان به برونسپاری پروژه طراحی سایت به شرکت های ایرانی بیشتر است.

سوالات متداول در زمینه طراحی سایت بین المللی

 • تعهد قراردادی سایت های خارجی و بین المللی با شرکت مورد نظر چگونه است؟

یکی از مشکلات ایرانیان در خارج از کشور برای طراحی سایت، حسن انجام کار و مسئولیت پذیر بودن شرکت مورد نظر است. شرکت دیجیتال مارکتینگ پاخوروب تعهد قراردادی دز زمینه فعالیت های کاری خود داشته و پس از توافق قیمتی پروژه، قراردادی را برای کارفرما ارسال می کنیم که شرح کامل از وظایف و اقدامات مورد نیاز درج شده است.

 • طراحی سایت های خارجی و چند زبانه چقدر طول می کشد؟

به دلیل حساسیت های موجود و همچنین شناخت شخصیت مخاطبان خارجی یک کشور، طراحی وبسایت های دوزبانه گاها بین 2 الی 3 ماه زمان می برد.

 • مزایای طراحی سایت بین المللی چیست؟

مهمترین مزیتی که برای طراحی وبسایت های بین المللی می توان نام برد عبارتند از:

 1. آشنائیت بیشتر وبسایت شما در نزد کاربران
 2. پائین بودن هزینه طراحی سایت در ایران
 3. پشتیبانی 24 ساعته
 4. بهرمندی از تیم مجرب و متخصص در زمینه طراحی سایت
 • نحوه پرداخت و قرارداد طراحی سایت چگونه است؟

پس از توافقات لازم در زمینه طراحی سایت، مبلغی را از شما دریافت می کنیم که مراحل پروژه در مسیر اجرا قرار گیرد. نحوه عقد قرارداد نیز بدین صورت بوده که متن و فرم را برایتان ارسال کرده و تمامی وظایف و اختیارات شرکت در بندهای مختلف بیان خواهیم کرد.

 • آیا نگهداری و پشتیبانی سایت دارای هزینه جداگانه است؟

در ماه های اول، پشتیبانی وبسایت طراحی شده با لحاظ کردن 20 درصد تخفیف بوده و قیمت آن را به صورت توافقی تعیین می شود. خدماتی همچون رفع مشکلات فنی و نرم افزاری، بک آپ گیری روزانه از سایت و… برعهده پشتیبان طراح سایت بوده و موظف به انجام آن است.

 • مدت زمان پروژه طراحی سایت چقدر است؟

مدت زمان پروژه بر اساس حجم کاری شما تعیین می شود اما معمولا بین 10 الی 40 روز زمان خواهد برد.

 • آیا برای طراحی وب سایت بین المللی نیاز به کدنویسی خاصی است؟

شما می توانید به دو صورت کدنویسی و یا از سیستم های مدیریت محتتوایی همچون وردپرس اقدام به طراحی وبسایت خود کنید. اگر کسب و کارتان کوچک بوده و نمی خواهید هزینه زیادی را پرداخت کنید، پیشنهاد ما طراحی سایت با وردپرس می باشد.

 • هزینه طراحی وب سایت بین المللی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بین المللی در ایران بسیار مقرون به صرفه تر بوده و امروزه شرکت های زیادی در این زمینه حاضر به ارائه خدمات به هموطنان ما در خارج از کشور هستند. اگر بخواهیم قیمت دقیقی را برای طراحی سایت پیش بینی کنیم باید گفت که قیمت طراحی سایت وردپرسی در مجموعه ما از 8 میلیون الی 18 میلیون تومان بوده و برای سایت های کدنویسی از 70 میلیون تا 300 میلیون نیز متناسب با خواسته شما خواهد بود.

 • آیا سایت بین المللی من به درگاه پرداخت خارجی نیاز دارد؟

اگر شرکت شما کوچک بوده و محصولی را برای فروش ندارید، نیازی به درگاه پرداخت خارجی نیست.

 • چرا هموطنان خارج از کشور، طراحی سایت خود را به شرکت های ایرانی برون سپاری می کنند؟

بسیاری از این هموطنان ترجیح می دهند طراحی وب سایت خود را به شرکت های ایرانی بسپارند و دلیل اصلی آن در قیمت مناسب، میزان کیفیت بالا، ارتباط آسان، سهولت در تعامل با شرکت های ایرانی و… می باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *