بهترین شرکت طراحی سایت در یزد

بهترین شرکت طراحی سایت در یزد

با گسترش کسب و کارهای آنلاین و فروش اینترنتی محصولات, بسیاری از صاحبین فروشگاه در شهر یزد به فکر طراحی وبسایت و بهینه سازی آن در گوگل هستند تا بتوانند از این طریق خدمات و کالاهای خود را در سطح کشور عرضه کنند. از آنجایی که اغلب صاحبین کسب و کار در استان یزد به دنبال بهترین شرکت طراحی و سئو وب سایت هستند, به همین خاطر در این مقاله از پاخور وب ضمن ارائه اطلاعات در رابطه با مراحل طراحی سایت, و ویژگی‌های یک وبسایت مناسب شما را راهنمایی می‌کنیم تا مناسب ترین شرکت و تیم طراحی سایت را انتخاب نمایید.

طراحی سایت در یزد

طراحی و راه اندازی وبسایت, یکی از الزامات کسب و کارهای مختلف در دنیای فناوری کنونی است. امروزه تمام کسب و کارها چه بزرگ و چه کوچک در شهرهای مختلف به استفاده از تکنولوژی های جدید سوق داده می‌شوند تا سبک جدیدی از ارائه خدمات را تجربه کنند. مشاغل و فعالیت‌های مستقر در یزد نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شرکت ها و موسسات با دارا بودن یک وبسایت، اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی و… می‌توانند تعامل بهتری با کاربران و مشتریان خود داشته و هر چه بهتر به سمت اهداف خود حرکت کنند.

طراحی سایت در یزد

مراحل طراحی سایت در استان یزد

انجام فرآیند طراحی وبسایت شامل برخی مراحل و گام ها است که جزء به جزء به هر یک از این مراحل می‌پردازیم. ممکن است روند کاری شرکت طراحی سایت که با آن به توافق رسیده‌اید، متفاوت‌تر باشد ولی در حالت کلی پروسه طراحی سایت از مراحل مشترکی برخوردار می‌باشد.

 • طراحی قالب اصلی سایت

پس از به تایید رسیدن فایرفریم اولیه سایت, باید آن را در قالب اصلی اجرا نمود. بدین ترتیب طراحی تمام صفحات سایت با رعایت اصول و استانداردهای طراحی انجام می‌شود. همچنین بایستی تلاش ‌شود تا سایت طراحی شده کاملا مناسب با نوع و ماهیت فعالیت کارفرما بوده باشد.

 • توسعه و کدنویسی سایت

پس از آنکه قالب اصلی سایت آماده شد, باید سایت را توسعه داد و کدنویسی‌های آن را به مرحله انجام رساند. در سایت‌های وردپرسی این مرحله وجود ندارد, زیرا از یک طرح آماده و کدنویسی شده استفاده می‌گردد.

تیم کدنویسی و برنامه نویسی باید مطابق با آخرین تکنولوژی‌های موجود و مناسب ترین زبان‌های برنامه نویسی این مراحله را به انجام رسانند. زبان‌ها و تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی همانند: HTML، CSS، JQuery، Java script، phyton، My SQL، Magno DB، PHP ، React، SASS و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انجام کدنویسی اختصاصی منجر به تسلط کامل به کلیه خطوط برنامه نویسی سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد, به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهد بود. علاوه بر آن, در طراحی سایت در یزد باید به عوامل دیگری مانند, امنیت سایت, ریسپانسیو و واکنشگرایی, سرعت سایت, بازدهی مناسب و کاربر پسند بودن نیز توجه داشت.

طراحی سایت و سئو در استان یزد

 • برنامه ریزی‌های ساخت سایت

هیچ فرقی نمی‌کند که اگر می‌خواهید برای خود یا دیگران سایتی طراحی کنید. در ابتدا باید تمام ابعاد مختلف را مورد بررسی قرار داده و اهداف معین از ساخت سایت, نیازها و موارد مورد نیاز را مشخص نمایید. براساس اهداف و نیازمندهای‌ معین شده, باید مشخص کنید که وبسایت به چه امکاناتی نیاز دارد, با چه هدفی راه اندازی می‌شود و قصد دارد کدام نیاز کاربران را مرتفع سازد. سپس اطلاعات در دسترس را همراه با نیازهای اعلام شده از سوی کارفرما به صورت پروپوزال و نمونه کار مستند نمایید تا سایر مراحل مطابق با مکتوبات انجام پذیرد.

 • بررسی و تدوین محتوا

پس از تکمیل پروپوزال و آگاهی از درخواست‌های مطرح شده کارفرما, زمان بررسی و تدوین محتوای مناسب مطابق با اهداف و نیازهای مکتوب می‌باشد. محتوا براساس ماهیت سایت می‌تواند شامل؛ متن, تصاویر, لوگوی تجاری, اطلاعات لازم برای تماس با ما, محتوای متنی درباره ما, لیست و نمونه محصولات, خدمات, رنگ های سایت و… باشد. با تدوین محتوا, تمام موارد پیشنهادی در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا در صورت تایید، مراحل بعدی طی و سپری شود.

 • طراحی UI/UX کاربری

در مرحله سوم طراحی سایت در یزد, تیم طراحی گرافیکی باید فایرفریم اولیه یا UX/UI وبسایت را طراحی نمایند. در این مرحله کلیه صفحات مدنظر از قبیل؛ صفحه اصلی یا خانه, خدمات, تماس با ما, درباره ما, بلاگ, قوانین و مقررات, سوالات متداول و غیره به تصویر در می‌آید و در قالب حالتی که کاربر آن را مشاهده می‌کند, ارائه می‌شود.

این طراحی اولیه با استفاده از رنگ ها, لوگوها و المان‌های مشخص شده در مرحله قبلی انجام می‌شود و باید به تایید کارفرما نیز برسد.

 • ورود اطلاعات اولیه سایت

با اتمام مرحله قبلی, نوبت به مرحله ورود اطلاعات اولیه وبسایت می‌رسد. در این مرحله بایستی سایت را از حالت خروجی خام خارج نموده و اطلاعاتی در آن بارگذاری نمود. ممکن است با بارگذاری دیتاها برخی باگ‌ها و ایرادات سایت مشخص شود که تیم طراحی سایت در یزد می‌توانند نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

 • تست و بازنگری سایت

یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت در یزد, انجام تست و اعمال بازنگری و اصلاحات است. در این مرحله برخی از طراحان سایت با استفاده از یک فضای هاست, سایت را نمایش می‌دهند تا کارفرما هم به عنوان یک کاربر و هم به عنوان یک مدیر, سایت را مورد بررسی قرار دهند و نظرات خود را در رابطه با قسمت‌های مختلف سایت و عملکرد آن مطرح نمایند.

ممکن است برخی کارفرمایان درخواست‌هایی خارج از مستندات پروپوزال اولیه طرح کند. در این صورت می‌توان پس از توافق طرفین تغییراتی در پروپوزال اعمال نمود و هزینه طراحی سایت را افزایش داد.

پس از مستند سازی تغییرات درخواستی کارفرما, تیم طراحی و ساخت سایت بایستی اصلاحات لازم را انجام دهند تا سایت به بهترین شکل خود آماده گردد. در این مرحله نیز می‌توان باگ‌ها و ایرادات سایت را مرتفع نمود تا سایت برای تحویل نهایی آماده گردد.

 • تحویل نهایی سایت و ارائه آموزش

پس از نهایی سازی پروژه و به تایید رسیدن آن, اکنون زمان تحویل پروژه به کارفرما است. ابتدا کارفرما یا صاحب کسب و کار باید نحوه کار با سایت و پنل مدیریتی را آموزش ببینند. این آموزش‌ها می‌تواند بصورت حضوری و در قالب جلسات آموزشی چند ساعته برگزار شود و یا می‌توان بصورت غیرحضوری و از طریق ابزارهای مختلف مانند Any Desk و.. صورت پذیرد. علاوه بر آن, برخی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در یزد، آموزش‌هایی در قالب ویدیوهای آموزشی در اختیار مشتری قرار می‌دهند تا هر زمان که به آن نیاز دارند, بتوانند استفاده نمایند.

 • ارائه پشتیبانی

تمام خدمات که به کاربران و مشتریان ارائه می‌گردد, نیازمند پشتیبانی می‌باشد. حتی اگر بهترین نوع وبسایت طراحی و راه اندازی گردد باز احتمال بروز مشکلاتی وجود دارد. طراحان و راه اندازان سایت می‌توانند با ارائه پشتیبانی‌های لازم رضایت کارفرما را جلب نمایند و خدماتی با کیفیت عرضه دهند.

ویژگی‌های یک وبسایت مناسب

اولین و مهمترین ویژگی یک سایت خوب, داشتن رابط کاربری مناسب و جذاب است. به نحوی که کاربر هنگام استفاده از سایت, دچار سردرگمی نباشد و به آسانی به آنچه که می‌خواهد دسترسی داشته باشد. یک وبسایت خوب, کاربر را جذب می‌نماید و رضایت وی را بدست می‌آورد.

مورد بعدی دارا بودن از امنیت بالا و قوی است که کاربران یک سایت با اعتماد به اطلاعات شخصی و کاربری خود مانند ایمیل, شماره موبایل و… بتوانند مندراجات خود را وارد کنند. بنابراین مالکان وبسایت باید این اطمینان را ارائه دهند که اطلاعات آنان محفوظ می‌ماند و اجاره دسترسی به سودجویان داده نمی شود.

ویژگی‌های یک وبسایت مناسب

ریسپانسیو (Responsive ) و واکنشگرایی پارامتر مهم بعدی برای یک وبسایت خوب به شمار می رود. امروزه بسیاری از جستجوها ( بیش از 70 درصد) از طریق تلفن های همراه صورت می‌گیرد و بیشتر کاربران اینترنت از گوشی همراه استفاده می‌کنند. بنابراین نمایش وبسایت در صفحات نمایش مختلف به شکل کاربرپسند بسیار حائز اهمیت است.

خدمات طراحی وب سایت در یزد

هر وبسایتی چه حوزه فروشگاهی و چه خدماتی, از ابتدای برنامه نویسی تا زمان طی شدن چرخه عمر خود به خدمات مختلفی نیازمند است که این خدمات شامل محتوا, تصاویر, بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو), تبلیغات و… است. کاربرد هریک از این موارد سبب رسیدن کسب و کار به هدف نهایی یعنی فروش بیشتر از طریق آنلاین و اینترنتی است. طبق آمار رسمی تا کنون بیش از 500000 وبسایت در جهان وجود دارد که برخی از آن ها بدون هیچ هدفی طراحی و ایجاد شده اند و صرفا در شبکه اینترنت وجود دارند. بنابراین اگر قصد طراحی وبسایت شخصی خود را برای رشد کسب و کارتان را دارید, حتما اهداف کلی خود را تعین کنید تا زودتر به نتیجه دلخواه در این رمینه برسید.

در مرحله بعد که اهداف خود را تعیین کردید, باید به فکر پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در شهر خود یعنی یزد باشید تا از خدمات آن برای بهبود وبسایت خود کمک بگیرید. شرکت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که نمونه بارز آن ها وبسیما, وبری, پاخور وب, مدیران وب و… هستند که برای طراحی سایت در شهر یزد می توانند به رشد کسب و کار ما کمک کنند.

چطور شرکت مناسب برای طراحی سایت در یزد را انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که ممکن است کارفرمایان با آن مواجه شوند, این پرسش می‌باشد که چطور بهترین شرکت, تیم برنامه نویسی و طراحی سایت در شهر یزد را انتخاب کنیم. باید در نظر داشته باشید که خود کارفرما پیش از مراجعه و انتخاب طراحان سایت تمام آنچه که از راه اندازی یک وبسایت می‌خواهد را باید مشخص نماید. به عبارت دیگر, کارفرما باید هدف از راه اندازی وبسایت را بداند؟ و اینکه از ایجاد وبسایت قصد دارد چه نیازی را برطرف نماید؟

چطور شرکت مناسب برای طراحی سایت در یزد را انتخاب کنیم؟

براساس اطلاعات فوق می‌توان آسان تر عمل نمود. کارفرمایان می‌توانند با یک جستجوی ساده در گوگل به لیست طویلی از شرکت‌های طراحی سایت دست یابند. افرادی که قصد انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در یزد را دارند, باید نمونه کارهای شرکت‌های مختلف را مشاهده و مورد بررسی قرار دهند. این نمونه‌ها ممکن است در سایت خود شرکت برنامه نویسی موجود باشد و یا به وبسایت اصلی نمونه کارها لینک داده شود. با بررسی نمونه کارهای مختلف, اکنون زمان بررسی هزینه‌ها می‌رسد.

در این گام، باید توجه شود, چه امکاناتی با چه هزینه‌ای مورد طراحی قرار می‌گیرد. با یک حساب سرانگشتی و مقایسه هزینه‌ها و امکانات می‌توان مناسب ترین تیم طراحی از لحاظ هزینه را شناسایی کرد. سپس باید بدانید تیم‌های مختلف چه خدماتی ارائه می‌دهند. برای آگاهی از این موضوع می‌توانید نمونه قراردادهای یهترین شرکت های طراحی سایت در یزد را جستجو نمایید. بدین ترتیب با قراردادهای بسیاری مواجه خواهید شد و می‌توانید هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت و هزینه طراحی وبسایت در استان یزد چقدره؟

اغلب افرادی که قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود را دارند, اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود, قیمت و هزینه ایجاد وبسایت است. در پاسخ به سوال این دسته از عزیزان باید یادآوری کنیم که هزینه طراحی سایت به پارامترهای زیادی بستگی دارد که متناسب با آن می توان قیمت واقعی برای آن لحاظ کرد. اما به طور کلی امروزه هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی در شهر یزد, از مبلغ 3 میلیون تومان شروع شده و در سایت های فروشگاهی تا 10 میلیون تومان نیز ادامه دارد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا در ارتباط با مزایای طراحی سایت در شهر یزد صحبت هایی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همانطور که مستحضر هستید, استان یزد قابلیت های زیاد برای فروش بیشتر در کسب و کارهایی همچون قنادی, شیرینی پزی سنتی و… دارد که با ایجاد بستری گسترده در سطح وب, سبب فروش روزافزون محصولات و خدمات کسب و کارها در اقصی نقاط شهرهای اطراف یزد خواهد بود. تمامی کسب و کارهای شهر یزد سالیان سال به صورت سنتی اقدام فروش محصولات خود می کردند اما امروزه به کمتر شدن عایدی ناشی از سود محصولاتشان, به فکر وارد شدن به فضای اینترنت و آنلاین بوده اند.

با بهترین شرکت طراحی سایت مورد نظر خود برای کسب و کارتان در شهر زیبای یزد, می توانید فروش کالاهای خود را بیشتر کرده و شاهد ورود مشتریان جدید از حوزه اینترنت به فروشگاه خود باشید. برای تحقق این امر می توانید از آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخور وب برای طراحی وبسایت در شهرهای یزد, میبد, اردکان, بافق و… کمک بگیرید.

2 دیدگاه

 • سلام میبخشید شما اهل یزد هستید آخه میخوام حضوری ببینمتون و ازتون در مورد طراحی سایت بپرسم؟ من کسب و کار تولید پارچه مبل هستش و الان میخوام آنلاین بفروشم کمکم میکنید که بیزینسمو اینترنتی کنم ممنونم هزینه اش هرچه قدر باشه تقدیم می کنم

  • سلام فرقی نمیکنه در چه شهری باشید. در هر استان و شهری که باشید ما برای شما خدمات طراحی سایت و سئو و… را انجام میدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *