نوشتن مقاله با کمترین هزینه

نوشتن مقاله با کمترین هزینه

بسیاری از افراد برای اهداف مختلف مقالاتی را تهیه و منتشر می کنند که اغلب اوقات محتوای آن ها برای ارتقاء رزومه تحصیلی و شغلی است. به هر حال برای هر هدفی که مقاله می نویسید و چاپ می کنید، نیاز به آموزش دارید که تمام مراحل مورد نظر برای نوشتن مقاله با کمترین هزینه انجام شود. به همین خاطر تا انتها این محتوا همراه ما باشید تا در ارتباط با روند کلی قیمت گذاری در نوشتن مقاله کم هزینه را برای شما عزیزان بیان کنیم.

نوشتن مقاله با قیمت مناسب

امروزه بسیاری از افراد به دنبال گروه های محتوانویسی هستند تا به وسیله آن ها نوشتن مقاله با قیمت مناسب و پائین تر را پیدا کنند. اما باید بگوئیم که قیمت نوشتن مقاله توسط نویسنده به دلیل حساسیت نوع سفارش و تخصصی بودن آن، باید توسط کارشناس و متخصص محتوا نویس انجام شود. در نگارش مقالات تخصصی در حوزه های مختلف برای وبسایت از انواع روش ها همچون بازنویسی، تالیف، ترجمه و…. استفاده می شود و هرکدام از این روش ها دارای قیمت های متفاوتی هستند. بنابراین اگر سفارش تولید محتوا متنی برای سایت خود را دارید می توانید با گروه پاخور وب در ارتباط باشید.

تماس با کارشناس تولید محتوا: 09019154477

نگارش مقاله

در جامعه ای که ما زندگی می کنیم، مقاله نویسی یکی از ضروری ترین اقدامات تلقی می شود زیرا تقریباً همه مشاغل و موقعیت های تحصیلی به رزومه افراد وابسته هستند. رزومه هر فرد دارای امتیاز تحقیقاتی بوده که قوی ترین و مطمئن ترین راه برای تقویت نمونه کار افراد است. خلاصه ای از ارائه مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی زیادی وجود دارد که برای چاپ آن در مجلات ابتدا باید یک مقاله بسیار قوی با محتوای تحقیقاتی بسیار ناب نوشته شود و سپس آن را ارسال و در ژورنال خود چاپ کنید. انتخاب نوشتن مقاله کار چندان سختی نیست، فقط نیاز به کمی تحقیق و نوآوری دارد. پس از انجام تحقیقات لازم و آماده شدن محتوای مقاله، باید با فرمت زیر شروع به نوشتن مقاله کنید و هر قسمت از مقاله را به ترتیبی که در زیر آورده شده است بنویسید.

  • عنوان
  • خلاصه اولیه مطلب
  • کلید واژه ها
  • مقدمه
  • مواد و روش ها
  • نتیجه گیری
  • به رسمیت شناختن مقاله
  • منابع و کاربرد

توجه داشته باشید که تمامی موارد بالا برای همه مقالات معتبر بوده و نمی توانید هرکدام از این موارد را جابجا کنید و بهترین کار این است که هر کدام از آن ها را مو به مو اجرا کنید. اگرچه هر مجله ساختار و قالب منحصر به فردی دارد، اما این ترتیب در هر بخش ثابت بوده و قابل تغییر نیست.

روند کلی چاپ مقاله

امروزه مقالات و مجلات به گروه های متنوع با دسته های مختلف تقسیم می شوند که برای نوشتن مقاله در یکی از این پلتفرم ها و چاپ هر یک از آن ها، باید ترتیب مراحل مقاله نویسی در انواع مقاله ها را بدانید.

در واقع اهداف مختلفی پشت مقاله نویسی وجود دارد. به طور مثال بعضی افراد مانند دانشجو ها برای اینکه سطح علمی خود را ارتقاء دهند و بتوانند در پایان نامه های خود در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نمرات خوبی کسب نمایند و کار خود را به دانشگاه ارائه دهند، باید در زمینه رشته تحصیلی دانشگاهی اقدام به نوشتن مقاله کنند. در محتواهای دانشگاهی، مقالات باید توسط خود فرد نوشته شود و دانشجو باید موضوعی تازه و جدیدی را در حوزه تخصصی و مرتبط با مبحث مورد نظر اقدام به تحقیق کنند.

این مقالات می توانند در قالب ارائه یک دستاورد کاملا جدید باشند و نتایجی که در آزمایشگاه ها به دست می آید را با مجموعه های قبلی و تجربیات گذشته آمیخته و ارائه دهند.

فرمت بندی مقاله

مقاله ای که نویسنده به سرعت و به قصد تکمیل عجولانه می نویسد، ممکن است در ساختار قالب و محتوای آن ایراداتی وجود داشته باشد و دلیل آن این است که اکثر نویسندگان با استایل مجلات و نحوه قرار دادن قسمت های مختلف آن آشنایی ندارند. در واقع قالب بندی به معنای پیروی از یک چارچوب خاص مانند نوع فونت، اندازه فونت، فاصله صفحات، نوع منابع نوشتاری، تعداد کلمات چکیده مقاله، نوع وابستگی نوشتاری، نوع صفحات نوشتاری، نوع نوشتن برنامه ها و… است.

نکته اینجاست که قالب بندی به عنوان اصلاحات و مسائل حساس قبل از ارسال مقاله به مجله به حساب نمی آید، اما برخی از مجلات تاکید ویژه ای بر چارچوب آن ها دارند. در هر صورت لازم به ذکر است که این موضوع مقاله اگرچه لحظه مثبت برای نویسنده محسوب می شود، اما در فرآیند ساختاری و ارزیابی مقاله دچار اخلال شده و تاثیر منفی بر برداشت محتوا دارد.

مراحل لازم برای پذیرش یک مقاله

اولین قدم بعد از پایان نوشتن هر مقاله، ترجمه آن به صورت کاملا تخصصی و با بهترین کیفیت است که این موضوع بعد از انتخاب مبحث با کیفیت است. انتخاب مجله مناسب باید از نظر موضوع مقاله کاملاً مرتبط باشند و هر نشریه فقط مقالاتی را می پذیرد که در محدوده و زمینه خاصی بوده و از انتخاب نادرست مجلات نامربوط پرهیز کنند.

بعد از انتخاب مجله نوبت به تغییر قالب مقاله می رسد که برای بسیاری از نویسندگان خیلی مهم است. همانطور که خواندید تغییر قالب، موضوع بسیار مهمی برای داوران مجله بوده و بعد از اتمام این مراحل، مقاله مورد نظر آماده ارسال است و در صورت رعایت تک تک عناصر احتمالی، پذیرش آن بسیار زیاد خواهد بود.

نوشتن مقاله با کمترین هزینه با روش پایان نامه ها

یکی از بهترین روش ها برای موفقیت در نگارش مقالات پژوهشی با کمترین هزینه و زمان، استفاده از محتوای پایان نامه های کارشناسی است. همه ما تا حدودی در دوره های کارشناسی ارشد یا دکتری اقدام به ویرایش متن مجله یا مقاله کرده ایم و این موضوع برای همه اتفاق افتاده است. این تصمیم بسیار مناسبی است که بسیاری از دانشجویان با تهیه پایان نامه های دانشجویی سعی دارند با کمترین هزینه امکان موفقیت در نوشتن مقاله پژوهشی را کسب کنند.

نکاتی لازم در مورد نوشتن مقاله با کمترین هزینه

باید بدانید که اگر قصد دارید در نوشتن مقاله با کمترین قیمت موفق شوید، باید سعی کنید به دو عامل بسیار مهم توجه داشته باشید. اولین عامل تلاش هر چه بیشتر شما برای نگارش مقاله است که به شما امکان می دهد با کمترین کمک دیگران مقالات خود را تکمیل و برای چاپ به مجلات معتبر داخل یا خارج از کشور ارسال کنید. دومین عامل توجه به محتوای مقاله نوشته شده است که در صورت کیفیت بالا، ممکن است در مجلات علمی معتبری که هزینه چاپ مقاله دریافت نمی کنند نیز مورد پذیرش قرار گیرد.

نوشتن مقاله با روش تحقیق و مشاوره

اگر برای نوشتن مقاله تحقیق کاملی انجام دهید، می توانید هزینه چاپ آن را به بهترین روش کاهش دهید. برای نوشتن مقاله با کمترین هزینه باید سعی کنید محتوای مقاله خود را ارتقا داده تا با تلاش و تحقیق بیشتر نوشتن مقاله را برای شما امکان پذیر کنند. اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید، بهتر است سعی کنید از مشاوره دیگرانی که در مورد کاهش هزینه های نگارش و انتشار مقالات تحقیقاتی بیشتر می دانند، استفاده نمایند.

نوشتن مقاله ISI و چاپ آن

ISI یکی از مراجعی است که می توانید مجلات معتبر زیادی را در آن جا پیدا کرده تا به وسیله این مرجع، فرصت انتشار مقالات تحقیقاتی به شما داده شود. در واقع شما می توانید با در نظر گرفتن نکات ذکر شده و بهره مندی از مشاوره دیگران و ظرفیت پایان نامه خود، موفق به چاپ مقاله در این مجلات شوید.

هزینه چاپ مقاله

اغلب معتبرترین مجلات جهانی، پولی است یعنی با پرداخت هزینه پس از پذیرش مقاله، امکان چاپ اثر شما در این دسته از مجله ها وجود دارد. هزینه های چاپ مقاله در مجلات بین المللی و معتبر بسیار بالاست و حتی به بالای 10 میلیون تومان نیز می رسد. اما قیمت مجلات غیر رایگان داخلی بسیار کمتر این موضوع است و غالبا از حدود 500 هزار تومان تا 2 یا 3 میلیون نیز متغیر است. گاهی اوقات مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی به دانشجویان کمک می کنند تا مبلغ مورد نیاز مجلات را پرداخت کنند.

با توجه به تایید وزارت علوم، این مجلات مجاز به مشاوره و همکاری با هیچ پژوهشگاه خارجی نیستند. بنابراین چاپ مقاله در مجلات خارجی تضمینی نیست. معمولا قیمت این مجلات از 750 هزار تومان شروع شده و برای چاپ مقاله در مجلات داخلی، 250 هزار تومان متناسب با نوع محتوای مجله از مشتری دریافت می شود.

چاپ مقاله رایگان در برخی از وبسایت ها

برخی از نشریات نیز مقالات مختلف را به صورت رایگان می پذیرند و منتشر می کنند. این مجلات لزوماً از کیفیت پایینی برخوردار نیستند و رایگان بودن کار را نباید به عنوان عدم اعتبار تلقی کرد.

بسیاری از این مجلات به عنوان مجلات JCR یا ریپورتاژی طبقه بندی می شوند که بسیار معتبر بوده و صرفاً هر مقاله را برای چاپ نمی پذیرند. اگر مقاله ای بدون نیاز به ویرایش و بدون پرداخت توسط نشریات معتبر پذیرفته شود به این معنی است که کیفیت بسیار خوبی دارد. البته در این زمینه نویسنده شانس خوبی داشته است زیرا توانسته مقاله خود را در نشریه ای معتبر و رایگان منتشر کند.

کلام آخر

اگر دانشجویی بخواهد مقاله ای با کمترین هزینه بنویسد، شاید یکی از بهترین راه ها استفاده از ظرفیت گروه های مقاله نویسی همچون پاخور وب است. شما می توانید برای چاپ مقاله در یکی از مجلات معتبر علمی و در عین حال با پرداخت کمترین هزینه برای ویرایش، ترجمه و چاپ مقاله، به تلاش گروه ما متکی باشید.

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *